Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W połowie lutego UKE sprawdzi WLR Tele2 w TP

W połowie lutego UKE sprawdzi WLR Tele2 w TP

WitekT 16 Stycznia 2007 13:21

0 0

W drugim tygodniu lutego odbędzie się trójstronne spotkanie UKE, Telekomunikacji Polskiej i Tele2 dotyczące oceny wdrożenia WLR.

Z tego, co wiem od TP, współpraca pomiędzy spółkami przebiega bardzo dobrze, pojawiają się pewne problemy wdrożeniowe, ale obie firmy merytorycznie pracują nad ich rozwiązaniem - powiedziała Anna Streżyńska, prezes UKE.
Prezes UKE podkreśliła, że na razie nie ma też żadnych skarg od klientów. W grudniu Tele2 miało przekazać TP ponad 90 tys. zleceń WLR. 6. stycznia rozpoczęła się ich fizyczna realizacja. Wszystkie zlecenia abonentów złożone przez Tele2 w grudniu miały zostać realizowane przez TP w styczniu, a zlecenia abonentów składane przez Tele2 począwszy od stycznia mają być realizowane na bieżąco w trybie przewidzianym decyzją prezesa UKE (30-dniowy okres wypowiedzenia umowy). Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2007-01-16 13:31:22

    heh, moi sąsiedzi złożyli wniosek o abonament w tele2 i jak w sobotę wiatr pozrywał kable i im telefon nie działał, to myśleli że już tp ich odłączyła i przyszli spytać czy mogą zadzwonić odemnie do bok'u tele2 z pytaniem kiedy ich włączą :D

  • 0

    2. ~  2007-01-17 01:52:43  host: aayt209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A po co jest nawias okrągły zamykającu obok UKE?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-234-45-10.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.