Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W maju do Play przeniesiono 74 tys. numerów

W maju do Play przeniesiono 74 tys. numerów

LuiN 10 Czerwca 2013 22:53

10 5

mnp play Po rekordowym kwietniu, gdy do Play przewędrowało 79993 numerów, w maju do Play przeniesiono ponad 74 tys. numerów. Najczęściej klienci przechodzili z T-Mobile.

W maju Play miał 60% udziału w rynku MNP. W infografice przedstawionej przez Play są bezpośrednie odniesienia do potencjalnych skutków wprowadzenia przez Orange oferty nju mobile. Rzeczywiście najwięcej klientów odeszło z Play do Orange - 4,6 tys. (dla porównania w lutym 4535, w marcu 4456, a w kwietniu 3900). Najmniej numerów z Play pozyskuje aktualnie Plus, ale i też najmniej numerów wędruje z Plusa do Play.




Średni ruch dla 2012 roku, gdy chodzi o przeniesienia numerów z Orange do Play wyniósł 24544. W maju do Play z sieci Orange przeszło 24777 numerów.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 101
  • 0

    89. ~  2013-06-11 14:43:50  host: 77-253-92-41.adsl.inetia.pl

    Nie dawno przeniosłem całą rodzinę (6 osób) z play do tmobile i jestem bardzo zadowolony teraz jak by mi coś się w tmobile nie spodobało na pewno nie wrócił bym do play za żadne pieniądze

  • 2

    90.  2013-06-11 15:27:56

    76@ Też tak miałem na jednym telefonie SE. Na nokiach bez problemu

  • -1

    91. ~Maqs  2013-06-11 16:43:57  host: public90834.xdsl.centertel.pl

    Niech no tylko play zlikwiduje bonus 60 za przeniesienie numeru z innej sieci. Zdecydowanie spadnie im ilość klientów przechodzących do tej sieci :D

  • 1

    92.  2013-06-11 17:05:44

    91: No tylko że większość przenoszących ląduje w abonamentach :)

  • 0

    93. ~Zaciekawiony  2013-06-11 17:27:52  host: apn-95-41-108-74.dynamic.gprs.plus.pl

    I co nawet nie pomaga trzymanie na pierwszej stronie od ponad miesiąca czasu hasła reklamowego opłaconego sowicie dla telepolis.pl "NJU MOBILE JUŻ JEST SUCSESEM" Ile Wam zapłacili za propagowanie tego badziewia ? Najwyższa pora to zdjąć. Najważniejszą informację dnia o aresztowaniu prezesa Orange za korupcję tak szybko zamieściliście i przesunęliście do lamusa, żeby nikt nie zdążył tego przeczytać a takie badziewie jak NJU MOBILE trzymacie ponad miesiąc czasu, ale za grubą kasę !!!

  • 1

    94.  2013-06-11 17:35:03

    @93 tak to jest jak się nie odróżnia wiadomości od artykułów autorskich z tego portalu... A potem się ludzie dziwią, że już w podstawówkach tłuką czytanie ze zrozumieniem i podstawy logicznego myślenia...

  • -1

    95.  2013-06-11 18:50:31

    Te dane to mają z księżyca ,więc lepiej niech się przyznają ilu uciekło z ich chłamu.

  • 1

    96.  2013-06-11 19:16:16

    82 - A "ciekawe kiedy ludzie w końcu wbiją sobie do łbów", że na automacie często karty PLAYa z uporem maniaka wracają i trzymają się szczątkowego zasięgu macierzystego, a przy ręcznym wyborze są wywalane z roamingu. 90 - Myślę, że nie jest to wina telefonu.

  • 0

    97. ~Realista  2013-06-11 19:36:43  host: 89-75-74-168.dynamic.chello.pl

    Play to jedna wielka porażka !!! Nałapali Klientów a obsługi brak ...

  • 0

    98.  2013-06-11 19:53:55

    A aj przeniosłem nr abonamentowy z Plusa do Play i jestem bardzo zadowolony. W Plusie byłem klientem od 1997 roku, a oni w żaden sposób nawet nie próbowali zatrzymać mnie u siebie (przy abonamencie 99 zł). Do tego wynegocjowałem Iphona 5 za bardzo śmieszne pieniądze. Mam jeszcze 3 nr w Plusie,żony i syna (w tym 2 na abonament) i też zamierzam po zakończeniu umowy przenieść je do Play. A jeśli o zasięg, to przy odpowiednich ustawieniach wybiera się najlepszą sieć...

