Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W poniedziałek konferencja Play

W poniedziałek konferencja Play

LuiN 3 Czerwca 2016 10:22

14 15

Sieć Play rozsyła do dziennikarzy zaproszenia na konferencję, która odbędzie się w poniedziałek 6 czerwca o godzinie 11:00.



Konferencja odbędzie się w salonie firmowym Play, a w zaproszeniu mowa jest o "banalnie prostej konferencji prasowej". Czyżby Play planował otworzyć coś na kształt Orange Smart Store?


A może jednak chodzi o zmiany w ofercie? Która z ofert Play Waszym zdaniem wymaga pilnej poprawy?


Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play | konferencja

w sumie: 77
  • -1

    59. ~  2016-06-04 12:19:06  host: public-gprs694024.centertel.pl

    @asf Wypuścili cię dziś na przepustkę? Zapomnieli tylko leków zaaplikować. Przyjmij ćwoku do wiadomości, że Play to najlepsza sieć ale nie dla takich buraków z grońcowej wiochy - za dużo tam błota.

  • -2

    60. ~nick  2016-06-04 12:25:47  host: public-gprs620574.centertel.pl

    z nowosci to bedziecie miec koniec nielimiowanego lte w redbulu. czas zaczac zarabiac na gimbazie !!! wlasciciele chca kaske bo juz 10 lat wsadzaja pieniazki. czolem !

  • -1

    61. ~RBM7  2016-06-04 14:02:00  host: 87-205-82-118.adsl.inetia.pl

    Na infolinii mówią, ze promocja darmowe LTE dla taryfy RBM7 została wyłączona z dniem 01.06. - ma zostać tylko na RBM5 , gdzie doładowanie 50 zł daje tylko 100 dni.

  • -1

    62. ~konsultant play  2016-06-04 16:22:37  host: apn-77-112-13-83.dynamic.gprs.plus.pl

    warto czekac będzie przełom na rynku na karte jedna prosta stawka za wszystko

  • 0

    63. ~  2016-06-04 18:16:17  host: user-94-254-243-114.play-internet.pl

    @61
    nieprawda. U mnie na dwóch kartach - jeden z RBM5, drugi RBM7 nadal widnieje możliwość włączenia pakietu.

  • -3

    64. ~randomguy  2016-06-04 18:34:29  host: 85.219.163.130

    Plej przedstawi swój cfany sposób na rejestrację prepaidów^^

  • 0

    65. ~KoniecDarmowegoLTEwRBM7  2016-06-04 18:35:25  host: user-94-254-179-69.play-internet.pl

    Opcja jest ale w RBM7 nie można tej usługi aktywować od 1 czerwca - po kilku godzinach w stanie "w trakcie aktywacji" usługa z powrotem przechodzi na "wyłączony". Ale być może to tylko awaria od 4 dni - pewności 100% nie ma...

    Ale jeśli porównać sposób wyłączenia tej usługi w ofertach Play (najpierw wyłączyli a dopiero po kilku dniach o tym poinformowali i to po cichu) to w awarię ciężko uwierzyć ale jeśli to koniec tej usługi to ponownie Play//RBM nie poinformował publiki o tym co powinien zrobić zgodnie z regulaminem, punkt VI.1.).

    Więcej w wątku na forum Play: http://tlp.is/a3n

  • 0

    66.  2016-06-04 18:38:26

    63. nie włączy ci się już darmowe LTE dla taryfy RBM7 , sprawdzone! Dopiero co numer przeniosłem i wyłączyli.
    Co będzie dalej dowiemy się w poniedziałek. Podobno migracja z RBM7 na RBM5 włączy RWK. więc lepiej poczekać do tego czasu.

  • -5

    67.  2016-06-04 18:42:44

    @59 Spier.....laj świrze. Jaśniej nie umiem żeby dotarło. I EOT.

  • 0

    68.  2016-06-04 19:17:46

    65 - a u mnie działa. Odpalone 02.06.2016r. :-)

  • 0

    69. ~  2016-06-04 20:07:04  host: public-gprs686136.centertel.pl

    Czy Redakcja Telepolis nic nie potrafi zrobić z tym oszołomem, chamem asf, który obraża abonentów sieci Play? Zminusowany regularnie przez normalną społeczność portalu dalej sieje nienawiść.

  • -4

    70.  2016-06-04 22:28:15

    @69 Powiedziałem ci świrze wypad, idź z tym bełkotem gdzie indziej. Regularnie to sam wyzywasz wszystkich tu i na gsmonline ŚWIRZE.

  • 0

    71. ~  2016-06-04 22:51:48  host: public-gprs686136.centertel.pl

    @70 leki przestały działać platfonsie? To w kaftanik i z powrotem przed końcem przepustki do Szopienic. Tam ci zaaplikuję elektrowstrząsy. A tu póki co każdy normalny czytelnik aplikuje ci głąbie minusy i masz ich już sporo buraku z grońca :)

  • 0

    72. ~  2016-06-06 09:40:22  host: 188.146.70.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ponoć to ma być nowa oferta prepaid

  • -1

    73. ~ola  2016-06-06 10:21:56  host: ip-37-248-255-238.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    łał wszystko za darmo i jeszcze dopłacają!!!

  • 0

    74. ~Calm7  2016-06-06 10:42:43  host: dka67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie zmienia to faktu że Play jest najlepszą siecią.

  • 1

    75.  2016-06-06 10:50:04

    Będzie darmowe 100zł i 10GB na 30 dni za rejestrację karty SIM w Play. Tylko nie piszcie "piszemy o tym pierwsi" xD

  • 0

    76. ~majk  2016-06-06 10:50:23  host: host56-188-252-80.limes.com.pl

    Jak dla mnie to będzie coś o obowiązku rejestracji pre-paid'ów.

  • 0

    77.  2016-06-06 11:03:30

    http://tlp.is/a3s

  • 0