Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W poniedziałek nowości w Play

W poniedziałek nowości w Play

WitekT 5 Września 2013 16:42

25 17

9. września Play zaprezentuje nową, jesienną ofertę. Jak wynika z informacji TELEPOLIS.PL, nowościom ma towarzyszyć mocna akcja reklamowa. Konferencja będzie transmitowana na żywo na blogu rzecznika Marcina Gruszki.



Nie obiecuję żadnej rewolucji, bo to słowo już się moim zdanie wyeksploatowało. Ale obiecuję, że będzie dobrze - napisał na blogu Gruszka.


Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że najbliższe kilkanaście dni będzie gorące pod względem usług i ofert także u innych operatorów.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 111
  • 0

    107. ~ViMo  2013-09-07 10:17:46  host: v51-14.opera-mini.net

    do 105. : W tym przypadku nie ma co czekać. Oczekiwania klientów mogą być, a nawet powinny być przedstawiane przed ogłoszeniem oferty - tak żeby firma wiedziała czego ludzie od niej chcą.

  • 0

    108. ~  2013-09-07 10:39:23  host: 031011199154.warszawa.vectranet.pl

    Ogłoszą, że planują postawienie pierwszego bts-a LTE. Pech w tym, że stacja będzie na Taśmowej w Warszawie i jej uruchomienie pozostanie bez wpływu na żółwią prędkość 2g/3g, którą niezmiennie oferuje P4.

  • 0

    109. ~YoMan  2013-09-07 10:51:13  host: apf229.internetdsl.tpnet.pl

    *108 oj nie bądź tak negatywnie nastawiony ;). myślę, że nie ogłaszali by zmian dla jednego nadajnika. To, że Play będzie miało LTE, to każdy wie. Więc po co oficjalna konferencja i jeszcze z ukrytymi przed nią informacjami. Skoro inne sieci też mają mieć "rewolucje". Tzn, że któraś sieć zrobiła nowe taryfy, wiadomo żeby je wprowadzić musi przejść przez wszystkie urzędy, a dodatkowo żeby nie było nie zdrowej konkurencji. Urzędy wysyłają informację do innych operatorów. Wg mnie Play coś wprowadzi w poniedziałek, a do piatku ruszą kserokopiarki. No oczywiście Orange się obudzi po 3 tyg, bo będzie ślepo zapatrzone w Nju....

  • 0

    110. ~bombel000  2013-09-07 11:02:38  host: ptcnat.t-mobile.pl

    nie wiem o co wam chodzi przeciezza 16,70zł (napewno u mnie ) wychodzi za nielimitowane rozmowy do wszystkich sms do play i internet bez konca wiec zacna jet oferta play

  • 0

    111. ~Plaj to prowizorka  2013-09-07 11:25:21  host: v61-10.opera-mini.net

    Ja też nie wiem o co wam chodzi, bo plaj to taka prowizorka, że od kilku miesięcy, bez doładowywania konta, dzwonię i smsuję do wszystkich w plaj za darmo!

  • 0

    112. ~  2013-09-07 11:51:40  host: aggw108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Internet w play jest drogi moim zdaniem to wymaga zmiany.

  • 0

    113. ~  2013-09-07 11:52:11  host: v39-05.opera-mini.net

    Biała sensacja

  • 0

    114. ~Plaj to prowizorka  2013-09-07 11:54:10  host: v61-10.opera-mini.net

    112 drogi? A porównałeś ceny do np. Orange?

  • 0

    115. ~ViMo  2013-09-07 12:18:55  host: v51-14.opera-mini.net

    do 109. : Tak się składa, że Play już dawno nie dyktuje warunków tak jak dawniej - w zakresie ofert i cen. Obecnie Play musi gonić oferty innych operatorów i kopiować ich rozwiązania. Co więcej nawet kopiowanie im kiepsko wychodzi - na przykład do kserowania NJU Mobile Play podchodził dwa razy. Za pierwszym razem, w ramach red bull mobile wyszło im to marnie, dopiero z mini maxem im się w miarę udało, chociaż do wzorca mu trochę brakuje. Natomiast już genialnego pakietu "6 GB za 6 zł na 2 miesiące" już im się nie udało skopiować. A szkoda.

