Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W lutym Jelly Bean dla Galaxy S II

W lutym Jelly Bean dla Galaxy S II

LuiN 16 Stycznia 2013 08:24

0 0

samsung i9100Samsung poinformował o planach dotyczących kalendarza aktualizacji systemu dla Samsunga Galaxy S II.

Galaxy S II trafił na rynek w 2011 roku z Androidem 2.3 Gingerbread, potem otrzymał aktualizację do systemu w wersji 4.0 Ice Cream Sandwich. Teraz przyszła pora na "żelka". Android 4.1.2 będzie dostępny dla sprzedanego w ponad 40 mln sztuk smartfonu Samsunga już w lutym.

Aktualizacja będzie dostępna tylko za pośrednictwem aplikacji Kies ze względu na duży rozmiar paczki. Udostępnianie Jelly Bean będzie stopniowe - w pierwszej kolejności z nowego oprogramowania skorzystają mieszkańcy Singapuru.




Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: GSMArena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 0

    22.  2013-01-16 10:50:02

    SGSII 4.0.4 łączy mi się z wbudowanym zestawem telefonicznym zarówno w Hondzie jak i w Peugeocie.

  • 0

    23. ~SGSII  2013-01-16 10:59:51  host: 78-131-204-18.tktelekom.pl

    Kogo to obchodzi kiedy będzie aktualizacja do brandów i tak są gorsze od orginalnych samsunga xeo.Mam LQB 4.0.4 ICS i telefon chodzi bajka po unbrandzie pls z plusa.POLECAM TELEFON DZIAŁA LEPIEJ!

  • 0

    24. ~reboot  2013-01-16 11:12:38  host: user-94-254-145-227.play-internet.pl

    Już dawno jest 4.1.2 :-) kmwtw

  • 0

    25. ~  2013-01-16 11:23:43  host: v58-13.opera-mini.net

    ale nie oficjalna wersja, tylko beta.

  • 0

    26.  2013-01-16 11:46:23

    "tylko za pośrednictwem aplikacji Kies ze względu na duży rozmiar paczki" - Nie ze wzgledu na duzy rozmiar paczki, tylko na koniecznosc zrepartycjonowania pamieci. Przy okazji bedzie jej mniej dla uzytkownika.

  • 0

    27. ~sucker killa  2013-01-16 12:03:38  host: 89-77-176-219.dynamic.chello.pl

    Nie rozumiem dlaczego z takim opóźnieniem... Dobrze ze w ogóle jest aktualizacja w przeciwieństwie do telefonów LG, ale czy ktoś mi może jasno wytłumaczyć dlaczego aktualizacja jest dopiero teraz???

  • 1

    28. ~kartofel  2013-01-16 12:11:37  host: 62.93.43.224

    a co z Ace 2? doczekać się nie można

  • 0

    29. ~Mlody  2013-01-16 12:15:39  host: 89-69-223-70.dynamic.chello.pl

    Jesli ktoś pisze ze po resecie do ustawień fabrycznych w 4.04 chodzi dobrze to prawi głupoty. Robiłem wielokrotnie a tel z każdym razem chodzi tylko gorzej.

  • 0

    30. ~SGSII  2013-01-16 12:22:14  host: 78-131-204-18.tktelekom.pl

    Mlody; naucz się obsługi telefonu a nie rozsiewaj pierdół że laguje jak nie... Zakładam że nie wiesz jak wejść recovery żeby zrobić all wipe, czy wgrać inny rom.

  • 0

    31. ~adadur  2013-01-16 13:54:00  host: 159.245.16.100

    Mam SGSII 4.0.4 od paru dni ale do RNS-E zrzuca wszystko jak należy: kontakty, odebrane, nieodebrane, ostatnio wybrane ... i chyba robi to szybciej niż E51. Wie może ktoś czy po sparowaniu w aucie da się sterować głosem (wybieranie, odbieranie).

