Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W przyszłym tygodniu rusza kolejny MVNO

W przyszłym tygodniu rusza kolejny MVNO

WitekT 2 Lutego 2008 19:44

0 0
mec mvnom6. lutego swoją ofertę przedstawi kolejny MVNO - tym razem pierwszy działający w sieci PTC i firmowany przez Mobile Entertainment Company, spółkę należącą do czeskiego funduszu Penta. Oferta ma być skierowana głównie do mężczyzn.

W Polsce do holdingu Penta należy między innymi sieć zakładów bukmacherski Profesjonał - być może MVNO będzie powiązany właśnie z tą marką. MEC podpisał umowę na MVNO z PTC w listopadzie zeszłego roku, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 0

    26.  2008-02-03 14:50:43

    Erze przydało by się zmiana na T-mobile. I przy okazji wymiana zarządu spółki bo jak narazie Era jest coraz mniej atrakcyjna. Erze trzeba świeżości nowych konkurencyjnych ofert a nie odgrzewanych kotletów...

  • 0

    27.  2008-02-03 15:21:29

    #4: Nie!

  • 0

    28. ~mateo  2008-02-03 15:30:00  host: aafp72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    26: while Erze nie będzie szło lepiej, until T-mobile nie łyknie ery...

  • 0

    29.  2008-02-03 15:49:28

    T-mobie już łyknęło ERĘ cały zarząd to szwaby, polaków prawie tam nie ma. Radzę sobie obejrzeć stronę ERY i jego zarządu, tam są wszystkie nazwiska i udziałowcy...

  • 0

    30. ~mateo  2008-02-03 15:51:54  host: aags86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kwistas: ale ja mówię o wersji oficjalnej...

  • 0

    31. ~ma  2008-02-03 15:55:48  host: aags86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czepianie się każdego słowa, to domena for i komentarzy, ja to wiem. Ale to nie forum onetu. Spotykają się tu ludzie jednak którzy mają coś do powiedzenia... żeby więc nie było żadnych wątpliwości: chodzi o rebranding...

  • 0

    32. ~jojo  2008-02-03 16:36:18  host: eef148.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witek miał coś na dzisiaj sklecić o kolejnej promocji w TT. Niedziela się jszcze nie skończyła. ;-)

  • 0

    33. ~danel  2008-02-03 16:52:48  host: host-62-141-205-246.swidnica.mm.pl

    mam pytanie w sumie do wszystkich jesli chodzi o MVNO to nie ma zadnych ograniczen bo niedlugo ich liczba siegnie pozwyzej 10.z tego co wiem zagranica chyba tylu nie ma

  • 0

    34. ~  2008-02-03 18:51:54  host: ht8.hagioteam.com

    I tak Play jest najleprzy!!!! Play rzondzi!!!!!!

  • 0

    35. ~  2008-02-03 19:11:56  host: d90-129-108-179.cust.tele2.pl

    34: naucz się najpierw pisać poprawną polszczyzną, bo jak widzę taki tekst to mam wrażenie że to dzieciak pisze... A z sieciami to jest tak że nie ma jednej najlepszej. Każda jest dobra. Różnica tylko jest taka że każda skierowana jest do innego typu klienta. Ja mam z ery bo większość znajomych mam z ery i heyah wiec to chyba logiczne.

  • 0

    36.  2008-02-03 19:38:41

    ~~Daro603 - mamy teraz 9 operatorów :)

  • 0

    37. ~berdys  2008-02-03 20:31:59  host: aaii182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czekamy na Tchibo ;) ;) ;)

  • 0

    38. ~PIN  2008-02-03 20:52:38  host: host-81-190-166-240.gorzow.mm.pl

    sieć zakładów bukmacherskich nazywa się Profesjonal, a nie Profesjonał :)

  • 0

    39. ~mirekb  2008-02-03 21:12:28  host: user-89-108-237-101.mobile.playmobile.pl

    jesli na zasiegu ptc to zycze duzo powodzenia..wlasnie testuje umts w play ale na nadajniku plusa,i tak jest niezle srednio300kb/s

  • 0

    40. ~  2008-02-03 22:11:05  host: 80.51.91.252

    Kiedy będzie biedronka-mobile, lidl-mobile, tesco-mobile, żabka-mobile? A co z Carrefour-mobile, też będzie? W Poznaniu czekamy też na Stary Browar-mobile! LOL

  • 0

    41.  2008-02-04 08:23:10

    Kolejni MVNO pojawiają się jak grzyby po deszczu tylko pytanie ilu z nich przetrwa 1-2 lata. Na ten przykład mbank mobile podał że ma ok. 40 tys klientów z czego zakładano do końca 2007 pozyskanie 160 tys. A dodam jeszcze ze mają bazę potencjalnych użytkowników w osobach korzystających z ich usług bankowych. W porównaniu do zaczynających od ZERA operatorów MVNO są w całkiem innej sytuacji wyjściowej.

  • 0

    42.  2008-02-04 10:25:40

    Przy obecnym nasyceniu polskiego rynku uważam tworzenie niszowych MVNO za nieco nonsensowne. Technicznie obecni MVNO i tak są czymś takim jak Heyah czy Sami Swoi czyli kolejnymi ofertami prepaid opów realnych. Niestety wirtualni mają podstawową wadę H/SS tzn połączenia do opów "macierzystych" kosztują tyle co poza sieć (wyjątkiem są tańsze SMSy/MMSy w WPmobi). Nie mają natomiast ich zalet takich jak kupno startera w sklepie/kiosku czy (co jest IMHO dużo ważniejsze) doładowanie "naziemne" kodem ze zdrapki/terminala lub przez bankomat. IMHO zamiast "opów" w stylu, nieco tylko przesadzając, "Warzywniak Śwagra Ździcha Mobajl", powinny powstawać oferty cobrandowe (czyli przykładowo Simplus mBank, Orange Avon, Orange WP), dostępne tylko dla klientów w/w firm. Niech by nawet te cobrandy miały wydzieloną numerację, ale przynajmniej doładowania i połączenia wewnątrzsieciowe (przychodzące i wychodzące) powinny być traktowane "normalnie".

  • 0

    43. ~~Daro603  2008-02-04 14:25:40  host: p10-06.opera-mini.net

    To aż 9operatorów w Polsce jest. To dużo!!!. W tym roku napewno powstanie sieć Halo Polsat. Czyli MVNO Cyfrowego Polsatu. Ciekawa to będzie sieć:-)

  • 0

    44. ~ole  2008-02-06 00:19:34  host: inet20909nb-1.eranet.pl

    40: Akurat Tesco Mobile istnieje w Anglii (podobnie jak sieć WalMartu - ASDA )i ma ok 500 tys użytkowników więc pewnie niedługo i w Polsce będą :-)

  • 0

    45. ~Antek Emigrant  2008-02-26 14:40:43  host: apn-77-112-27-192.gprs.plus.pl

    a kiedy bedzie Rydzyk Mobile z produktem Moher Phone?

Dodaj swoją opinię