Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W niedzielę mogą nie działać komórki w Krakowie

W niedzielę mogą nie działać komórki w Krakowie

WitekT 16 Kwietnia 2010 09:50

0 0
Pogrzeb pary prezydenckiej na Wawelu może mocno skomplikować życie Krakowian. Oprócz zamkniętych stref w mieście, mogą nie działać telefony komórkowe - donosi TVN24.

Telefony komórkowe mogą nie działać - ocenił były antyterrorysta i szef ochrony prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, Jerzy Dziewulski. Zagłuszyć mobilną telekomunikację mogą specjalne urządzenia, nawet umieszczone w samochodach.

Można to (wyłączenie łączności - przyp. red.) też ustalić z operatorami sieci komórkowych - dodaje były zastępca dyrektora zarządu wywiadu UOP Piotr Niemczyk.


Źródło tekstu: TVN24     

Dodaj do:
w sumie: 62
  • 0

    44.  2010-04-16 13:49:00

    Mój sąsiad tez kupił kiedyś kradziony samochód. Po kilku miesiącach przyszli policjanci i mu go odebrali.

  • -3

    46. ~berdys  2010-04-16 14:26:18  host: ip-94-42-52-188.multimo.pl

    mam thuraye :D wiec mnie moga cmoknac.

  • 3

    47.  2010-04-16 15:19:57

    LUDZIE pogięło was? Nikt z siekierami nie będzie rąbał masztów, tylko zablokują połączenia. 112 itp. będą działać bo muszą....

  • 2

    48. ~K78  2010-04-16 16:42:52  host: host-81-190-148-211.olsztyn.mm.pl

    Operatorzy powinni w tym czasie zadbać o zasięg dla tych co będą zmuszeni dzwonić lub pisać gdzieś SMSy w tym smutnym i przykrym dla nas wszystkich czasie, dostawiając tymczasowe/ przenośne BTS-y w pasmie 1800 lub gęściej nawet 900 Mhz lub w paśmie 2100 Mhz dla 3G. Ciekawe które z sieci zainteresują się tym tematem? Z przyczyn oczywistych będą problemy bo ludzi w Krakowie będzie naprawdę sporo...

  • 0

    49. ~  2010-04-16 17:17:41  host: 77-255-196-233.adsl.inetia.pl

    "W jednej rece koran w drugiej xpress music" muszę przyznać, pisul rozwaliłeś mnie tym tekstem xD

  • 0

    52. ~  2010-04-16 18:16:57  host: p10-11.opera-mini.net

    Po ,,poziomie,,tzw pisula widać i czuć że ukrywa sie pod nickiem sam naleczny sierżant mający problemy z arytmetyką(taki zomowski prowokatorek)

  • -3

    53. ~a_lex  2010-04-16 18:26:01  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    A co w jego (pisula) tekstach jest takiego głupiego?

  • 2

    54. ~wz  2010-04-16 18:36:17  host: ip-51-9.zax.pl

    Wojewoda małopolski zdementował tą plotkę. Nikt niczego nie będzie wyłączał i zagłuszał. Jeśli coś padnie, to tylko z powodu przeciążenia sieci.

  • 2

    55. ~  2010-04-17 02:21:28  host: t19-04.opera-mini.net

    53. Ślepy jesteś? Przez takich debili mamy owe stosunki z ruskimi, niestety on pluje jadem choć dzięki ruskim na świecie jest i może te *** wypisywać.

  • -2

    56. ~  2010-04-17 14:15:32  host: f96-063.opera-mini.net

    Znajomy etatowy haker poproszony o namiar .pisol.twierdzi ze pisol i witek to ten sam punkt...

  • -2

    57. ~pisul  2010-04-17 17:00:20  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Czy znacie historie i ostatnie 200 lat.O jakich stosunkach piszecie.Ze zwierzetami chcecie sie ukladac dla smiesznych korzysci.Oni tam Polakom strzelali w glowe a potem zwalili to na niemcow.Poprawnosc polityczna mowi ze slowianie to jedna wielka rodzina ale historii nie zmienicie.Mowie tu do tych co ukrywaja sie pod hostami z opery mini :)Rusek zawsze robi jedno a z usmiechem mowi co innego - http://www.tvn24.pl/-1,1652433,0,1,wymieniali-lampy-tuz-po-katas trofie-tu_154,wiadomosc.html

  • -2

    58. ~  2010-04-17 18:22:26  host: f96-061.opera-mini.net

    Bolek wakesa proszony rano po strąceniu samolotu o komentarz warknął w eter,,no szkoda nie zdąze na proces z nim...i spikierka tv1 przerwala ten wywiad!szkoda.tu w Kraju jest jeszcze wiecej ,,ruskow,,.opera jest i po to by chronic tych co wskazuja takich ,,ruskow,,.ten portal ujawnil jednego z nich(pochlebia mu kopanie lezącego pisowca na innym wątku).tych z opery nie boj sie,tych z bandy palykota,TAK

  • 0

    59. ~  2010-04-17 18:54:28  host: p07-06.opera-mini.net

    Dziwna cenzura,debilne teksty pisula nie są usuwane,a posty go krytykujące tak...

