Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W przyszłym tygodniu nowa oferta prepaid w Orange

W przyszłym tygodniu nowa oferta prepaid w Orange

sirmark 8 Kwietnia 2009 21:51

0 0
Prezes PTK Centertel, Grażyna Piotrowska-Oliwa, zapowiedziała pod koniec marca, że Orange wprowadzi nową ofertę prepaid. Znamy juz datę wprowadzenia na rynek.

Nowa oferta zostanie wprowadzona oficjalnie od 16. kwietnia. Wkrótce więcej szczegółów.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 771
  • 0

    752. ~  2009-04-16 08:51:23  host: 213-238-73-88.adsl.inetia.pl

    to policz za ile ci wyjdzie minuta jak doladujesz za 1800, tylko pamietaj zeby nie zgubic telefonu wtedy haha

  • 0

    753. ~qwertz  2009-04-16 09:09:51  host: 80.51.180.6

    cos mi sie wydaje ze w prepaid orange zostana tylko tacy jak ja, co zlakomili sie na zetafona i teraz nie moga odejsc, ciekawe ilu nas jest moze dlatego nieoplaca im sie nowej taryfy robic, jeszcze tylko 20miesiecy i free :(

  • 0

    754. ~woody  2009-04-16 11:29:30  host: aesw32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bylem dzis w salonie orange z nadzieja na zapowiadana rewolucje,jeszcze nie maja zadnych informacji :( nic tylko wydzwonic wszystko ze stanu konta i pomarancz zamienic na fiolet

  • 0

    755. ~  2009-04-16 14:32:27  host: 85.219.163.18

    Bedzie 0.29 do wszystkich - http://legalne.info/1151/Nowa-oferta-prepaid-w-Orange

  • 0

    756. ~cola  2009-04-16 14:34:34  host: 212.244.229.111

    to hańba ! mają nas za głupków, sami wysłali nam sms że od 16 kwietnia nowa promocja wchodzi- ale nie napisali od którego roku- może 2012 ? U mnie w domu mamy cztery numery w orange, ale ściągają z nas kasę, każde doładowanie i głupie czekanie na coś czego nie będzie:( Spadam do ...może.... sprawdze innych niech orange wypcha sie-przegięli..pa pa

  • 0

    757. ~  2009-04-16 14:50:22  host: public64563.cdma.centertel.pl

    widzieliscie jest juz nowa oferta popa- tylko nie wiem czy sie smiac czy plakac http://www.telix.pl/artykul/cennik-uslug-w-ofercie-orange-pop-od %20-16-kwietnia-3,27853.html

  • 0

    758.  2009-04-16 14:53:03

    Orange się strasznie zbłaźni jak nie da ciekawej oferty. Takie przeciąganie wprowadzania nowej oferty do czegoś w końcu zobowiązuje... Dalej uważam i mam przeczucie że będzie to dobra oferta, mimo tego ich guzdrania:D

  • 0

    759. ~m  2009-04-16 15:12:14  host: t01-02.opera-mini.net

    Orange reklamuje już w TV że minuta kosztuje 29 groszy we wszystkich prepaidach a jednocześnie dzisiaj wprowadzili cenniki z starymi stawkami (65-70 groszy)... śmiech na sali... ktoś powinien o tym napisać :)

  • 0

    760.  2009-04-16 15:31:46

    Ale jaja. tak długo zwlekali z wprowadzenie oferty (bo dopracowują) a tu ceny 29 gr za min do (prawie) wszystkich. Żenada

  • 0

    761. ~sta  2009-04-16 15:38:26  host: 85.219.163.18

    Haha, reklamują ofertę, której jeszcze nie ma? :D

  • 0

    762. ~~  2009-04-16 15:38:35  host: em213136224231.teleton.pl

    @759: cennikowo bedzie pewnie 65gr/minuta a po doladowaniu za 100 29gr/ minute ;)

  • 0

    763.  2009-04-16 15:40:25

    Plus odpowiedział na ofertę, Orange ma teraz odpowiedzieć, a co z Erą? (te 29 gr za godzinę - to nie jest żadna odpowiedź) Kpinę z klientów to Era sobie robi ;)

  • 0

    764.  2009-04-16 15:54:05

    *761 Rzeczywiście jest to śmieszne, reklamować coś czego jeszcze nie ma :D

  • 0

    765. ~lendo  2009-04-16 23:43:32  host: dynamic-78-8-231-245.ssp.dialog.net.pl

    764* play sie jakos reklamowal jak go jeszcze nie bylo wiec nie widze nic dziwnego w tym ;)

  • 0

    766. ~aks  2009-04-17 19:32:03  host: nat-01-037.rtk.net.pl

    No normalnie to są śmieszni!!!! Ale tak to jest jak się uważa że się jest monopolistą!!! Jak tak dalej pójdzie to skończą jak TPSA!!!

  • 0

    767.  2009-04-20 12:53:13

    nicram, 29gr za godzinę do sieci i na stacjonarki to moim zdaniem najlepsza i najkorzystniejsza odpowiedź. Z kilku względów: m.in dlatego, że warto zostać w sieci i każda rozmowa wychodzi korzystniej w stosunku do innych ofert. A podwojenia w TT są od kilku lat i stawka 30gr/min do wszystkich sieci to norma ;)

  • 0

    768. ~s1k0r3k  2009-04-21 01:55:25  host: 77-254-156-218.adsl.inetia.pl

    767 Ta oferta świadczy tylko o tym, że koszt wewnątrz sieci jest naprawdę niski. Oferta ciekawa, lecz nie dla wszystkich, ja jak przejrzałem numery u siebie, to z Ery mam tylko kilka kontaktów, a wśród znajomych nie mam żadnego stacjonarnego zapisanego. I mi nie podoba się ładowanie od razu 500 zł, bo często nie mam przy sobie drobnych:), żeby mi na cały rok wystarczyło, bo nie wiadomo kiedy dadzą następne podwojenie, wolałbym, żeby dali 40 gr, albo 29 jak PLUS:-) i jakiś pakiet na smsy do wszystkich. Kilka lat temu zrezygnowałem z TT i ani prze moment nie miałem ochoty do niego wrócić. Ale to tylko moje zdanie.

  • 0

    769.  2009-04-21 14:30:37

    Ja zrezygnowałem wcześniej z Orange i z Plusa- i do nich nie chcę wracać ;). Wolę podwójne doładowania co pół roku i 10% więcej kasy na wszystkie usługi za doładowanie przez stronę ery, i gzg za 29gr, niż obniżkę do innych sieci. I tak po doładowaniu przez era.pl wychodzi mi stawka 5gr mniejsza niż w cenniku. A podwójne- sprawia, że stawki mam na poziomie 29-30gr do wszystkich i godzinę rozmowy praktycznie za darmo w sieci.

  • 0

    770. ~s1k0r3k  2009-04-22 05:55:24  host: 77-254-147-111.adsl.inetia.pl

    769 Wg mnie Heyah ze swoim podwójnym doładowaniem wychodzi taniej niż TT i nie trzeba ładować przez heyah.pl żeby otrzymać dodatkowe 10%. Poza tym nie każdy ładuje podwójnie, a większość nie używa pakietów i na pewno woleliby niższe stawki bez kombinowania i ładowania w odpowidniej kolejności kart o odpowiednim nominale. Duża część DOROSŁYCH klientów również chciałaby taniej dzwonić do innych sieci. Nie masz pewności, że co pół roku bedzie podwójne doładowanie, a jeżeli zechcę się zabezpieczyć na wypadek nieobecności podwojenia, to co mam zrobić, kredyt wziąć i doładować za 500? Niejedna pani w supermarkecie tyle zarabia przez miesiąć. Godzina za 29gr mi się podoba, (ale nie wiadomo kiedy ją usuną), ale ceny w cenniku podstawowym już nie bardzo.

  • 0

    771.  2009-04-28 15:18:27

    Jest tyle ofert, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Mi nie odpowiada niższa stawka do wszystkich, wolę w cenie tej minuty, czyli za 29gr, rozmawiać przez godzinę. I taką mam stawkę do tych, do których dzwonię najczęściej. I rezultaty widzę w stanie mojego konta ;) GZG z taką stawką są do początku listopada, dalej- zobaczymy.

Dodaj swoją opinię