Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W środę konferencja P4

W środę konferencja P4

WitekT 10 Lipca 2006 10:04

0 0
12. lipca odbędzie się konferencja P4 w siedzibie firmy na ulicy Pileckiego w Warszawie.

Na konferencji zostaną najprawdopodobniej przedstawione plany rozwoju sieci, o których pisaliśmy m.in. w tej wiadomości. Dodatkowo, zaprezentowane zostanie sprzęt firmy Huawei, który będzie dostawcą przy budowie sieci w pierwszym jej etapie. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości. Nie należy się spodziewać ani ujawnienia nazwy handlowej nowej sieci, ani przedstawienia zarysu jej przyszłej oferty.

Nasza redakcja będzie obecna na tej konferencji, a nasi czytelnicy będą informowani na bieżąco o jej przebiegu.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2006-07-10 10:10:04

    To nie będzie się nazywać P4??

  • 0

    2.  2006-07-10 10:13:11

    RaX: mówiąc obrazowo - P4 to nazwa firmy tak samo, jak Polkomtel, Centertel czy PTC. Nazwy handlowe to odpowiednio Plus, Orange i Era. A jaką nazwę handlową będzie miało P4 - na razie nie wiadomo.

  • 0

    3. ~psylo  2006-07-10 10:15:33  host: boy130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    P4You na przykład

  • 0

    4.  2006-07-10 10:28:22

    Kibicuję im od początku i mam nadzieję, że uda im się ruszyć jeszcze w tym roku.Nie oznacza to, że chcę być ich klientem od zaraz, ale na pewno wpłynie to na jakiś ruch na rynku telekomunikacyjnym, a to zawsze cieszy.Poza tym powinni mieć w swojej ofercie telefony, których jeszcze w Polsce nie było :-D

  • 0

    5.  2006-07-10 10:32:23

    Zastanawia mnie najbardziej ten ich roaming krajowy z Polkomtelem, bo nie wiem,czy będą korzystali tylko z sieci 3G Plusa, czy mogą też z GSM, skoro mają koncesję tylko na UMTS.

  • 0

    6.  2006-07-10 10:34:59

    Tomek_19: koncesja a roaming to dwie różne rzeczy. Roaming krajowy jest stosowany dla zwiększenia ZASIĘGU sieci macierzystej, tu chodzi głównie o 2G, z 3G też (chyba) mogą korzystać.

  • 0

    7. ~  2006-07-10 10:47:09  host: doz119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie chyba, a na pewno moga korzystac z plusianego 3G. Niestety

  • 0

    8.  2006-07-10 10:48:45

    Wiem, o co chodzi ;-D Zastanawiałem się tylko, czy posiadanie koncesji tylko na 3G nie przeszkadza przy korzystaniu z czyjegoś 2G. A o której jest ta konferencja?

  • 0

    9.  2006-07-10 10:58:34

    Tomek_19: o 16.

  • 0

    10.  2006-07-10 11:55:53

    Mam nadzieje ze powiedza ze maja zamiar w takich a takich miastach ruszyc w pazdzierniku/listopadzie :)( a jak maja roaming z Plusem to w calym kraju :]) inaczej nie ma sensu by wogole startowali ;) - musza zaczac komercyjnie dzialac przed grudniem inaczej z punktu widzenia marketingu i handlu bylby to duzy blad .Wiadomo- grudzien to najlepszy okres dla operatorow :]

  • 0

    11. ~  2006-07-10 12:35:14  host: actm227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czytałem na stronie UM Gdyni widać, że zależy
    im na jak najszybszym uruchomieni własnej sieci bo złożyli bardzo dużo wniosków o pozwolenia na budowę stacji bazowych w sumie to około 20. Jak popatrzy się na Gdynie i rozmieszczenie nadajników to planują bardzo duże pokrycie zasięgiem prawie wszystkich większych dzielnic Gdyni i całego centrum. http://bip.miasto.gdynia.pl/strony/inne/info.php

  • 0

    12. ~KimdzonG  2006-07-10 12:43:50  host: dpx40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to licze, że oferta będzie przynajmnniej bliska erze, ale nie gorsza. Obecnie nie ma operatora, który by mnie zadowolił. A takich jak ja, wiem, że jest niemało- i nie wynika to z narzekanctwa.

  • 0

    13. ~dt  2006-07-10 14:14:29  host: wap.plusgsm.pl

    ale roaming krajowy maja podpisany na Gsm a na umts chyba nie,czy tez? Da sie to sprawdzic Witku?

  • 0

    14. ~Jazzman  2006-07-10 15:20:41  host: dtb221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a moze ta nazwa handlowa to "3" ?!

  • 0

    15. ~nstn  2006-07-10 17:58:40  host: dpp166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    każdy moze sobie wejść na taką konferencje? bo chetnie bym sie wybrał. Czy trzeba miec jakieś specjalne wejściówki?

  • 0

    16. ~anien  2006-07-10 18:21:08  host: dpm75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no zobaczymy co to będzie....czy kolejny operator w stylu Plusa czy coś lepszego.

  • 0

    17.  2006-07-10 20:04:32

    anien, chyba raczej coś w stylu Plusa lub równie dobrego :>

  • 0

    18. ~  2006-07-10 20:18:18  host: ip-83-238-50-166.neter.pl

    podobno maja wystartowac pazdziernik/listopad

  • 0

    19. ~noname  2006-07-10 23:56:57  host: efx223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Żeby tylko na tej konferencji nie było powtórki z orange. P4 podajcie konkrety, daty itp. a nie tylko dużo szumu medialnego i nic. Żeby tylko nie było przerostu formy nad treścią jak w orange.

  • 0

    20. ~~noname  2006-07-12 15:55:17  host: apn-99-86.gprspla.plusgsm.pl

    i jak już coś wiadomo ?

Dodaj swoją opinię