  • 0

    60.  2010-04-17 19:00:43

    #59. przyczytaj sobie tekst pod formularzem mowiacy m.in o wylgarnych, obrazliwych itp komentarzach. Jak bedziesz sie stosowal do tego zapisu, bo nie bedzie usuwanie opinii. Tutaj nie ma cenzuty. Dbamy, aby nie robic tu smietnika.

  • 0

    61. ~  2010-04-17 21:40:36  host: f96-062.opera-mini.net

    A pan Sirmark nazywanie Rosjan psami,zwierzętami nie uważa za obraźliwe?Jeżeli nie to cóż...bez komentarza...

  • 0

    62. ~  2010-04-17 22:32:19  host: 202.108.39.84

    #60 dbacie o to żeby nie było śmietnika?to gościu połowa komentarzy jest tu do wyrzucenia

  • 0

    63. ~agula  2010-04-17 23:31:38  host: bjm20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam nadzieje ze bda jutro działac komorki moze mi ktos odpowiedziec na to pytanie czy beda

  • 0

    64. ~Ado  2010-04-18 01:50:00  host: dns2.stansat.pl

    Oczywiste jest, że nikt nie planował przy wymiarowaniu żadnej sieci w Krakowie takiego tłumu tak żeby KPI było 98% lub więcej SC, bo by po prostu wywalił kasę w błoto. Wszystko zależy jak dużo osób będzie korzystać w tym samym czasie. Interferencje to będzie zjawisko znikome. Jestem zaskoczony takim wątkiem na portalu takim jak Telepolis.

  • 0

    65. ~Łukasz_  2010-04-18 13:42:09  host: 188.33.13.163

    @39: A kto miał serwisować ten samolot? My, którzy nie mamy ku temu możliwości? A może Amerykanie? Tak, to jest dobry pomysł - serwis Boeinga zrobiłby nam przegląd i naprawę Tupolewa! Nie wiadomo czy sie śmiać czy płakać... Te wszystkie teorie spiskowe są śmiechu warte, zwyczajnie się to kupy nie trzyma. Najlepszy jest ten filmik, na którym niby słychać strzały oraz słowa "nie zabijaj mnie" i niby chodzą jacyś ludzie tuż po katastrofie. Tyle, że jest to tak niewyraźne, że nie da się nic zrozumieć ani zobaczyć ludzi. Ale zwolennicy spiskowej teorii oczywiście widzą i słyszą - i zamieścili napisy z wydumanym tłumaczeniem. Ja tam widziałem nawet zielone ufoludki, a także Rambo i Batmana. Po drugie jaki jest dowód na autentyczność dźwięku? Zawsze można go podłożyć. Po trzecie jakim cudem przetrwał autor filmu swobodnie poruszający się po pogorzelisku, a który wcale się nie ukrywał? Podobnie jakiś dziadek, który sobie spokojnie chodzi koło wraku samootu. Toż to "ruskie psy" dobijające rozbitków z katastrofy zostawiły co najmniej dwóch świadków i pozwoliły im udokumentować spokojnie zbrodnię? To są po prostu ŻUNUJĄCE pomysły. @41: Ale Polska to nie USA - nie ta kasa, nie ta siła, nie te możliwości. Co - mieli lecieć do Smoleńska w asyście F16? Nie żartuj... Prawda jest taka, że na tyle duży samolot odrzutowy (a więc szybki i nie tak zwrotny jak jakiś mały), przy takiej widoczności i na lotnisku nie wyposażonym w ILS NIGDY NIE POWINIEN SIĘ ZNALEŹĆ. @61: Niestety w Polsce jest wielu rusofobów i przyjęło się, że plucie na Rosję jest OK, a nawet się je pochwala dość często - i to w zdumiewająco szerokim gronie osób. Nawet tutaj przymyka się na to oko. Przykre.

  • 0

    66.  2010-04-18 20:21:50