Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W kwietniu w Orange nowe taryfy dla indywidualnych

W kwietniu w Orange nowe taryfy dla indywidualnych

sirmark 26 Marca 2010 09:52

0 0
Wszystko wskazuje na to, że w kwietniu Orange wprowadzi nowe taryfy dla klientów prywatnych - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Taryfy mają bazować na płaskiej stawce minutowej (także do Play i Cyfrowego Polsatu) oraz trzech pakietach: głosowym, SMS i transmisji danych, które będzie można dokupić do posiadanej taryfy.

Zmiany nastąpią także w długości umów bez telefonu. Wybierając taką ofertę, umowę podpisywać będzie się na 20 miesięcy.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 169
  • 0

    152. ~znawca  2010-04-01 18:43:51  host: chaos.tpnet.pl

    @151. Blisko 600 nadajników UMTS mniej niż początkujący operator (Play) oraz ponad 1100 mniej niż lider (Plus), moim zdaniem można nazwać brakami w infrastrukturze. Stan wg wykazu pozwoleń radiowych UKE na dzień 10.3.2010 to 2944 Orange, 3522 Play oraz 4009 Plus.

  • 0

    153. ~znawca  2010-04-01 18:44:49  host: chaos.tpnet.pl

    @152. Poprawka: Orange ma ponad 1000 stacji mniej niż Plus.

  • 0

    154. ~zenq  2010-04-01 21:24:52  host: 188.33.68.18

    no juz kwiecien, czekamy na taryfy, aby nie za dlugo, bo jak nie zdaza to nie bedzie przepros i uciekam gdzie indziej po 10 latach. i tak wystarczy ze nie maja 3G tam, gdzie wszyscy inni maja po dwa nadajniki...

  • 0

    155. ~  2010-04-02 09:43:57  host: 83-238-132-166.ip.netia.com.pl

    Ale orange ma CDMA a ani Paly ani Plus nie ma.

  • 0

    156. ~ziz  2010-04-02 15:39:12  host: bcx105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    CDMA? Prędkość do 1 mbps, limit 3 GB miesięcznie, nabierać tym można emerytów, aha i jeszcze rencistów...z całym szacunkiem do nich i do Oranże..Japonia ma 4G, a my tu gg o cdma...Polska!

  • 0

    157. ~zenq  2010-04-03 00:17:04  host: 188.33.190.201

    co mi z cdma jak na telefonie tego nie wykorzystam?

  • 0

    158. ~mikki45  2010-04-04 11:35:16  host: 84-234-13-200.internetia.net.pl

    Przedłużyłem umowę bez telefonu na 18 miesięcy w play za 22zł mam 100 minut do wszystkich i 500 minut do Play i na wszystkie stacjonarne. Ponadto kupiłem sobie zestaw play online modem wraz z zestawem startowym 1 GB za 129zł żeby miec internet poza domem - hula aż miło . Jestem usatysfakcjonowany i nie chcę patrzec na żadne Orange,Erę czy Plusa notabene we wszystkich sieciach już byłem(w Erze 8 lat) ale tego co w Playu nie dali mi inni operatorzy którzy jak złapią klienta to już traktują go po macoszemu.

  • 0

    159.  2010-04-04 12:10:29

    PLAY niska cena niska jakość

  • 0

    160. ~konsultant  2010-04-04 15:43:09  host: 94.78.141.24

    prawda jest taka, że PLAY jest najtańszym operatorem (niskie stawki, tanie telefony), bo jako nowa sieć ma 5 lat na to, żeby się wybić i nałapać klientów - i to nie jest ustalane przez władze Orange, Ery czy Plusa, tylko przez kogoś, kto zarządza całą tą telekomunikacją. Zatem w 2013 roku nie bedzie żadnej różnicy pomiędzy Play a Orange... a gwarantuję, że po 2 latach w Play zaczniecie wracać do poprzednich sieci (miałem tam numer równocześnie z prowadzeniem numeru w Orange), bo w ich BOK nie załatwicie dosłownie NIC podczas gdy wasz problem będzie naprawdę poważny (źle naliczona faktura etc.). Poza tym - mając dobry telefon za 1zł P4 nie da nikomu 29gr/min - wystarczy bezmyślnie nie chłonąć reklam... A na zakończenie wywodu dodam, że jeżeli komuś zależy na tanich połączeniach i niskich rachunkach - można się zdecydować na umowę 2-letnią bez telefonu w Orange i mieć przy tym 17gr/min do wszystkich sieci =)

