Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W przyszłym roku Midas mocno rozbuduje swoje sieci

W przyszłym roku Midas mocno rozbuduje swoje sieci

Q! 29 Listopada 2011 11:11

0 0
Do końca 2012 roku spółki grupy NFI Midas (Aero2, CenterNet i Mobyland) zamierzają znacząco zwiększyć zasięg swoich sieci. Dla 900 MHz HSPA+ ma to być ponad 90% populacji - wynika z wypowiedzi Beaty Białkowskiej, dyrektor marketingu Cyfrowego Polsatu.

Do końca 2011 roku w zasiegu HSPA+ znajdzie się 60%, natomiast LTE około 25% populacji. Oznacza to, że taki sam zasięg będą mieli hurtowi klienci Midasa - czyli w tej chwili Polkomtel i Cyfrowy Polsat.

O ofercie LTE, którą dziś zaprezentował Polkomtel, szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: parkiet.com, wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~zbyszek  2011-11-29 11:23:20  host: 93-186-31-81.rdns.blackberry.net

    Hurra, moze jak beda mieli siec to wprowadza oferte jakas ciekawa, bo ta dziś zaprezentowana rewolucji nie robi:-)

  • 0

    2. ~  2011-11-29 11:38:32  host: apn-77-115-172-78.dynamic.gprs.plus.pl

    Hurra , 'pupulacja' bedzie wniebowzięta ;-)

  • 0

    3.  2011-11-29 11:43:22

    Mineło 2 tygodnie odkąd wysłałem płatność i wypełniony formularz wraz z kopiami do Aero2 i zero odzewu nawet powierdzenie odbioru nie przyszło do mnie ;/

  • -1

    4.  2011-11-29 11:43:56

    2: fixed, dzięki! :-)

  • 0

    5. ~  2011-11-29 11:56:51  host: host-89-231-214-143.dynamic.mm.pl

    hehehe robienie z ludzi idiotow no ale to tylko w PL ta sie daja robic - oferta z takimi limitami to niech sobie wsadza.

  • 0

    6.  2011-11-29 12:01:39

    @5: to jest internet mobilny, a nie stacjonarny, z którego mozesz korzystac bez limitów.

  • 0

    7. ~  2011-11-29 12:02:37  host: dsa175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chiny się cieszą.

  • 1

    8. ~ala  2011-11-29 12:13:47  host: user-31-174-76-54.play-internet.pl

    czyli ONI zapłacą PLUS za miejsce na nadajniku, a PLUS zapłaci IM za możliwość korzystania z HSPA+9?

  • 0

    10.  2011-11-29 12:31:32

    @3, operatorzy mają cię już na czarnej liście.

  • 0

    11. ~Artik  2011-11-29 12:56:57  host: 178.181.87.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Dyrektor Marketingu buduje sieć, ciekawe...

  • 0

    13. ~+artur  2011-11-29 13:25:50  host: aajt117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oni wszystko i wszedzie buduja, tylko ze szkoda ze pchaja sie ciagle do duzych miast gdzie oferta internetowa jest olbrzymia a pare kilometrow od duzego miasta trzeba sie cieszyc ze Tepsa daje 1MB lacze :(

  • 1

    14. ~...  2011-11-29 14:14:00  host: user-188-33-197-166.play-internet.pl

    Beda wieszac wlasne anteny na masztach Plusa?

  • -1

    15.  2011-11-29 14:48:42

    Super może dojdzie do mnie darmowy internet mobilny :)

  • -1

    16.  2011-11-29 14:50:38

    Fajnie by było gdyby jakoś zrobili aby aero 2 było tam gdzie zasięg plusa 3g jest ,mam nadzieję że zrobią to tak i będzie szybciej,ciekawe czy zasięg będzie lepszy bo obecny plusa 3g nie dochodzi do mojego domu a na podwórku są 2 kreski :(

  • 0

    17. ~b  2011-11-29 14:50:39  host: ip-78-30-123-11.free.aero2.net.pl

    14.Nie. Pol roku zajmie im przrzucanie infry z masztow np emitela na maszty Plusa ;) Znam przypadki ze stojace obok siebie. Aero2 w pow. nowosadeckim poza tym z tego co widzialem uzywa takze masztow telbeskida. Ciekaw jestem jednego- kiedy ktorys z operatorow pokryje w calosci zasiegiem 3G wszystkie krajowki albo chociazby autostrady.

  • -1

    18.  2011-11-29 14:50:57

    Gadać się nie da na tym zasięgu bo przerywa :P

  • 0

    19. ~BzykMen  2011-11-29 19:43:56  host: apn-95-40-102-97.dynamic.gprs.plus.pl

    #3 i #15 ale jesteście naiwni jak małe dzieci . Jak plusa nie wpuścili do AERO to bardzo słabo działał ten bezpłatny internet ile trzeba było czekać to szkoda słów , ciągłe komunikaty błąd połączenia itp. choć modem klasy 10 . A dobrze że mam kartę Iplusa której prawie nie używałem, i na niej internet poprzez roaming AERO działa super , więc wiadomo co jest i będzie priorytetem w tej sieci . A obsługa tamtych kart spadnie na sam koniec na przysłowiowe dno przy dostępie do sieci . Nieźle to Solorz wymyślił i na tym sporo zarobił , skoro musimy to damy ludziom ten bezpłatny internet ale tak to zrobimy żeby im odechciało się z niego korzystać .

  • -1

    20. ~  2011-11-29 20:21:49  host: user-46-112-178-52.play-internet.pl

    19, wole 256/512 kbps i zapłacić raz 20 zł niż płacić wielkie pieniądze za kilka GB, jak dają za darmo to czemu by nie brać? Już czekam na kartę.

  • 0

    21. ~stanislaw zadowolony z Orange  2011-12-01 07:09:12  host: user-31-175-216-189.play-internet.pl

    @19 Ale takie parametry JUŻ oferuje dobra sieć Playa; mam to w wielkim mieście więc potwierdzam a mimo to w grudniu zakończę z nimi umowę i przejdę na Orange na kartę FREE bo jest najlepsza szybkość i za 5 zł a do tego ważność karty na dwa lata a nie jak w abonamencie Playa na miesiąc. A do tego Orange dodaje mi 30 SMSów do wszystkich sieci oraz pocztę e-mail oraz stronę web, że nie wspomnę iż mogę tę kartę przekładać gdzie zechcę i prowadzić rozmowy. Polecam Orange FREE.

Dodaj swoją opinię