Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W połowie lutego UKE sprawdzi WLR Tele2 w TP

W połowie lutego UKE sprawdzi WLR Tele2 w TP

WitekT 16 Stycznia 2007 13:21

0 0

W drugim tygodniu lutego odbędzie się trójstronne spotkanie UKE, Telekomunikacji Polskiej i Tele2 dotyczące oceny wdrożenia WLR.

Z tego, co wiem od TP, współpraca pomiędzy spółkami przebiega bardzo dobrze, pojawiają się pewne problemy wdrożeniowe, ale obie firmy merytorycznie pracują nad ich rozwiązaniem - powiedziała Anna Streżyńska, prezes UKE.
Prezes UKE podkreśliła, że na razie nie ma też żadnych skarg od klientów. W grudniu Tele2 miało przekazać TP ponad 90 tys. zleceń WLR. 6. stycznia rozpoczęła się ich fizyczna realizacja. Wszystkie zlecenia abonentów złożone przez Tele2 w grudniu miały zostać realizowane przez TP w styczniu, a zlecenia abonentów składane przez Tele2 począwszy od stycznia mają być realizowane na bieżąco w trybie przewidzianym decyzją prezesa UKE (30-dniowy okres wypowiedzenia umowy). Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2007-01-16 13:31:22

    heh, moi sąsiedzi złożyli wniosek o abonament w tele2 i jak w sobotę wiatr pozrywał kable i im telefon nie działał, to myśleli że już tp ich odłączyła i przyszli spytać czy mogą zadzwonić odemnie do bok'u tele2 z pytaniem kiedy ich włączą :D

  • 0

    2. ~  2007-01-17 01:52:43  host: aayt209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A po co jest nawias okrągły zamykającu obok UKE?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-86-28.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet