Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W Plusie ofertę Ja+ Abonament można mieć przez pół roku za darmo

W Plusie ofertę Ja+ Abonament można mieć przez pół roku za darmo

msnet 29 Grudnia 2017 11:39

6 12

ja plus 6 miesiecy abonamentu gratis

Plus rozpoczął kampanię promującą ofertę Ja+ Abonament, z której do pół roku można korzystać za darmo.

Oprócz półrocznego darmowego abonamentu, Plus podwaja pakiet internetowy do wykorzystania na terenie kraju - w ofercie za 49,99 zł miesięcznie (49,99 zł dla przenoszących numer) zamiast 7 GB dostaniemy 14 GB. Do usługi można dokupić smartfon lub inne urządzenie, na przykład... telewizor. Plus poleca:




  • Honor 7X - 1 zł na start, a potem 87,99 zł miesięcznie (raty: 36 x 28 zł),
  • Huawei P9 Lite (2017) - 1 zł na start + 79,99 zł miesięcznie (raty: 36 x 20 zł),
  • Samsung Galaxy S8 - 99 zł + 148,99 zł miesięcznie (raty: 36 x 89 zł),
  • Samsung Galaxy A5 (2017) - 1 zł na start + 94,99 zł miesięcznie (raty: 36 x 35 zł),
  • Samsung Galaxy J5 (2017) - 1 zł na start + 83,99 zł miesięcznie (raty: 36 x 24 zł),
  • Samsung UHD Smart TV 55 UE55MU6172 - 199 zł na start + 133,99 zł miesięcznie (raty: 36 x 74 zł).

Więcej szczegółów na stronie www.plus.pl/super-abonament.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:

Tagi: plus | ja+ abonament

w sumie: 56
  • 0

    37. ~nowy  2017-12-29 19:41:44  host: user-94-254-145-2.play-internet.pl

    Właśnie zrobiłem test szybkości łącza play http://tlp.is/fwo , jak myślicie dobry wynik , czy lepiej by wziąć plusa

  • 0

    38. ~  2017-12-29 19:59:47  host: 89-64-6-35.dynamic.chello.pl

    37, poważnie oczekujesz odpowiedzi? Rozsądna może być tylko jedna, sprawdź jak działa u Ciebie Plus i zdecyduj.

  • 0

    39. ~ty  2017-12-29 21:08:09  host: apn-77-114-133-0.dynamic.gprs.plus.pl

    Plus rozdaje kody do cinema city. Trzeba wysłać sms BILET na 80180. Poczekać na potwierdzenie, i przez pko lub Inteligo zasilić za 40 zl. Promocja działa kod dostałem. I kase. Reg. Na stronach tych bankow, pisze ze jest do rozdania 1 tyś kodów. Info na plus nie ma ktoś na fb wrzucil link. Działa tez niby w mix. Moze kto skorzysta.

  • 0

    40. ~ty  2017-12-29 21:09:35  host: apn-77-114-133-0.dynamic.gprs.plus.pl

    Pko bp i inteligo

  • 2

    41.  2017-12-29 21:23:19

    35. ~ : Chciałem ci pokazać, ze to co napisałeś działa w dwie strony, i to samo można napisać o PlusNaganiaczach - ale widocznie nie skojarzyłeś.. i skupiłeś się tylko na tym, ze wykorzystałem do tego Twój komentarz.. Od siebie też coś w nim dodałem - chyba zauważyłeś ? :)

  • 1

    42.  2017-12-29 21:29:09

    36. Patryk7588 : Miałem i abo i kartę (już nie mam), u mnie to nie hulało na tyle dobrze, żebym chciał dopłacać za wyłącznie sam "prestige" bycia w Plusie? Ale to nie znaczy, że ktoś inny jest tak zadowolony z usług tej sieci, że chce właśnie w niej płacić swoje rachunki. Demokracja jest :P (podobno).

  • -2

    43. ~Golomo  2017-12-29 22:06:35  host: 031011130187.dynamic-zab-05.vectranet.pl

    Elegancko. Przez pół roku można sporo zaoszczędzić :) Do tego 2 razy więcej internetu - bardzo fajna oferta Plusa.

  • 1

    44.  2017-12-29 23:08:35

    Też jestem oburzony likwidacją Plusnetu, założyłem nawet wątek na Plusforum, dopisujcie się w dziale inne tematy

  • 0

    45. ~  2017-12-30 05:58:11  host: user-94-254-162-171.play-internet.pl

    Ja właśnie chce przejść do Plusa ale z kilkoma numerami więc bardziej interesuje mnie oferta rodzinna ale nie ma takich promocji.

