Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W mBanku nie doładujesz prepaidów Ery

W mBanku nie doładujesz prepaidów Ery

sirmark 2 Czerwca 2008 11:47

0 0
mBank poinformował, że od 2. czerwca wyłączona została możliwość doładowania telefonów oferty Tak Tak oraz Heyah poprzez serwisy banku.

Decyzja ta jest związana z nieoczekiwaną i znaczącą zmianą warunków współpracy z bankiem ze strony PTC. mBank zapewnia, że z jego strony zostaną podjęte wszelkie możliwe działania w celu przywrócenia tej usługi.

Za to prepaidy Ery doładować można bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.



Źródło tekstu: mBank, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2008-06-02 11:49:51

    Era za mocno ostatnio podskakuje...

  • 0

    3. ~happy  2008-06-02 11:54:12  host: 212.160.128.115

    ze niby czemu podskakuje?

  • 0

    4.  2008-06-02 12:01:17

    Stała się operatorem drogim, nie dbającym o Klienta. Mizerne promocje i taryfy w mixie, kiepskie nowe taryfy dla biznesu, brak zmian w tak taku... W tym miesiący Tak Tak kończy 10 lat... a taryfa HAPPY w lipcu skończy 4 lata. Zlikwidowanie Happy Taniej w przypadku połączeń do Play itd...Barawo. Oby tak dalej. Teraz już wiesz przedmówco czemu mi się wydaje, że Era podskakuje.

  • 0

    5. ~rety  2008-06-02 12:02:08  host: acsq38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale mnie to ogolnie za przeproszeniem wali, laduje przez telepolis a i tak place mtransferem

  • 0

    6.  2008-06-02 12:02:18

    A może jestem uprzedzony.... eh... niech się nie gniewają miłośnicy Ery :-)

  • 0

    7. ~jojo  2008-06-02 12:06:38  host: egc202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sokolowiak - wręcz przeciwnie MASZ RACJĘ! ;-)

  • 0

    8.  2008-06-02 12:08:37

    Użytkownicy ERA I HEYAH, którzy potrafią liczyć, konta ładują na pewnym portalu aukcyjnym ;)

  • 0

    9. ~mirekb  2008-06-02 12:11:45  host: hii228.internetdsl.tpnet.pl

    co oni z tymi doladowaniami poglupieli??wiem ze mbank to mvno plusa ale to prawie dyskryminacja.najbardziej mi osobiscie brakuje doladowan mobilkinga.zaden bank jeszcze nie ma takiej mozliwosci,a wybieranie sie do żabki by prazy okazji kupic cos jeszcze traci sens.do roboty

  • 0

    10.  2008-06-02 12:16:41

    nie będzie lepszej okazji do odświeżenia oferty TT od 10 rocznicy jej powstania... sam nie liczyłem, ale jeśli sokolowiak ma rację i taryfa happy jest już od 4 lat na rynku to jednak najwyższa pora na zmiany. próby renimacji oferty poprzez kolejne usługi moim zdaniem to za mało... nowy klient płaci 77gr za minutę a to już tragedia! czekam i liczę na wiele...

  • 0

    11.  2008-06-02 12:22:50

    Czy doladowania TT w Telepolis przechodza jakos przez Bluemedia? Kiedy doladowywalem przez mBank automatycznie dostawalem FV z Bluemedia.

  • 0

    12. ~jacek  2008-06-02 12:32:21  host: dou2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 9, 10 - myślę , że nowy TT niebawem się pojawi, bo Era w tym roku "wymieniła " już wszystkie oferty na nowe-indywidualnych, biznesowych i mix, logiczne wydaję się dopełnienie zmian nowym TT. Era niebawem wprowadza na rynek razem z Inteligo nowe MVNO, które ponoc ma oferowac niespotykane do tej pory u nas usługi. może dlatego zmienili warunki dla potencjalnego głównego konkurenta MVNO Inteligo czyli mBanku? z biznesowego punktu widzenia, logiczne posunięcie

  • 0

    13.  2008-06-02 12:32:59

    Wojtaszek: tak, idą przez bluemedia i masz FV.

  • 0

    14. ~ERA HEYAH  2008-06-02 13:33:21  host: aaik66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ogólnie Era i cała Heyah spadła na psy. Smieszne pakiety na 14 dni, śmieszne ceny, brak prawdziwych promocji. Takie strzelanie do nie wiadomo kogo. Jak miałem w Heyah dużo znajomych to teraz nie mam nikogo. Oby tak dalej to do Play przejdę.

  • 0

    15.  2008-06-02 13:58:41

    duże beeee dla Ery, rezygnowac z doladowan w najwiekszym systemie bankowosci internetowej w polsce, toż to głupie ...

  • 0

    16.  2008-06-02 14:30:27

    Głupie posunięcie. Era coraz bardziej sama psuje swoją ofertę, a kiedyś była bezkonkurencyjna. Szkoda, ale sami są sobie winni.

  • 0

    17. ~golfiarz  2008-06-02 14:31:59  host: systemy22.toya.net.pl

    Czyżby era chciała jak najwięcej zarobić?

  • 0

    18.  2008-06-02 14:51:04

    Miałem nadzieję na kartę mbanku i Ery, właśnie taką jaką wypuścił orange z mbankiem... :/

  • 0

    19.  2008-06-03 07:50:41

    Popieram sokolowiak. Jestem w Erze juz 8 lat, Zarowno pre-paid, abonament prywatny, era biznes, blueconnect. I naprawde rżną mnie równo, czekałem na biznesowe taryfy i chyba bardziej opłaci mi sie Mova w Carrefour-e. Czekam tylko az sie wszystko pokończy i noga... :)

  • 0

    20. ~shagg  2008-06-04 18:49:46  host: 87-205-188-38.adsl.inetia.pl

    no ja proponuje dla protestu ładować prepaidy w telepolisie. ( i to nie tylko ery) a tak na poważnie to co sie stanie z usługa banki era. przeciez tam koronną usługą było doładowanie taktaka!

  • 0

    21. ~kaczuszka  2008-08-12 17:57:16  host: abcz20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Za to prepaidy Ery doładować można bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL" Bzdura, już nie można :P

Dodaj swoją opinię