  • 0

    99. ~Misiek  2013-06-11 23:12:43  host: cust-64.79.144.10.switchnap.com

    Powiem tak. Zasięg i jakość usług Play w Polsce to cudo w porównaniu do tego, co jest w USA. Ktokolwiek posiadał komórkę w Sprincie, AT&T czy Verizonie, wie o czym mówię. Zresztą zobaczcie to http://i.demotywatory.com/p/17/8003.jpg

  • 0

    100. ~Adam  2013-06-12 07:57:26  host: user-46-113-235-224.play-internet.pl

    A ja przeniosłem całą rodziną z Ery do Play i tylko przedłuzam abonamenty. Na pewno nie wrócę do T-mobile i innych. Wszystko chodzi jak marzenie. Ludzie pisza coś o BOK że trudno coś tam uzyskać. Od 2008 roku nie miałem powodu się z nimi kontaktować. Mam 4 telefony i internet mobilny.

  • 0

    101. ~karol  2013-06-12 14:27:02  host: ofp105.internetdsl.tpnet.pl

    81. ~Lucas Play ma najlepsze ceny dla klientów biznesowych w ofertach dostępnych u Doradców. Pewnie patrzyłeś na ceny tel w salonach?

  • 0

    102. ~jzl  2013-06-12 20:45:48  host: host-46-186-65-9.dynamic.mm.pl

    A ja właśnie dzisiaj przeniosłem nr z Play do Nju Mobile. Po 3 latach w Play fresh chcąc przenieść się do Plaj abonament każą płacić mi za aktywację 49 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!! Myślałem, że krew mnie zaleje, jaką aktywację skoro numer jest aktywny i doładowywany od 3 lat??!! Pani powiedziała, że dla nich nie jestem ŻADNYM KLIENTEM niezależnie od stażu jako pre-paidowiec. Nie pomogło nawet, że mam również 3 lata abonament w Play na inny numer! Żegnam ozięble!!! Obiektywnie dodam, że przez ten czas nie miałem chyba żadnych kłopotów z BOK Play. Uciążliwe było szukanie i przełączanie na nadajniki Plusa jak zasięg znikał.

  • 0

    103. ~ilgillgjk  2013-06-19 12:10:15  host: addm136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play 39 zł - 800 minut do wszystkich i darmowe rozmowy i smsy w sieci. To chyba trochę lepsze niż za 66 zł 800 min wewnątrz t-mobile nie uważa Pan?

  • 0

    104. ~sat  2013-06-19 18:39:24  host: 109241120223.warszawa.vectranet.pl

    ja 1 września przenoszę się z PLAY do Plus. Niestety jakość połączeń PLAY>PLUS to jakaś tragedia. Nie mogę spokojnie z Żoną porozmawiać!!

  • 0

    105.  2013-06-19 19:33:43

    ~sat -przemyśl porządnie sprawę... Może to nie problem Play tylko Plusa? Czy czasem nie lepiej żonę z Plusa do Play przenieść? ;-)

  • 0

    106. ~kamil  2013-07-20 21:12:00  host: user-164-126-234-68.play-internet.pl

    ja dzis do play wyj...lem numer z orange

  • 0

    107. ~aki7  2013-08-08 22:15:59  host: by37104.petrus.pl

    Byłem w Orange,przeniosłem 3 numery do Play teraz żałuję bo może jest tanio ale jakość usług tragiczna.Właśnie rozważam powrót do Orange lub przejście do T-Mobile.Play jest dobry ale tylko w większych miastach i tylko dla tych,którzy nigdzie nie jeżdżą.Ja ciągle jestem w drodze i nie interesuje mnie możliwość rozmów przez nadajniki innych operatorów w roamingu.Chcę korzystać z sieci macierzystej i pełnej palety usług wraz z połączeniem internetowym.A zasięg macierzystej sieci Play to może 20% powierzchni kraju a może nawet nie tyle.

  • 0

    108. ~landryna92  2013-08-25 00:04:23  host: 46.205.93.247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Poł roku miałam w play i wystrczyło aby z niej zrezygnować.. jakoś połączeń internetowych, fatalna !! przełaczanie na jakiś zasieg plus, orange? oszaleli.. szału z play nie ma ;]

Dodaj swoją opinię