Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W Polsce nie bedzie T-Mobile, będzie T

W Polsce nie bedzie T-Mobile, będzie T

WitekT 21 Marca 2011 10:18

0 0
W Polsce nie będzie marki T-Mobile. Zostanie wprowadzona marka T, taka sama jak niedawno zastosowana w Niemczech - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Na przesłanych do punktów sprzedaży wizualizacjach widać, że plafony nad wejściem, które z reguły zajmują całą szerokość witryny, mają trójwymiarowe znaki - kropki oraz charakterystyczną literkę T w kolorze magenta.

t



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 99
  • 1

    83. ~  2011-03-21 23:01:29  host: ip-89-174-123-12.multimo.pl

    Wynika z informacji Telepolis? Macie zapłon! "Rzeczpospolita" o tym pisała 29 listopada 2010 r., jeśli nie wcześniej. http://www.rp.pl/artykul/570966.html

  • -1

    84. ~  2011-03-21 23:41:03  host: z21-06.opera-mini.net

    Myślę, że na wyświetlaczach telefonów będzie widniała nazwa główna- Telekom.pl, a niżej polskie info ze stacji bazowych, bo nie sądzę żeby to zmieniali na np. Posen-Poznań, Görlitz-Zgorzelec itp. Tak samo jak Play zostanie przejęty przez Three to nie będzie na telefonach nazwy 3 , tylko Three PL. To chyba logiczne, nie ? get

  • 1

    85. ~tello  2011-03-22 11:36:58  host: ddy25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A to psikus dla wszystkich entuzjastów marek, he, he. Na wyświetlaczu będzie po prostu T :-) A to prawie jak G Ha, ha, ha.

  • 1

    86. ~tello  2011-03-22 12:00:48  host: agh230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Eureka!!! To przecież jasne jak słońce!!! Otóż w miejsce kropek wstawi się za jakiś czas AT&.... I po to było aż takie tajemnice robić? :-) A póki co szanownym klientom, szacownej dotychczas Ery proponuję wymyślić jakiś przejściowe hasł, żeby chociać móc płynnie wypowiedzieć nazwę nowej sieci np: "Tele-fun" albo np. "Toćki, toćki" [po rosyjsku kropki, kropki]. A może niemcy chcą być w zgodzie z ustawą o języku polskim w którą T-mobile się nie wpisuje. (podobnie jak nie wpisuje się Orange i Play). Pozdr.

  • 0

    87. ~Rafiki  2011-03-22 17:45:02  host: host-87-101-68-192.nowiny.net

    Nie może być, i nie będzie, samego T, bo samo T jest znakiem DT czyli niemieckiej telefonii. Gdyby użyli T, to by znaczyło, że będą konkurować na rynku z TP, a nie Orange. A przecież chodzi o telefonię komórkowa, czyli Mobile. A poza tym T-Mobile jest już pewne, wystarczyło podpytać kierowników salonów.

  • 1

    88. ~VIP  2011-03-22 18:19:26  host: public52828.xdsl.centertel.pl

    a może tak którys z tych punktów podzieli się wizualizacją?

  • 3

    89.  2011-03-22 20:31:03

    Logo które jest w newsie wygląda jakby zostało stworzone w roku 1997.

  • 0

    90. ~nicks  2011-03-23 07:21:32  host: 89-77-221-234.dynamic.chello.pl

    skoro nazywa sie zmienia to moge zrezygnować z umowy? bo przeciez juz nie bede w Erze tylko w T

  • 1

    92.  2011-03-23 13:37:35

    nicks (90), i co z tego, skoro umowę podpisywałeś z operatorem sieci, czyli PTC (a nie z marką "Era"), a ten się nie zmienia. A zrezygnować z umowy zawsze możesz. Nawet teraz! ;-)

  • 1

    93.  2011-03-25 13:27:47

    No to teraz ...Przez te " T " ... Nowe hasło: "tERAz mogę więcej"

  • 1

    94. ~era  2011-03-26 16:50:08  host: www.ejedrzejow.pl

    każdy ktokolwiek podpisał umowę w erze >> to podpisywał z PTC defakto!:)

  • 1

    95. ~  2011-03-27 15:13:28  host: 87-207-218-178.dynamic.chello.pl

    na wyświetlaczach będzie pisało telepolis

  • 1

    96. ~?  2011-03-30 22:44:37  host: bot138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak mi się zasięg i warunki nie pogorszą od tej zmiany to nic mnie ona nie będzie ruszała. Jak będę musiał wybiegać w piżamie przed dom albo podchodzić do okna żeby odebrać telefon i doładowywać co miesiąc a nie co trzy to wtedy się wkurzę.

  • 1

    97. ~jaa  2011-03-31 21:51:30  host: 77-252-59-6.ujscie.net

    a co sie stanie prepaidem Era Tak-Tak ? bedzie T Tak-Tak w skrocie TTT :) ? a co z era premia -> t-premia, tejj co teraz T :))

  • 1

    98. ~.l  2011-04-04 21:25:12  host: 188.147.37.67.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    97 wszystko w swoim czasie się wyjaśni

  • 2

    100. ~  2011-04-18 14:04:16  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    Strona Ery została poddana liftingowi. Na dole jest stopka " Telekom Deutschland GmbH, T-Mobile Poland Holding No. 1 B.V., Polpager Sp. z o.o., Carcom Warszawa Sp. z o.o., Elektrim Autoinvest S.A. "

  • 1

    101.  2011-04-18 14:06:25

    100 - dokładnie też zauważyłem tę "wstawkę". ;-)

  • 1

    102. ~gosc  2011-04-19 00:52:30  host: klient-89.171.163.180.dotnet.lublin.pl

    www.facebook.com/tmobile.polska

  • 0

    103. ~Teee  2011-05-24 14:10:27  host: wschod-113.tp.unicity.pl

    BZDURA !!! KOMPLETNA BZDURA!!! W Polsce będzie T-mobile. Była propozycja aby było tylko T tak jak w Niemczech ale badania wykazały że wiele polaków nie kojarzyła by marki z telefonią... Czemu nie weryfikujecie swoich informacji i idiotyzmy wrzucacie na stronę ? :/

  • 0

    104. ~Adi_Gryfino_PL  2011-05-29 20:06:54  host: aems8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeżeli T-Mobile wprowadzi ofertę na kartę w postaci: 1. Rok aktywnego konta za dowolne doładowanie. 2. Nielimitowane sms w sieci T-Mobile w Polsce. 3. Pakiet od 1zł = 1 dzień nielimitowanych rozmów w sieci. 4. Ogólnodostępna darmowa bramka sms/mms bez logowania. 5. Nie 1zł/min a darmowy numer automatycznego biura obsługi. 6. Pakiet 0400 sms poza sieć za 4 zł - ważny 30 dni. 7. Pakiet 1000 sms poza sieć za 9 zł - ważny 30 dni. 8. Maksymalnie 30gr/min za rozmowy do wszystkich. To z miejsca biegnę po starter.

Dodaj swoją opinię