  • -1

    46. ~  2017-12-30 06:00:49  host: user-94-254-162-171.play-internet.pl

    A co do reklamy, to w miarę , były zdecydowanie lepsze. Jednak sama Tamara jest super ;)

  • 0

    47. ~  2017-12-30 06:43:10  host: 89-64-6-35.dynamic.chello.pl

    Jeśli przenosisz kilka numerów, to do Plusha, zdecydowanie korzystniej wychodzi. Za no limit i 15GB zapłacisz 20zl a telefony na wolnym rynku bądź w sklepie kup, wyjdzie podobnie a może nawet taniej. Telefony u operatorów opłaca się brać jedynie na przedłużenie umowy i to jak umiesz negocjować i jeżeli operator ma takie w ofercie. W Plusie można wyrwać niezły sprzęt ale nie przy przenoszeniu numeru.

  • 1

    48.  2017-12-30 12:42:49

    kowal2200 - ja tam "zaprotestuję" podając adres do zielonej faktury w domenie orange.pl ;-)

  • 0

    49. ~  2017-12-30 13:24:21  host: 31-178-104-109.dynamic.chello.pl

    @ 22 - nie wiem czy doczytałeś w ich ofercie ale......
    49,99 zł brutto Abonament przez pierwsze 12 miesięcy, 0 zł przez 6 mies.
    a potem....
    99,98 zł Abonament od 13 miesiąca
    Więc musisz jeszcze raz obliczenie zrobić :) wychodzi ponad 62 zł / miesiąc....

  • 1

    50.  2017-12-30 13:32:16

    49 - to nie jest jedyna oferta promocyjna Plusa... Fajnie by było, gdybyś nie był tak zaciekle zatwardziały w fałszowaniu rzeczywistości ;-)

  • 0

    51. ~  2017-12-30 14:07:57  host: 31-178-104-109.dynamic.chello.pl

    @ 50 - może i są inne oferty ale mówimy o tej ofercie, o której mowa w artykule
    www.plus.pl/super-abonament
    Ale sam przyznasz ze takie przedstawienie oferty powinno być karane przez UOK czy inną instytucję, ludzie szczęśliwi że abonament 49.99 zł i przez pół roku za darmo... ale potem co? od 13 miesiąca 2 razy tyle trzeba płacić...

  • 0

    52.  2017-12-30 14:21:01

    51 - właśnie w tej ofercie można wybrać opcjonalnie różne taryfy - elastyczną (tę, którą Ty masz na myśli) i "zwykłą" ;-)
    To, że operator promuje lepiej marketingowo wyglądające 6 miesięcy za zero złotych... No cóż... Polacy nie są idiotami podobno. Wybiorą lepszego operatora.

  • 0

    53.  2017-12-30 16:19:36

    52. wlo : Większość niestety doczyta regulamin tej oferty i podpisywanej umowy do końca jej pierwszego zdania czyli ".. 6 miesięcy za zero złotych.."

  • 1

    54. ~Punk  2017-12-31 00:47:39  host: apn-77-114-63-235.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja już podziękowałem Plusowi i idę na 4 miesiące do T-Mobile, potem tam gdzie będzie taniej w pre paid gdyż aktualnie abonament nie ma sensu.
    Po co mi kaganiec na 2 czy 3 lata, kiedy pre paid`a mogę zmienić z dnia na dzień.

  • -1

    55. ~  2017-12-31 06:24:46  host: user-94-254-162-171.play-internet.pl

    Punk, prepaid najtaniej wychodzi też w Plusie a dokładnie Plushu. Odpalasz 5 doładowanie gratis i wyjdzie 20zl za no limit i 15GB a uwzględniając promocje doładowań,które Plus ma w zasadzie prawie co miesiąc, to jeszcze taniej wyjdzie.
    Rozumiem, że w TM łapiesz się na 90dni gratis a z doładowaniem wyjdzie 120dni. Sposób dobry, przetestujesz jakość sieci jak i obsługi ;) chociaż lepiej żeby nie było konieczności.

  • 0

    56. ~syska  2018-01-03 07:52:21  host: nat-ip-109-196-48-49.syrion.pl

    nie opłaca się bo wtedy bierzesz umowę na 36 miesięcy i 36 rat żeby dostać te pół roku za darmo abonamentu a telefony mają cholernie drogie

Dodaj swoją opinię