  • 0

    116. ~  2013-09-07 12:39:15  host: v39-05.opera-mini.net

    @115 Byś przeszedł no niu z głównym złotym numerem, nie, bo w niu przepadają numery jak trochę dłużej pogadasz. Do Play ja przesyłem ze swoim złotym numerem bez obaw.

  • 0

    117. ~  2013-09-07 13:03:07  host: v25-03.opera-mini.net

    (poprawka ) przeszedłem

  • 0

    118. ~  2013-09-07 13:27:13  host: host-89-230-79-248.rzeszow.mm.pl

    Co ja się dowiaduje, w nju zabierają numery za długie rozmowy?? :))

  • 0

    119. ~ViMo  2013-09-07 13:52:44  host: v51-14.opera-mini.net

    do 116. : Twój wpis nie można potraktować jak merytoryczną odpowiedź na mój wcześniejszy komentarz. Być może nie przeczytałeś go ze zrozumieniem, a być może zwyciężyła u ciebie z rozsądkiem chęć play-owej propagandy. W każdym razie ja trzymałem się tematyki newsa pisząc o ofertach, natomiast ty tendencyjnie poruszasz - nie związane z tematem przewodnim - indywidualne kwestie natury technicznej. Każdy operator ma system wyławiający i blokujący numery osobom łamiącym regulamin, to zaś czy w danym przypadku stało się to słusznie, czy niesłusznie to już rozstrzyga się w indywidualnym i niepublicznym postępowaniu. Mi na przykład Play zablokował kiedyś dwie karty SIM, niby za nadużywanie pakietu nielimitowanych SMSów. Owszem wysyłałem ich sporo, ale nie przesadnie i do tego z telefonu, a nie z jakiegoś niedozwolonego urządzenia.

  • 0

    120. ~  2013-09-07 17:27:11  host: user-164-127-228-138.play-internet.pl

    hmm, mi jakoś w nju buzz ani razu nie zablokowali numeru a naprawdę sporo gadam. Co zaś dotyczy się zablokowania nr przy play za smsy to zapewne wysyłałeś smsy tej samej treści pod rząd do wielu numerów. Wtedy faktycznie blokują takie numery i to we wszystkich sieciach tak robią

  • 0

    121. ~  2013-09-07 20:52:46  host: v23-12.opera-mini.net

    W poniedziałek będzie kampania "Jest już nas dziesięć milionów " . 10000000

  • 0

    123. ~  2013-09-08 23:03:34  host: host-89-230-79-248.rzeszow.mm.pl

    do wszystkich polskich czyli PLUSA:))

  • 0

    124. ~  2013-09-09 04:02:03  host: user-188-33-162-214.play-internet.pl

    do 123: no dobra czyli do wszystkich w polsce sieci. Tak może być?

  • 0

    125. ~  2013-09-09 09:08:51  host: 159-205-187-138.adsl.inetia.pl

    Redakcja zapewne zna juz szczegóły dzisiejszej konferencji więc może mały przeciek? :) Przynajmniej, czy postarali się chłopaki, czy szału nie ma?

  • 0

    126. ~Misiek  2013-09-09 10:33:07  host: 87-206-249-47.dynamic.chello.pl

    @118 - blokują, gdy odsetek połączeń przychodzących jest zbyt mały albo wysyłasz SMSy do kilku znajomych naraz. Sprawdziłem empirycznie oba warianty. W Play tego problemu nie ma, ale za to są inne. Ciekawe kiedy P4 zrobi porządek z jakością usług w niektórych miejscach Warszawy. Wzdłuż Dolinki Służewieckiej aż do mostu siekierkowskiego nie da się gadać, bo nic nie słychać. Po przełączeniu na roaming Plusa, działa świetnie. Nie wierzę, by nie widzieli tych problematycznych ciągłych handoverów i zajętych timeslotów na monitoringu pracy sieci.

  • 0

    127. ~Romlen  2013-09-11 11:14:51  host: 87-204-124-7.ip.netia.com.pl

    @Misiek - utwierdza mnie to w przekonaniu że gdy decydowałem czy nju czy minimax - wybrałem ten drugi. Co do jakości połączeń jest różnie, fakt, ale nie było nigdy tak abym nie mógł się połączyć. A centrum miast zawsze bez problemu.

Dodaj swoją opinię