Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W lutym nowa oferta transmisji danych w Play i wyniki P4

W lutym nowa oferta transmisji danych w Play i wyniki P4

WitekT 2 Lutego 2011 11:25

0 0

Play przygotowuje w najbliższych dniach dwie konferencje prasowe - jedną w Polsce, drugą w Barcelonie, podczas Mobile World Congress.

Najbliższa konferencja w Polsce odbędzie się 7. lutego. Należy oczekiwać, że przedstawione zostaną tam nowe oferty mobilnego dostępu do Internetu, co wcześniej zostało już zapowiedziane podczas oficjalnego startu sieci UMTS900, reklamowanej przez P4 jako "4G". Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości oraz felietonie pt. UMTS900 P4 - kto straci, a kto zyska?.




Druga konferencja odbędzie się 15. lutego w Barcelonie. Podczas odbywającego się wtedy światowego kongresu, P4 zaprezentuje swoje wyniki za 2010 rok. Ten operator taką konferencję robi tylko raz do roku, nie publikuje wyników kwartalnych.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 80
  • 0

    69. ~  2011-02-02 21:34:59  host: z23-01.opera-mini.net

    Może dadzą internet 512kb/s bez limitu i bez lejka za jakieś 60zł? rcicho

  • -2

    70. ~  2011-02-02 21:51:09  host: z26-15.opera-mini.net

    63,64,65, 66: koszt połączenia w play fresh: do 5gr / min - do play(1) 5gr / min - na stacjonarne(2) 9.7gr / min - do wszystkich sieci(3) *1 - w taryfie rozmowy i smsy w play bezpłatnie, po za tym pakiet play i stacjonarne 100 minut za 5 złotych. *2 - pakiet 100 minut do play i na stacjonarne *3 - pakiet złotówek 30 za 10 korzystanie z powyższych ofert nie wyklucza możliwości włączenia innych pakietów promocyjnych divhashmorex

  • 2

    72. ~  2011-02-02 21:56:52  host: ddc147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    70. Po warunkiem, że pakiety się uruchomią w PF. Od paru tygodni działają kody koszmarnir i us ługi są uruchamiane 40,50 czy 80h i apkiety przepadają. W takim przypadku Play już nie jest tak atrakcyjny. Dodatkowo przy składaniu reklamacji BOK Play KŁAMIE I OSZUKUJE, że pakiety właczaliśmy później niż w rzeczywistości. Play to obecnie bardzo nieciekawa sieć.

  • 2

    73. ~geniu  2011-02-02 22:42:48  host: public-gprs660.centertel.pl

    Sądzę, że wieszczący podwyżki w Play czują pismo nosem. Pewnie nie będzie to windowanie cenników, raczej coraz większe gmatwanie i zastawianie pułapek na pewną kategorię klientów nazwaną pieszczotliwie tumokami. Konferencje oczywiście dotyczyć będą nowych technologii i super ofert, o pieniądzach gentelmeni nie rozmawiają, jak to mówią, gentelmeni pieniądze mają. Play ich nie ma, bo ostro inwestował od początku w rozbudowę sieci, aż dorobił się 4G, inwestował w bazę klientów, aż dorobił się 5-7(?) mln. A inwestuje się po to, by zarabiać i mieć pieniądze. Jest sieć (pal licho ile G), są miliony abonentów (pal licho ilu w tym 5-cio złotowych w PF, na 4G złapie się kolejny milion, dwa). Dobiega końca czas inwestycji w bazę klientów, zacznie się czas strzyżenia, lecz nie genia (geniu zapuszcza warkoczyk).

  • -1

    74. ~  2011-02-03 01:15:00  host: z11-11.opera-mini.net

    No zapewne w centku to są super oferty, abonenci są mega zadowoleni, największy zasięg pomarańczowego 3G, same inwestycje, do tego wszyscy mają same stany darmowe do Orange, do tego super ważności konta 25zł na miesiąc, choć większość i tak doładowuje konta za 5zł by w pop gadac do tylko Orange. Więc panie wróżka, żeby nie napisać typowy funboy, możesz szczekać tupać, ale i tak Play będzie lepszy od konkurenta który musi dawać cały czas haracz za to że jest pomarańczowy do żabolandii :-D /Kwistas

  • 1

    75. ~arys  2011-02-03 08:09:54  host: 77-255-238-191.adsl.inetia.pl

    To co obecnie wyprawia Play z aktywacją pakietów internetowych to można określić jednym słowem - skandal! Pakiety aktywowane w celu przedłużenia włączane są po 60h a BOK twierdzi że włączane zostały w ciągu kilkunastu sekund i oczywiście odrzuca reklamacje. Niech robia tak dalej to zostaną u nich w prepaidzie userzy typu 5zł /rok

  • -1

    76. ~  2011-02-03 08:30:52  host: p07-16.opera-mini.net

    75 To trzeba kupować wcześniej a jeśli ktoś chce łączyć takie same pakiety (a jest taka możliwość) kupując ostatniego dnia to ma pecha. Pluję na play niemało bo jest za co ale jak pomyśle że nie ma gaduair tylko sama w3 jako alternatywa to dochodzę do wniosku że play nie jest taki zły bo nic poza nim nie ma. Trzeba krytykować ale i myśleć na przyszłość, trzeba przewidywać i nie wierzyć w to co pisze w regulaminach typu 24h. Może i ludzie odejdą, ja też bo idę tam gdzie będzie mi lepiej, taniej ale gdybym nie miał być w play to bym wyżył bez problemów.

