Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W listopadzie 10-calowa Motorola

W listopadzie 10-calowa Motorola

LuiN 27 Lipca 2010 19:07

0 0

Według The Street Motorola powoli kończy prace nad urządzeniem będącym bezpośrednią konkurencją dla urządzenia Apple iPad. Premiera 10-calowego tabletu Motoroli odbędzie się już w listopadzie.

Zamiast apple'owego iOS, na pokładzie urządzenia znaleźć ma się popularny system operacyjny Google Android. Nie będzie to jednak ani Eclair, ani Froyo, lecz najnowszy system wersji 3.0, zwany Gingerbread.




Do tej pory Google nie przedstawił jeszcze mediom oficjalnej charakterystyki nowego systemu. Z przecieków wynika jednak, że spodziewać możemy się bardzo przyjemnego dla oka, intuicyjnego interfejsu, obsługi szybkich procesorów i ekranów o rozdzielczości wyższej niż WVGA, maksymalnej dla obecnych systemów Google'a.

Źródło tekstu: The Street, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2010-07-27 19:19:32

    nice, żeby jeszcze było to coś dobrze wykonane, bo tego trochę ostatnio Motoroli brakuje...

  • 0

    2. ~  2010-07-27 20:00:37  host: 178-36-155-187.adsl.inetia.pl

    LOL Czego niby motoroli brakuje w wykonaniu? Porównaj sobie Milestone do Galaxy S albo Desire i zobaczymy który jest zrobiony z lepszych materiałów.

  • 0

    4.  2010-07-27 20:16:28

    Są ludzie którzy a kupią i zaakceptują każdy rozmiar lecz są i tacy którym "3 cale wystarcza, tak jak mi :)

  • 0

    5. ~galtom  2010-07-27 20:22:25  host: 213-238-92-32.adsl.inetia.pl

    No i musi byc tansze niz iPad :-)

  • 0

    6. ~PatrykOS  2010-07-27 20:23:37  host: 14.179.wmc.com.pl

    @1, a w dodatku jeszcze jakby design dorównywał temu co robi Apple, a cena dwa razy mniejsza (mowa o polskim rynku), to na pewno bym to "chapnął" :)

  • 0

    7. ~  2010-07-27 20:30:12  host: 87-205-204-231.adsl.inetia.pl

    No no..... technika zatacza wielkie koło. Kiedyś najnowocześniejsze urządzenia mobilne noszono w plecaku, dziś jak widzę też.

  • 0

    8.  2010-07-27 23:22:31

    A bateria? Niedługo się doczekamy takiej jak w lapkach. :)

  • 0

    9. ~rk  2010-07-28 01:26:04  host: dynamic-78-8-135-24.ssp.dialog.net.pl

    [ot] awaria od 10minut playa w zielonej gorze -- nie mozna sie dodzwonic.

  • 0

    10. ~Tommy-Ka  2010-07-28 01:42:55  host: host-89-228-214-253.kalisz.mm.pl

    Mi brakuje tylko u Motoroli Smartfona, który wyglądem przypominałby Moto ROKR E8, oczywiście z pojemnościowym ekranem zamiast klawiszy i joga oraz jakimś lepszym procesorem. Może kiedyś...

  • 0

    11. ~e  2010-07-28 04:20:44  host: host115.opteris.pl

    Tak sie zastanawiam - po co to komu?! Ani to poreczne, ani wygodne... jedyne zastosowanie widze w szkolach, zamiast zeszytow... Sam posiadam laptopa z funkcja tableta (12" obracany skladany ekran) i z funkcji tableta korzystalem jedynie przy rysowaniu. Pomimo rewelacyjnego rozpoznawania pisma (mozna bazgrac tak, ze sie nie pozna co sie napisalo) w Win7, wole zdecydowanie klawiature - po prostu pisanie jest szybsze i nie nadwyreza tak dloni. Do przegladania tez wygodniejszy jest laptop, bo nie trzeba trzymac tego non stop w rekach, albo opierac o nogi. Kolejna zabawka, ktora nic sensownego nie wnosi...

  • 0

    12. ~e  2010-07-28 04:23:45  host: host115.opteris.pl

    Dodam, ze zrozumialbym, gdyby rozmiary byly o polowe mniejsze - wowczas na upartego moznaby bylo zastosowac taki tablet jako przenosny notatnik. Ale noszenie 10" tylko po to, by zaszpanowac wsrod znajomych, to lekka glupota

  • 0

    13. ~BLE  2010-07-28 06:09:03  host: 178.56.6.248

    Ohh trzeba to trzymac lub opierac, takie to niewygodne.... do czego to porownac?!?! Moze do ksiazek, z ktorych korzystamy setki lat...

  • 0

    14.  2010-07-28 16:39:54

    Jak ktoś pyta poco komu coś takiego, to drodzy Państwo, to jest portal szaleńców, fanatyków i ludzi bez przyjaciół:-) Każdy z nas chce mieć rzeczy najlepsze za najmniejsze pieniądze, ale świat to też tacy którzy kupują przedmioty dopasowane do potrzeb, a nie z najlepszym odniesieniem jakości do ceny, więc ludzie kupują stare telefony bez bajerów, bo ich nie potrzebują, tak samo komputery, ludzie przedewszystkim teraz słuchają muzyki, siedzę w internecie i czasem oglądają filmy, a do tego tablety są świetne, mają duże rozmiary, więc strony ogląda się dobrze tak jak filmy, nie musimy marnować miejsca na klawiaturę, której się nie używa już tak często... Jak Motorola wykona swój sprzęt dobrze, jak nie będzie się co chwilę psuł (jak większość produktów Motoroli ostatnio) to może to być hit, taniej jak iPad, lepiej niż MacOS i wykonanie chociaż zbliżone do pogryzionego jabłka i będzie to sukces baaaardzo duży, zapewniam.

  • 0

    15. ~e  2010-07-29 14:56:58  host: host114.opteris.pl

    13*** czytanie ksiazki nie meczy tak wzroku, poza tym, jak juz napisalem - mam podobne rozwiazanie i z praktyki wiem, iz jest ono niewygodne. Zdecydowanie wygodniejszy jest netbook. No i wiecznie odslonieta matryca, narazona na zarysowania i pekniecie...

  • 0

    16. ~  2010-09-11 20:07:03  host: user-109-243-93-95.play-internet.pl

    Niebawem producenci telefonow komorkowych zaczna produkowac laptopy o parametrach przecietnej jednostki centralnej i nadal beda nazywac je tabletami :)

Dodaj swoją opinię