Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W kwietniu nowe taryfy w TP

W kwietniu nowe taryfy w TP

WitekT 23 Lutego 2007 17:52

0 0

Wbrew zapowiedziom przedstawicieli Telekomunikacji Polskiej, że wstrzymują się z nowymi ofertami usług głosowych w związku z problemami z ujawnianiem ich przez UKE, prawdopodobnie już 1. kwietnia będzie można liczyć na nowe plany taryfowe.

O problemach z ujawnianiem przez UKE - w ramach publicznych konsultacji - materiałów przedkładanych TP do zatwierdzenia w ramach ustawowego obowiązku pisaliśmy szerzej w tej wiadomości. Niedawno przedstawiciele TP stwierdzili z zadowoleniem, że materiały przekazane 2 dni po wspomnianej konferencji zostały opublikowane na stronach UKE w streszczeniu zaledwie kilkulinijkowym, które nie zdradzało planów handlowych firmy.




Już 1. kwietnia będzie można spodziewać się nowych planów taryfowych. Będą to nowoczesne pod względem konstrukcji taryfy oparte o sekundowe taktowanie i pakiety kwotowe. Prawdopodobnie nie będzie opłaty za inicjację połączenia.

TP planuje stopniowo uciekać spod regulacji UKE stawiając na ofertę usług głosowych opartych o VoIP. Nowości będą prezentowane głównie w tych usługach, także dla bardziej wymagających klientów biznesowych, którzy potrzebują co najmniej kilku linii i numerów telefonów.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~Długi  2007-02-23 22:39:24  host: dta189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    UKE kompromituje nas przed Europa, wszystkie kary sa uchylane przez sady, tp nic jeszcze nie zaplacila. A dodatkowo Komisja Europejska zapoda nam niezla kare pewnie. I nie zaplaci jej stronnicza Strezynska, tylko podatnicy!!!

  • 0

    15.  2007-02-23 22:46:02

    Długi: możesz podać konkretne przypadki uchylania przez sądy kar?

  • 0

    16. ~mirss  2007-02-24 05:39:25  host: ip-83-2-86-64.static.xcore.pl

    Jaki dzien wybrano na prezentacje takie będą taryfy . Ta tpsa to wielkie pryma aprylis

  • 0

    17. ~  2007-02-24 06:23:47  host: p04-03.opera-mini.net

    *Dlugi: a sprawa Rospudy nas nie kompromituje w Europie? A wszyscy (rząd) idą w zaparte że jest ok i właściwie nie ma sprawy

  • 0

    18.  2007-02-24 07:23:54

    Witek: a możesz podać ile (poza tą bańką) tepsa zapłaciła? :) Oraz pprzedstawić wyliczenia ile zyskał statystyczny abonent a ile prywatni operatorzy? Może takie zestawienia otworzyłyby niektórym oczy co do kierunku działań p. Streżyńskiej.

  • 0

    19.  2007-02-24 08:00:04

    Działania zmierzające do osłabienia pozycji monopolu i wzrostu znaczenia innych firm w danej branży są dobre, bo powodują powstanie konkurencji i obniżanie cen usług lub towarów. Dotyczy to wszystkich monopoli, nie tylko TePsy. Gryby nie działania anty monopolistyczne dzisiaj płacilibyśmy kilkukrotnie więcej za połączenia, a o telefon trzebabybyło prosić na kolanach.Jeśli nie jesteście pracownikami TP, to czemu tak płaczecie z powodu umacniania się pozycji innych opów???

  • 0

    20.  2007-02-24 08:33:36

    Ciekawym zjawiskiem to jest że niektóre jednostki na telepolisie ciągle z uporem muła czepiają sie UKE.Przecież robią co mogą żeby wyprostować rynek tak zdegenerowany przez dziesięciolecia:/ nie widziscie tego wszyscy obrońcy złej strony telekomunikacji?!! a to że sie KE przchrzaniła to jest tylko ich sprawa - g... im do tego!

