Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W październiku dwóch nowych dostawców Internetu dzięki BSA

W październiku dwóch nowych dostawców Internetu dzięki BSA

WitekT 24 Września 2007 09:24

0 0

W październiku do grona firm dostarczających Internet dla klientów Telekomunikacji Polskiej dzięki bitstream access dołączą Onet oraz Centertel - pisze Gazeta Prawna.



Onet miał wprowadzić tę usługę na rynek już we wrześniu, ale ostatecznie termin przesunął się na początek października. Orange ofertę przedstawi już 1. października.


Według informacji Gazety Prawnej, dla nowej usługi rozważana jest nazwa OnetKonekt - portal oferuje dziś pod nią także dostęp do Internetu, ale przez modem lub satelitę.




Źródło tekstu: Gazeta Prawna     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~  2007-09-24 09:38:39  host: w3cache1.icm.edu.pl

    W Centrostalu będziesz mógł mieć na socjalnym. TP zorientowała się, że strzeliła sobie w kolano ale nie chce zmieniać regulaminu z przyczyn oczywistych.

  • 0

    3.  2007-09-24 09:38:41

    a tym samym co zaofarował wpmobi :P Wszak wsio należy do TP i zrobili ofertę konkurencyjną dla Orange! Pfi

  • 0

    4.  2007-09-24 09:39:07

    W jakim centrostalu? :>

  • 0

    5. ~  2007-09-24 09:40:21  host: w3cache2.icm.edu.pl

    w tym od Orżnąć(TM)

  • 0

    6.  2007-09-24 10:09:30

    A może jest to pierwszy punkt w programie zastępowania TP przez markę Orange? Kiedyś o tym trochę się pisało, że France Telekom chce wprowadzić tą markę także w telefonii stacjonarnej.

  • 0

    7. ~  2007-09-24 10:16:35  host: w3cache1.icm.edu.pl

    Jedno nie wyklucza drugiego. Przetestowane na wanadoo.

  • 0

    8.  2007-09-24 11:00:09

    No będą mogli naprawić swoje błędy dzięki temu ;)

  • 0

    9. ~  2007-09-24 11:14:20  host: p11-13.opera-mini.net

    I całą tajemnica z 'nową jakością internetu' juz wyjaśniona ;) teraz to juz nie ma po co zapisywać sie po biuletyn

  • 0

    10. ~K.D.  2007-09-24 12:40:33  host: host-81-190-107-241.rzeszow.mm.pl

    DZIĘKUJĘ NIE SKORZYSTAM , DOPUKI NIE UWOLNIĄ OD ABONAMENTU TELEFONICZNEGO !!!

  • 0

    11. ~TWDonald  2007-09-24 13:05:51  host: ip-89-174-121-66.multimo.gtsenergis.pl

    Jestem ciekaw oferty Orange

  • 0

    12. ~  2007-09-24 13:07:58  host: w3cache1.icm.edu.pl

    #11: stawiam na standardowy cennik tyle, że działa na socjalnym.

  • 0

    13.  2007-09-24 13:56:27

    Ciekawe czy będzie jakieś połączenie netu komórkowego z tym ADSL. Było by fajnie gdyby zamawiając w Orange ADSL oraz posiadając abonament w Orange dawali do abonamentu za niewielką opłatą możliwość korzystania także z bezprzewodowego netu.

  • 0

    14. ~  2007-09-24 14:55:33  host: w3cache1.icm.edu.pl

    Raczej jak już to dadzą UMA - nie pamiętam jak się to u nich handlowo nazywa.

  • 0

    15. ~nick  2007-09-24 21:31:24  host: cbn6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Onety i centertele LOL trzeba było lepiej dopuscić związak produkcji nalewek i jaboli albo koło gospostń wiejskich... CHELLO WPUŚĆCIE!

  • 0

    16. ~ukenamuniu  2007-09-24 22:04:21  host: nat-go2.aster.pl

    nick: nie bój nic, może się nie uda... Już Netia skarży szeryfowi, że Centertel ma lepszą umowę BSA.

  • 0

    17. ~mero  2007-09-25 02:54:07  host: de4.tcompressor.com

    co z tego ze dużo dostawców jak u mnie na numerze w dalszym ciągu nie można tego zamówić neostrady. Jak na razie daję zarobić iPlus`owi

  • 0

    18. ~ukenamuniu  2007-09-25 20:39:54  host: nat-go2.aster.pl

    interesujące, bo Onet nie ma umowy BSA z TP

  • 0

    19.  2007-09-25 20:47:41

    ukenamuniu: pewnie będzie jak z dialupem - z GTSem...

  • 0

    20.  2007-09-25 20:48:20

    ukenamuniu: poza tym co w tym dziwnego - onet nie ma własnej sieci szkieletowej, więc po co mu BSA bezpośrednio w TP?

  • 0

    21. ~ukenamuniu  2007-09-25 20:57:14  host: nat-go2.aster.pl

    WitekT: do BSA nie jest potrzebna własna sieć szkieletowa. Wystarczy uruchomić kilka PDU i "róbta, co chceta". Sam bym to zrobił, ale jestem leń i wolę ogród i SF. A może kombinują z Orangem? Ale do Oranga bliżej Wirtualnej Polsce (na marginesie, że też Tobie znanej firmie nie zabronili stosowania przymiotnika "wirtualna"!)

Dodaj swoją opinię