Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W połowie roku Hawe powinno przejąć Sferię

W połowie roku Hawe powinno przejąć Sferię

WitekT 10 Marca 2010 10:02

0 0

W przyszłym tygodniu zarząd Hawe może wyłonić firmę doradczą, która zajmie się badaniem finansów i wyceną warszawskiej Sferii. Wycena Sferii jest potrzebna, aby Hawe mogło wydać jej właścicielom, w tym Zygmuntowi Solorzowi-Żakowi, odpowiednią liczbę akcji w zamian za walory Sferii - pisze Parkiet.

Na krótkiej liście są PricewaterhouseCoopers i Ernst & Young, z którymi trwają negocjacje w sprawie ceny. Wycena Sferii powinna być gotowa pod koniec kwietnia, walne zgromadzenie powinno odbyć się w czerwcu. Nie bez znaczenia dla harmonogramu wyceny Sferii jest też fakt, że Hawe opublikuje wyniki za 2009 rok 22. marca. Na ich podstawie wyznaczany będzie zapewne parytet wymiany akcji tej spółki na walory Sferii.
Szerzej o planach przejęcia Sferii przez Hawe pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Parkiet     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 1

    1. ~Liwiusz  2010-03-10 11:42:44  host: 94.254.178.201

    Mam u nich mobilny telefon stacjonarny, za który nic nie płacę, bo ma 0zł za abonament. Nie dzwonię, bo taniej z komórki. Nie korzystam z internetu, bo taniej w "gsmach". Na niewiele się ta sferia zdaje. Z rozmowami w abo 24gr/min niedaleko zajadą.

  • 0

    2.  2010-03-10 19:40:30

    No jak sie Solorzowi trafi Hawe to internet od CP na polnocy kraju powinien ruszyc z kopyta ;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-8.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet