Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W Play Fresh (nie) dają 60 zł

W Play Fresh (nie) dają 60 zł

LuiN 11 Września 2009 11:33

0 0
Play Fresh ruszył z nową kampanią promocyjną. Tym razem celem komunikacji jest poinforomowanie użytkownikow ofert na kartę, że przeniesienie numeru jest możliwe i proste, a dodatkowo, przenosząc numer do Play Fresh, każdy dostaje 60 zł.

Pomysł kreatywny jest inspirowany postacią Pinokia z książki Carla Collodiego. Bohater spotu - drewniana kukiełka - przedstawia ofertę na opak, bo podobnie jak Pinokio, lubi kłamać. Rosnący nos zdradza jednak prawdę.






Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 156
  • 0

    138. ~  2009-09-14 23:59:32  host: c160-61.icpnet.pl

    136. ~Bartek Napisałem wyraźnie i objaśniłem.

  • 0

    139. ~  2009-09-15 10:28:02  host: v02-13.opera-mini.net

    A ja jestem w play i niestety trochę żałuję bo coraz częściej muszę słuchać żale znajomych których rozmowa ze mną kosztuje extra 79gr/min poza pakietem-to może zaboleć po kieszeni jak się o tym niepamięta.Gdyby nie ta absurdalna rozbieżność opłat za MRT Play by wiecej zyskał-to odstrasza od niego tych co nie chcą naciągać na dod.koszty znajomych

  • 0

    140. ~  2009-09-15 10:58:49  host: 80.54.46.134

    Dostałem juz trzeci bonus 20zł.. procz niego jeszcze darmowe minuty razem z tym bonusem. Nie jest zle ;)

  • 0

    141. ~grek  2009-09-15 12:21:12  host: dpy141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja ostatnio słyszałem że Orabge daje jakiś bonus przy przeniesieniu numeru firmowegooo chyba 120 zł...

  • 0

    142. ~ziomek13  2009-09-15 17:54:21  host: afin102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jojo i reszta: a ewentualne pozostałe bonusy kwotowe da sie uratować w ostatnich dniach wpisując kod na bonus 3 lub 10zł? ja jeszcze nie wpisałem kodu a nowy fresh nie jest moim jednynym prepaidem

  • 0

    143.  2009-09-15 19:22:13

    ziomek13 (142) - nie mam pojęcia - spróbować zawsze można. Punkt 6 regulaminu "mówi": "W okresie promocyjnym, Użytkownik może otrzymać tylko jeden ”Bonus na start”. "Okres promocyjny" wciąż jeszcze trwa (promocja nie została przecież odwołana). Zasada jest taka (według regulaminu), że musisz mieć na koncie łącznie albo 14 zł (dla bonusu 3 zł) albo 40 zł (dla bonusu 15 zł) i być w "okresie promocyjnym". Ja zaraz po aktywacji numeru w Play Fresh i doładowaniu konta aktywowałem bonus, więc naprawdę nie wiem jak jest w innych przypadkach.

  • 0

    144. ~  2009-09-16 01:31:50  host: c160-61.icpnet.pl

    139. Biedaczku. Wyjaśnij znajomym, że opłaca się mieć 2 karty sim w tym jedną w PF i masz/macie problem z głowy. TAnie (darmowe) smsy i rozmowy za 5 gr. W3 jakoś nie chce obniżyć stawek do P4 pomimo obniżki MTRów.

  • 0

    145.  2009-09-16 16:34:21

    Za przeniesienie do Tak Taka można dostać 200 zł bonusu.

  • 0

    146.  2009-09-16 17:41:33

    pablo_79 - przy 10 doładowaniach za minimum 25 zł i jedynie do sieci Era...?

  • 0

    147. ~  2009-09-16 18:57:23  host: 77-255-249-66.adsl.inetia.pl

    @145 moga dawac nawet i 2000zł co z tego skoro to jest tylko do ery, a play daje do wszystkich

  • 0

    148. ~  2009-09-17 14:26:11  host: c189-28.icpnet.pl

    147. Słuszna uwaga. Ja mógłbym dzwonić do 1 osoby która jest w Erze. I dlatego Era nie jest siecią dla mnie.

  • 0

    149. ~mimi  2009-09-19 11:47:28  host: 188.33.60.164

    z innej beczki - czy ktos wie o co chodzi? po doładowaniu konta we freschu za 30 zł orzyszedł mi sms ze jak doładuję za 10 zł dostanę 30 min ekstra do Play ? jakas nowa nieoficjalna promocja ?

  • 0

    150.  2009-09-19 13:53:16

    139. Współczuję takich znajomych. Jak skąpią na rozmowach, to i piwa nie postawią...

  • 0

    151. ~Gormar  2009-09-20 17:23:18  host: 217.96.62.235

    @149. To zapewne informacja o programie doładowań, ale musisz go najpierw aktywować. Dziwnym trafem na stronach z ofertą Fresh informacji na ten temat nie znajdziesz :(. Jedynie po zalogowaniu do PlayMobile24 w zakładce usługi po kliknięciu na przycisk info obok aktywacji programu doładowań, będziesz mógł się więcej na ten temat dowiedzieć.

  • 0

    152. ~mimi  2009-09-20 22:05:48  host: 188.33.62.195

    151. ale ja dostałem 30 min zaraz po załadowaniu za 30 ;) a potem przyszedł ten drugi sms..pierwszy był z potwierdzeniem zasilenia. Czy jest jeszcze cos ? fakt, ze play troche kuleje z podawaniem inf

  • 0

    153. ~  2009-09-21 21:56:06  host: p08-07.opera-mini.net

    No tak tylko do sieci Era w TT ale za to potrojne przydoladowaniu, w Heyah zas co i raz pojawia sie podwojne doladowanie ktore scina o 50% stawke za min do wszystkich! Wiec alternatywy sa, nie trzeba byc w Play zeby miec tanio. Zreszta w Play zabija stawka za net 12gr przy 2gr jak w Heyah wyglada koszmarnie.

  • 0

    154.  2009-09-22 16:00:23

    Play nie jest konkurencyjny w zakresie stawki 29gr/min. Po pierwsze- zbili stawkę do poziomu, jaki od dawna można było mieć w TT dzięki promocji podwójnych doładowań. Po drugie- pogarszają swoje oferty.

  • 0

    155. ~  2009-10-27 13:48:43  host: eic14.internetdsl.tpnet.pl

    dealer tak -tak

  • 0

    156. ~  2009-10-27 13:49:32  host: eic14.internetdsl.tpnet.pl

    Za przeniesienie do Tak Taka można dostać 200 zł bonusu. tylko po ile są rozmowy ?

  • 0

    157. ~  2009-10-27 13:50:10  host: eic14.internetdsl.tpnet.pl

    pablo_79 znowu bronisz tak taka ile ci płaca

Dodaj swoją opinię