Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości w naszej Rodzinie - cennik usług

w naszej Rodzinie - cennik usług

LuiN 2 Grudnia 2011 13:01

0 0

Znamy już ceny podstawowych usług sieci w naszej Rodzinie.



Za minutę połączenia wewnątrz sieci i na polskie numery stacjonarne zapłacimy 17 gr. Minuta połączenia do sieci komórkowych kosztuje 27 gr. (za wyjątkiem Play i Cyfrowego Polsatu - 49 gr. oraz Centernetu - 81 gr.).

Pojedyncza wiadomość SMS kosztuje wewnątrz sieci 10 gr., a do innych sieci komórkowych 20 gr. MMS-y rozliczane są za każde 100 kB po 27 gr. 50 kB transmisji pakietowej to koszt 6 gr.

Pierwsze informacje na temat sieci w naszej Rodzinie przedstawiliśmy w tej wiadomości.




Operatorem sieci w nadzej Rodzinie jest spółka Polskie Sieci Cyfrowe, która ma przydzieloną własną numerację 536 6. Do świadczenia usług wykorzystywana jest sieć Polkomtelu.

Jak oceniasz ofertę "w naszej Rodzinie"?

Bardzo atrakcyjna
13.78%
Atrakcyjna
19.81%
Nie wyróżnia się
23.53%
Mało atrakcyjna
11.30%
Bardzo mało atrakcyjna
25.39%
Nie mam zdania
6.19%

Wszystkich głosujących: 646




Zobacz: cennik usług sieci w naszej Rodzinie (plik .pdf; 171 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 76
  • 0

    71.  2011-12-02 21:55:52

    Operatorem sieci w nadzej Rodzinie... ale to co na golasa trzeba dzwonić?

  • -3

    72. ~  2011-12-02 22:01:34  host: z06-15.opera-mini.net

    71). Przecież forma "nadzej" i tak jest niepoprawna.. Jak już to powinno być NAGIEJ RODZINIE ;-) PS. Ale czemu nie, możesz się rozebrać i dzwonić! Może wtedy cena za minutę spadnie do 5gr? He he he

  • -1

    75. ~alfa  2011-12-03 09:54:34  host: 22-229-251-94.net.stream.pl

    Czyli na Mocherkach zarobi pan Solorz. Zresztą nawet gdyby O. Rydzyk pozostał w poprzedniej sieci to i tak też na tym zarobiłaby ta sama osoba, bo Centernet też w tej chwili należy do pana Solorza.

  • 1

    76. ~  2011-12-03 10:11:11  host: p14-05.opera-mini.net

    Haha, na moherkach, co okreslenie. Mało kto wie ale prawdziwych polaków wymyślił tvn, a że tacy nagle okazało się że istnieją to był to kant gigant manipulacji no ale czego się spodziewać od mentalnych dzieci podatnych na różną propagande i wierzących w co popadnie byle im po drodze to było.

  • 1

    77. ~  2011-12-03 11:17:41  host: z28-15.opera-mini.net

    @76. Co Ty powiesz naprawdę istnieją "prawdziwi Polacy" a ja myślałem że wszyscy Polacy są prawdziwi. Są też obywatele polscy nie będący Polakami ale to znikomny procent obywateli. Ty uważasz że prawdziwi Polacy to tacy którzy słuchają ojca Rydzyka i są nadgorliwymi katolikami a to bzdura. Każdy ma prawo do własnego światopoglądu a patriotyzm to dziś uczciwość i praca a nie jątrzenie i wietrzenie wszędzie spisków.

  • -3

    79. ~  2011-12-03 12:13:30  host: z44-06.opera-mini.net

    I zaczęła sie kłutnia o polakach i niepolakach, o moherowych beretach lub nie. ale fakt faktem telefonia rydzyka to telefonia rydzyka/żal.pl

  • -2

    81. ~  2011-12-03 12:44:00  host: abfl254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    77: kiedys wszyscy byli prawdziwi

  • -2

    82.  2011-12-03 15:53:20

    Wracając do tematu to nie wróże tej ofercie sukcesu. Raz, że wystarczy delikatna korekta cennika "Wrodzinie" i nikt o zdrowych zmysłach nie zmigruje do "NaszejRodziny". Dwa, że grupa docelowa to raczej seniorzy, którzy nie są podatni na zmiany, A po trzecie, te nazwy są tak podobne, że odbiorcy sami mogę mieć problem, która sieć jest "prawdziwa" a która nie. :)

  • 2

    85. ~Szczęsław Kusiciel  2011-12-04 02:05:03  host: 178-37-1-254.adsl.inetia.pl

    Moim zdaniem oferta wypada całkiem korzystnie i atrakcyjnie. Może nie ma rocznej ważności konta, ale najkorzystniejsze zasilenia za 5zł i za 100zł są całkiem dobre i zadowalające. Cena do Play dobrze świadczy o sieci, gdyż uwzględnia zmiany MTR. Oferta może stanowić realną konkurencję dla innych MVNO, zwłaszcza dla Mibilking, tuBiedronka i Carefour Mova. Do mBank mobile trochę brakuje, ale nie jest to zła oferta i nie ma się czego wstydzić. Naśmiewanie się, że Radio MaRyja, że Rydzyk Mobile itp. to dorabianie ideologii i robienie wody z mózgu.