  • 0

    77. ~  2011-02-03 08:33:11  host: p07-16.opera-mini.net

    *gdybym miał być w play

  • 1

    78. ~  2011-02-03 09:00:59  host: 77-255-238-191.adsl.inetia.pl

    @76; ja rozumiem że coś może nie działać ale ile czasu to może trwać?? Pół roku? jest tanio ale nie każdy liczy co do grosza wydatki na telefon i potrzebuje mieć możliwość korzystania. Do tego dochodzi podejście BOK - odrzucają reklamację kłamliwie podając nieprawdziwą datę rzeczywistej aktywacji. Wiem że w Polsce najważniejsza jest cena ale niektórzy potrzebują korzystać z telefonu a nie siedzieć i pisać reklamację a potem odwołania od ich rozpatrzenia a jak to nie pomorze to UKE. To chore jest, żeby tyle czasu tracić żeby móc normalnie korzystać z usług. P4Y jak automat powtarza tylko "zrób zgłoszenie". Przypomina mi to tekst z seksmisji "weź pigułkę". Tylko co dalej?- jak kłamią w oczy? Abonament w Erze jest przy przedłużeniach porównywalny a nawet lepszy niż w Play więc różnice jakie były kiedyś zacierają się już.

  • -1

    79. ~  2011-02-03 09:06:54  host: p07-16.opera-mini.net

    No właśnie dałem ci do zrozumienia że trzeba się liczyć z tym że tak może być zawsze. Albo się przyzwyczaisz albo nie, nie wiem jakie masz oczekiwania a jeśli szukasz czegoś niezawodnego to tylko mbank mobile, bardziej profesjonalni są tylko zawodowi mordercy :D

  • 0

    80. ~  2011-02-03 10:00:32  host: public-gprs175298.centertel.pl

    @73: Hehe, jakie 7 mln? Oni 5 nie mają. Może jeszcze 17.

  • 0

    81.  2011-02-03 21:37:16

    @76 to faktycznie wytłumaczenie to trzeba kupować wcześniej... Play faktycznie z pakietami nie gra czystko. A BOK hehe czego Wy się po nim spodziewaliście, przecież nie od dziś ma renomę najgorszego BOKu :)

  • 0

    82.  2011-02-04 14:40:36

    na początku grudnia strzeliło nam 5 mln. aktywnych kart sim:D

  • 0

    83. ~  2011-02-05 10:29:05  host: z31-02.opera-mini.net

    Mam nadzieję, że na konferencji w Barcelonie Play ogłosi to że w kraju nad Wisłą jest już sieć 4G 2 Mbit. I że prezes już trenuje Swoją mimikę do tej konferencji, żeby się nie uśmiać... Dodatkowo trzymam kciuki, żeby nie było na tym wydarzeniu zbyt wielu japończyków czy koreańczyków, bo wtedy mogą się ostro pobrudzić kawą... No chyba że Play będzie podawał polską wódkę, to i strat w garniturach nie będzie, a i przyswojenie newsa pójdzie zdecydowanie łatwiej... :-)

  • -1

    84. ~orw84  2011-02-05 21:24:05  host: user-46-112-88-47.play-internet.pl

    radzę uważać wszystkim, którzy uruchamiają pakiety internetowe, usługa wyświetla się na play24 jako włączona, a w rzeczywistości jest nie włączona,play w ten sposób rąbnęło mnie na 100zł

  • 0

    85.  2011-02-05 22:35:18

    @84 - aktywację pakietów internetowych sprawdzam zawsze podwójnie : czy obniżył się stan konta *101#, oraz przez *111#. NIGDY źle mi nie policzyli. Inna sprawa, że Play nie informuje o momencie włączenia danej usługi, co jest dobrą praktyką, np. w Erze, czy nawet Simplusie. P4 za to bardzo chętnie wysyła reklamowy spam, na niezarejestrowane numery. Powinien ktoś za to w końcu beknąć.

  • 0

    86. ~  2011-02-06 05:44:23  host: p21-06.opera-mini.net

    Ja wygrałem w konkursie PLAY Renault Twingo w tamtym roku. Mało tego, także w tamtym roku wygrałem u nich Iphone'a, a zupełnie niedawno wycieczkę do Paryża, lecz z racji braku czasu sprezentuje ją komuś z rodziny. Ale, żeby wygrać trzeba grać. Na sms-y premium miesięcznie wydaje kilkadziesiąt złotych. Kto gruba gra, wygrać musi.

  • 0

    87. ~nowak  2011-02-06 10:01:54  host: public-gprs70282.centertel.pl

    a swistak siedzi i zawija te sreberka

  • 0

    88. ~PLAY  2011-02-06 11:00:24  host: us11.boltbrowser.com

    Ja z kolei wygrałem kiedyś w konkursie play tygodniowy pobyt w hotelu o$sa. Puźniej jak się pewnie zorientowali, że ładuje 5zł na miesiąc, identycznie jak mój kolega jojo, to zadzwonili że z tą wygraną to była pomyłka i nic nie trace, bo tam i tak nie było by zasiengu.

  • 0

    89. ~  2011-02-11 10:39:18  host: public-gprs89243.centertel.pl

    Miała być konferencja i co? Jakieś wieści dot. nowych ofert?

Dodaj swoją opinię