  • 0

    32.  2013-01-16 15:10:54

    Aktualizacja dopiero teraz, bo postawili mocno na promocję S3 i że był wykryty błąd Exynosa. Wyciek pracuje nieźle (i ma prawie wszystkie efekty graficzne z S3, oprócz blokady ekranu - ale tych efektów nie będzie wg najnowszego info), od dawna są wersje nieoficjalne, ale Samsung musi zrobić też dużo testów, zanim wyda ROM na rynek. No i mimo wszystko są czasami trochę opieszali. Tak poza tym... Update ma ponoć zabrać 1 GB z pamięci dostępnej dla użytkownika i przeznaczyć na część rootową. Po dłuższym okresie użytkowania ICS faktycznie ma co najmniej problemy że stabilnością, głównie dotyczą przeglądarki. Różnie bywa z kompatybilnością aplikacji (często się wywalają) no i są rzadziej/częściej problemy systemowe (raczej rzadko, ale ciężko powiedzieć, żeby ich nie było. Mimo wszystko można być optymistą, jeśli chodzi o ten ROM.

  • 0

    33. ~htc  2013-01-16 15:28:14  host: 89-70-122-75.dynamic.chello.pl

    HTC może mnie w dup....pocałować. wierny jak pies czekałem i co ? Stanęło na aktualizacji 2.3.5 :(. Mam note 2 a ja głupi rozwazalem kupno HTC one x. Nie tak dawno robiłem testy video. Htc dalej daje du....py przy świetle zarowkowym nie daje rady tzn zmiejsza liczbę klatek do 6/s !!! Note2 cały czas 30kl/s.

  • 0

    35.  2013-01-16 15:49:00

    HTC to głównie zamkniętym bootloaderem daje ciała. Brakiem wymiennej pamięci też...

  • 0

    36. ~Mlody  2013-01-16 15:54:43  host: 89-69-223-70.dynamic.chello.pl

    @30, rzucasz angielskim słownictwem jak by to mialo uwiarygodnic twoja wiedzę. Uwierz, że wiem co to jest odin czy soft 3 plikowy. Musiałem się jakoś pozbyć branda plusa.... Jak pisze i inni również ze się wiesza to tak jest!

  • 0

    37. ~tonieja  2013-01-16 18:25:16  host: blk15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mi się wiesza i przycina, niekiedy wisi a po czasie zamyka aplikacje. Niestety u mnie w pracy nie jestem jedyną osobą która ma problem z SII, większość telefonów po aktualizacji tak dupnie się zachowuje. Telefony kupowane w T-mobile.

  • 0

    38. ~Pawlo  2013-01-16 20:12:10  host: static-ip-87-248-73-64.promax.media.pl

    Ja mam nadzieję, że jeżeli juz nie dostaniemy Nature UX to niech chociaż dadzą nam ulepszonego TouchWiza. Bo ten ekran blokady mnie doprowadza do szału. Fajnie by było jakby dodali skróty na tymże ekranie.

  • 0

    39. ~djscr  2013-01-24 19:16:48  host: 84-10-242-163.dynamic.chello.pl

    ja mam 4.0.4 i czesto mi sie zawiesz, ekran robi sie czarny, i musze wyja bateri ena chwiel tylko to pomaga

  • 0

    40. ~djscr  2013-01-24 19:17:52  host: 84-10-242-163.dynamic.chello.pl

    mialem sgs + wczesniej z najnowszym niebrandowanym softem ze strony samsunga ( z grudnia 2012 ) i dziala sto razy lepiej niz s2

  • 0

    41. ~Kuba  2013-01-31 18:14:30  host: public-gprs688213.centertel.pl

    Ja mam SGS2. Zaczynałem od gingerbreada, po aktualizacji do 4.0.3 staniki nie lataly. Telefon się wieszał, bateria ledwo ledwo, ogólnie nic specjalnego. Ostatni zaktualizowane do 4.0.4 i zrobiłem reset systemu. Teraz śmiga jak ta lala: bateria trzyma długo, nie wiedząc się. Miód. Teraz tylko czekam na aktualizacje do jellybeana. Jeśli wniesie tyle, co ta do najnowszego ICSa to chyba nie będą mnie juz na chodzić myśli o zmianie telefonu.

  • 0

    42. ~torre  2013-02-22 08:16:52  host: ip-78-30-95-219.free.aero2.net.pl

    Właśnie udostępniono aktualizację dla I9100. Rozmiar ponad 390 MB, dostępna OTA.

Dodaj swoją opinię