  • -1

    86. ~  2011-12-04 09:15:32  host: z31-14.opera-mini.net

    @85, mądrze napisane. Wysmiewanie sie ze sluchaczy RM jest glupota. Sam slucham z bracmi tego radja i uwazam ze nic smiesznego tam niema a muwią tam prawde. Cennik dobry i gdyby nie pakiet 30za10 w play, to wybralbym w naszej rodzinie

  • -1

    88. ~lalas  2011-12-04 12:00:38  host: z24-11.opera-mini.net

    won z ta nedza, to jest smiech...

  • 1

    90. ~  2011-12-04 13:41:45  host: z59-10.opera-mini.net

    lubie to! Wezne to oferte

  • 0

    91. ~  2011-12-04 15:26:19  host: ip-157-25-187-44.multimo.pl

    Skrót "gr" piszemy bez kropki. I "z wyjątkiem" (nie "za wyjątkiem"). Co do meritum - słabe terminy ważności po doładowaniu.

  • 0

    92. ~Leszek Biały.  2011-12-04 19:19:50  host: host-165-34.cela.pl

    Pranie mózgów przez liberalne media zrobiło swoje .Zaraz to udowodnimy. Proszę czytać reakcje na następujące fakty . Nie było i nie ma Maybaha w Radiu M. Radio jest własnością polskich Redemptorystów czyli Kościoła . Ojciec Rydzyk mieszka w skromnym pokoju ,zapraszał premiera.- Jest wielkim patriotą i uczciwym Polakiem. RM działa zgodnie z prawem i Polacy i inne nacje, mogą rozmawiać na żywo na antenie .Zadzwońcie do RMF czy TVN czy pozwolą rozmawiać na antenie? Szczęść Boże Wszystkim !

  • -1

    94. ~mariola39  2011-12-05 00:03:45  host: dsk40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    79- ojej, ale to razi ! napisać kłutnia ? człowieku ! ubawiłam się, nieźle. kłótnia to jest poprawna polska nazwa, a co do telefonii w naszej rodzinie to czemu o. Rydzyk zdecydował się na współpracę z Solorzem ? Odpowiedź: myśli o przedstawicielswie rozgłośni radiowej na Cyprze... :-D Kiedyś miałam telefon w Simplusie, ale taki marny zasięg mieli w 9 tysięcznym miasteczku, że zrezygnowałam na stałe z tej siatkowej sieci na rzecz Idei, a obecnie Orange i służbowo w T-Mobile.

  • -1

    95. ~Grenadier.  2011-12-05 07:51:45  host: host-165-34.cela.pl

    Cyt "Co. Rydzyk zdecydował się na współpracę z Solorzem ? Odpowiedź: myśli o przedstawicielstwie rozgłośni radiowej na Cyprze.".mariola39 jak coś piszesz to się zastanów 39 razy .Od kogo wiesz co kto myśli? Od szatana? Gratulacje dla Moherowych ,Niebieskich i Czerwonych Beretów z Krakowa.

  • -1

    96. ~  2011-12-05 08:10:34  host: host-165-34.cela.pl

    Cyt"@92, trzymaj się faktów, bo ja na razie to polemizujesz z własną wyobraźnią. :-)" Że niby co robię?

  • -1

    97. ~docent.  2011-12-05 08:25:16  host: host-165-34.cela.pl

    @82 cyt"Wracając do tematu to nie wróże tej ofercie sukcesu. Raz, że wystarczy delikatna korekta cennika "Wrodzinie" i nikt o zdrowych zmysłach nie zmigruje do "NaszejRodziny" Ac Vocem; Co to znaczy przy zdrowych zmysłach albo nie zdrowych? Dlaczego starszych uważasz za gorszych?że nie odróżniają nazw sieci.? Jeśli nie umrzesz to musisz zostać starym i wtedy ktoś w necie napisze takie bzdury jak Ty. Życzę wielu lat życia i dobrych profesorów.

  • 1

    98. ~kupię ten starter  2011-12-07 19:11:46  host: public-gprs160203.centertel.pl

    A ja nie sugeruję się opiniami anty katolickimi. Uważam że nowa sieć będzie miała swoich wiernych użytkowników a ja wśród nich. A do Playaków też można z niej dzwonić więc o co chodzi malkontenckim komentatorom ?

  • 0

    99.  2011-12-10 09:32:48

    Wy chyba nie rozumiecie do końca o co w tym chodzi, sieć na pewno zdobędzie dużo użytkowników ze względu na ojca dyrektora, to jest całkiem inna grupa docelowa, nikt nie będzie patrzył na cennik i minuty tu czy tu, ci ludzie do których kierowana jest ta marka nie mają o tym pojęcia albo nie będą zwracać uwagi,dla nich liczy się co innego

Dodaj swoją opinię