  • 0

    21.  2007-02-24 08:34:19

    znaczy KE oczywiście:)

  • 0

    22. ~  2007-02-24 10:17:23  host: 80.48.175.10

    czytając opinie obrońców tepsa odnoszę wrażenie, że jedynie w Polsce rynek telekomunikacyjny jest regulowany, a wszystkiemu złemu, co dzieje się u nas jest winne UKE i ta okropna Streżyńska.

  • 0

    23.  2007-02-24 10:29:27

    Klimek: no przecież niedawno było zestawienie kar. TP w grudniu zapłaciła karę - jeszcze jedną z ostatnich nałożonych przez Grabosia. Żadne inne nie zostały jeszcze prawomocnie odrzucone przez Sąd.

  • 0

    24. ~Tomek  2007-02-24 10:37:09  host: chello087207147045.chello.pl

    Co to znaczy TPSA? - to skrót - Teraz Podnosmimy Społeczeństwu Abonament

  • 0

    25. ~Stefan  2007-02-24 13:57:42  host: asn91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Prima Aprilis. Jesli chca oszczedzac na Klientach i po VOIPie ich laczyc to proponuje wogole tepse pominac i przez np przez VoipDiscount dzwonic. Bramka VOIP to koszt ze 150 zl i bez komputera i ze zwyklego telefonu mozna dzwonic. Darmo do wszystkich operatorow stacjonarnych w Polsce i do polowy na calym swiecie. Najtaniej na komorki w Polsce (20 gr/min) i do wielu sieci GSM na swiecie za f Free. Po cholere tu tepsa potrzebna komu do szczescia. Szkoda pieniedzy.

  • 0

    26. ~Karol  2007-02-24 14:53:46  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    Stefan: żeby to było takie proste to trzeba mieć najpierw łącze internetowe, a zgadnij kto ma największy udział w rynku dostawców internetu w Polsce? TAAAK! tp :D

  • 0

    27.  2007-02-24 20:57:41

    Klimek: Ja Ci odpowiem ile np. zyskałem.Dzięki uwolnieniu konkurencji na dzień dobry zniesiono limit danych w neozdradzie

  • 0

    28.  2007-02-25 18:20:06

    #27: własnie zastanawia mnie dlaczego obrońcy TPSA nie piszą tutaj że TPSA udało się znieść limity na neo dopiero wtedy, gdy nie zdołało przeforsować limitów w ofercie konkurencji opartej na BSA.

  • 0

    29. ~Wojtecki  2007-02-26 06:25:41  host: dsj62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dajcie spokoj ludzie. A ile obnizek UKE sabotowal? Regulaminow nie akceptowal, albo wysylal przecieki do konkurencji? Nie akceptowal bo za tanie buhahah... I o czyje interesy dba UKE?! Bo na pewno nie klientow.

  • 0

    30.  2007-02-26 08:53:00

    Tak czy owak na tej wojnie TP UKE zyskują KLIENCI,więc sie nie ma co specjalnie boczyć :)

  • 0

    31. ~Wara  2007-02-26 16:25:29  host: dsc123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dajcie spokoj. Wojna z tepsa jest przeciw interesom klientow. Klienci zyskuja na inwestycjach tepsy w siec i infrastrukture.

  • 0

    32. ~zygi  2007-02-26 17:11:22  host: pa246.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

    olek! A jakim cudem ci klienci zyskkuja? Cos stanialo? Nie zauwazylem. Zyskuja to moze i owszem, ale tele2, netie i inne takie.

  • 0

    33. ~qna  2007-02-26 17:14:15  host: pa135.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

    chlopaki, przeciez to nic wiecej, tylko propaganda! Nie ma sie co czarowac. Strezynska z pisu jest, wiec propagande opanowala idealnie!!! Wpisuje sie idealnie w ten uklad rzadzacy...

Dodaj swoją opinię