Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W Naszej Rodzinie: 50 minut do wszystkich za doładowanie

W Naszej Rodzinie: 50 minut do wszystkich za doładowanie

LuiN 17 Lipca 2014 14:54

1 3

Sieć W Naszej Rodzinie przygotowała promocję dla osób doładowujących konto przelewem na rachunek bankowy sieci. Otrzymać można pakiety 50 minut na rozmowy do wszystkich sieci.

Aby skorzystać z promocji należy dokonać przelewu na rachunek 26 1090 1056 0000 0001 1826 3820, w tytule przelewu podając numer telefonu, który ma być doładowany. Każde doładowane jednorazowo 50 zł powoduje przyznanie dodatkowego pakietu 50 minut promocyjnych możliwych do wykorzystania na połączenia do wszystkich krajowych sieci.




Ważność bonusu to 30 dni, a pakiety sumują się. Jest też możliwość doładowania konta wyższą kwotą i otrzymania zwielokrotnionego pakietu minut. Za 100 zł otrzymamy dwa pakiety, a za 150 zł trzy dodatkowe pakiety. Promocja obowiązuje do odwołania.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: W Naszej Rodzinie, wł     
Źródło zdjęć: W Naszej Rodzinie

Dodaj do:

Tagi: w naszej rodzinie

w sumie: 14
  • 4

    1. ~  2014-07-17 14:57:48  host: gfp9.internetdsl.tpnet.pl

    50 minut za 50 zł - wow. W Play za 51 zł jest 100% wartości doładowania.

  • 3

    2. ~pabloki  2014-07-17 15:00:03  host: 37.31.107.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    oferta kierowana do starszych ludzi , niezorientowanych. wielu sie na to może złapać.

  • 2

    3. ~tkubon  2014-07-17 15:00:09  host: 093105042099.dynamic.vectranet.pl

    Ojciec Dyrektor zaszalał!

  • 1

    4. ~  2014-07-17 15:19:30  host: gfp9.internetdsl.tpnet.pl

    @2 Tylko czy ci starsi, niezorientowani ludzie rzeczywiście korzystają z tej sieci? Podejrzewam, że w większości przypadków oferta dla takich ludzi jest wybierana przez sąsiada, wnuka albo w punkcie GSM, a te podmioty raczej nie doradzą jakiegoś niszowego W NASZEJ RODZINIE z dwóch przyczyn: albo nie interesują się telekomunikacją i nawet nie słyszeli o tej sieci, albo znają oferty operatorów i na podstawie potrzeb tej starszej osoby wybiorą odpowiednią ofertę. Tą ofertą nie będzie raczej W NASZEJ RODZINIE.

  • -1

    5.  2014-07-17 15:35:36

    @4 Zawsze też można dowiedzieć się o ofercie z jedynego-słusznego-radia-jakie-MaRyja :P

  • -2

    6. ~cccp  2014-07-17 15:37:03  host: dns.studioaurum.pl

    alleluja i do przodu spokojnie malymi krokami dojedziemy i do nielimitowanych ta Siec ma Potencjał i to Ogromny

  • 0

    7. ~Calm7 * Uważajcie na ZIELONE !  2014-07-17 15:44:52  host: n13-01-08.opera-mini.net

    Ojej, a ja dostaję w Orange jedynie 40 minut za zdrapkę 25zł :-D ...i z jakimś rachunkiem, czy internetem nie muszę się ceregielić! :-)

  • -2

    8. ~  2014-07-17 16:23:36  host: host-89-230-78-103.rzeszow.mm.pl

    Doceńcie to, że ojciec dyrektor od ust sobie odejmuje.

  • 1

    9. ~  2014-07-17 19:35:04  host: 5.174.55.96

    :D 50 minut z pewnością starczy na cały miesiąc dla niektórych... :D Dla mnie to po prostu tragedia... Za doładowanie 50 zł dostać 50 minut to jak dostać w mordę. Spitalajcie z tym.

  • -2

    10.  2014-07-17 19:53:23

    Hmmm... Niedawno wyczytałem, że Plej za doładowanie za 50 zł daje 50 MB... Co lepsze?

  • -2

    11.  2014-07-17 19:54:06

    Dostać w mordę czy zasadzonego kopa w d[...]?

  • -2

    12. ~tkubon  2014-07-17 21:20:05  host: 093105042099.dynamic.vectranet.pl

    jest tylu operatorów - nie pasuje oferta - nie korzystaj! Dla wielu osób nolimit z numerami Radia Maryja i TV Trwam ma bardzo duże znaczenie, poza tym Ojciec Dyrektor coś jeszcze wymyśli i będzie lepsza oferta

  • 1

    13. ~  2014-07-17 22:30:25  host: 5.174.55.96

    @12, fascynujące to co piszesz, normalnie nobla powinieneś dostać...

  • -1

    14. ~tkubon  2014-07-18 11:33:34  host: 093105236100.dynamic.vectranet.pl

    @13: A u ciebie przeraża mnie całkowity brak poczucia humoru i ironii. Tak na poważnie: masa ludzi korzysta ze starych taryf, bo nie wiedzą, że można zmienić taryfę, albo operatora. Ich sprawa, ich pieniądze

Dodaj swoją opinię