  • 0

    161. ~newmeee  2010-04-04 21:54:37  host: public15433.xdsl.centertel.pl

    Drogi konsultancie- czy mógłbyś mi łaskawie wytłumaczyć w której taryfie orange masz 17 groszy do wszystkich sieci? Może w 25? przez 6 miesięcy w ab masz 31 groszy, a przez 18 miesiecy 63 gr ... a moze przy największym abonamencie z orange- 200 PLN? mając w nim w podstawie 400 min (50gr/min i nawet przy podwojeniu ab- 200 PLN, 800 min to cały czas 17 gr nie widze, a 25...

  • 0

    162.  2010-04-04 23:20:33

    Tak dla szpanu napisał 17gr.

  • 0

    163. ~  2010-04-05 10:32:37  host: chello089078006245.chello.pl

    @konsultant: nawet jeżeli tak będzie, to wtedy wrócę a póki mogę dzwonić dużo taniej, bo obecnie w abo bez telefonu stawka około 10gr/min. do wszystkich, to po co mam się zastanawiać nad tym, czy za pięć lat dalej będę w Play i czy w 2013 nadal będzie najtaniej?? To tylko telefon i jak ktoś da mi lepsze warunki, to wtedy zmienię a póki można dzwonić taniej, to z tego należy korzystać.

  • 0

    164.  2010-04-05 19:38:07

    do 160: z tego co piszesz to playa na oczy nie widziales i powtarzasz te glupie idiotyzmy i stereotypy co inni desperaci z w3... playowi brakuje do idealow sporo ale zarabiaja a nie okradaja... Bo niestety ale oferty z w3 to w wiekszosci zwykle szykanie naiwniakow wyciskanie ile sie da... ozywiscie z ich nie wiedzy... no ale coz zdarzaja sie i tacy... a pozniej skuszeni umowa kilkuletnia piora swoje frustracje na roznych forach...

  • 0

    165.  2010-04-06 15:53:35

    tak naprawde orange jeszcze nie przedstawil dokladnej oferty ani regulaminu, a juz pojawili sie tacy, co potrafia skrytykowac:/ ,mysle ze konkurecja tez wypusci jakies nowe oferty I dopiero bedzie mozna porownywac. Ale trzeba przyznac ze orange bardzo sie rozwija, wprowadzili duzo ofert dla pre-paidowcoe, podwojenie minut w abo, no I jeszcze oferty optymalne, wiec chyba nie ma co narzekac.

  • 0

    166. ~Aster  2010-04-07 13:23:36  host: 195.205.132.210

    Więc kiedy te taryfy? Coś ucichło.

  • 0

    167. ~po  2010-04-08 20:34:54  host: 212.160.172.70

    nie bedzie nowych taryf to byl wkret hahah Orange stanelo i stoi hihi

  • 0

    168. ~  2010-04-13 12:07:31  host: 83-238-132-166.ip.netia.com.pl

    Będzie nowa taryfa ale w drugiej połowie kwietnia. Najprawdopodobniej po 20 kwietnia. Będą to bardzo dobre taryfy. Bedzie można wybrać najbardziej optymalny profil dla siebie. Cennik wyglądać będzie dobrze. Każdy znajdzie coś dla siebie. Normalnie taryfa MAX taryfa HIT i taryfa WEEKEND.

  • 0

    169. ~Aster  2010-04-16 12:44:33  host: 195.205.132.210

    MAX, HIT i WEEKEND? Zupełnie jak za starych czasów w Popie :)

  • 0

    170. ~KUBA  2010-04-20 09:39:14  host: abma115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://www.telix.pl/artykul/nowosci-w-ofercie-orange----3,33907. html

  • 0

    171. ~orange  2010-04-20 11:31:47  host: aczl180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co jest z telepolis nic nie wiedza o srodzie nie ma przeciekow no co wy....????? Zawsze pierwsi wiedzieliscie a tu cisza:(

Dodaj swoją opinię