Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W końcu wraca mobilne GG w Orange

W końcu wraca mobilne GG w Orange

WitekT 16 Sierpnia 2010 12:04

0 0

Po wielu miesiącach przerwy, usługa GG w Orange znów jest dostępna - poinformował na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.






Aby uruchomić usługę, należy wysłać SMS-a o treści GG pod numer 8075 (koszt zgodny z planem taryfowym), a następnie kliknąć na otrzymany link zwrotny i pobrać aplikację na telefon.

Pierwsze 2 tygodnie korzystania są darmowe. Potem proponujemy dwie formy abonamentu na 7 i 30 dni za odpowiednio za 1,22 zł i 4,88 zł brutto. Ci z Was, którzy skorzystali z wcześniejszej wersji aplikacji dostępnej od 29. stycznia, również mają prawo do korzystania z 14 dniowego okresu próbnego. Szczegóły znajdziecie tutaj i przepraszam, że wystawiliśmy waszą cierpliwość na tak dużą próbę - pisze Jabczyński.

Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15.  2010-08-16 15:05:44

    @14 nie ma co z góry zakładać czarnego scenariusza, przerwa w dostepie do gg trwała jednak trochę czasu, więc podejrzewam, że zdążyli się w tym czasie uporać z wszelkimi problemami technicznymi.

  • 0

    16. ~franek  2010-08-16 15:09:51  host: dph177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kto jeszcze korzysta z gg? Przestałem już dawno, bo najnowocześniejsze wersje przyprawiają człowieka o zawał, bo tak często się zawieszają. A moi znajomi już dawno wynieśli się na inne serwisy.

  • 0

    17.  2010-08-16 15:12:40

    działa to we wszystkich taryfach ? Orange Free na kartę też ?

  • 0

    18. ~Arturro  2010-08-16 16:01:15  host: ip-178-219-17-2.e-gco.pl

    10# Dokładnie. Mam i nie narzekam.

  • 0

    19.  2010-08-16 16:04:41

    *17 lordi. Orange Free na kartę też.

  • 0

    20. ~pawel  2010-08-16 16:14:32  host: dpf40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A za aktywacje gadugadu dostaje sie losy w loterii? Bo w sumie za abonamenty i doladwoania sie dostaje, to mzoe za cos takiego takze?

  • 0

    21.  2010-08-16 17:16:29

    Może udało im się kontrolki na stacjach wyłączyć, zapewne z czasem infra nie wytrzyma, większość wielbicieli GG ma z reguły w Orange, a że sieć już ledwo działa teraz zwłaszcza w miastach to możemy się spodziewać przeciążenia stacji. Czas w miastach bardziej inwestować w przepustowość na GSM1800.

  • 0

    22.  2010-08-16 17:19:55

    Może jak GG będzie działać na ich infrastrukturze to może by tak uruchomić jakieś pakiety internetowe w POP i GO za rozsądną cenę? AAA no przecież oni mają inna "strategię" czyli korzystaj z wykastrowanej oferty Orange czyli Orange Free na kartę i ciesz się, że to masz.

  • 0

    23. ~Arturro  2010-08-16 18:28:53  host: ip-178-219-17-2.e-gco.pl

    22# Jako sieć Gadu Air nie działa na Orange tylko na Plusie. Więc o chodzi Ci z tą infrastrukturą Orange? To tylko usługa dla mobilnego Gada.

  • 0

    24. ~Arkadiusz  2010-08-16 20:26:26  host: 77-254-191-62.adsl.inetia.pl

    Pytanie jak długo faktycznie wytrzyma ta usługa w Orange. Po ostatnim wprowadzeniu i nagłym wycofaniu do odwołania wszystkiego można się spodziewać.

  • 0

    25. ~Siet!!  2010-08-16 20:40:25  host: chello089079191173.chello.pl

    eeeeee nooo no co jest ponoc słyszałem ze to tylko miało sie za transfer płacic serio jak chcieli własnie wprowadzic ten 1 raz co sie nie udało to taak napisali a nie jakies tam złotowki 4.88 to miało byc zupełnie inaczej kreca jak tylko moga i chca a no mowie powaznie tak napisali

  • 0

    26. ~uki  2010-08-16 22:49:37  host: unknown-62.nowanet.pl

    @9.*nicram - wygląda na to że jednak w orange free nie jest dostępna: http://www.orange.pl/portal/map/map/discover?category=DISCOVER_1 &stamp=1281991543232&articleId=5024901 Ale lepiej włączyć sobie jakiś pakiet danych i zainstalować Palringo. Zresztą co szkodzi we free korzystrać z gg przez Palringo - tutaj nie będziesz miał żadnych dodatkowych kosztów...

  • 0

    27.  2010-08-17 08:37:39

    Ja polecam wszystkim "fimowa" wersję mobilnego GG. Przy cenie 9 zł netto za kwartał i biorąc pod uwagę, ze każdy, kto korzysta z internetu przez komórkę ma jakiś pakuiet aktywny, jest to znacznie korzystniejsza oferta. A i nie obciążona "starością" wersji czy dostępnością tylko javowej wersji.

  • 0

    28.  2010-08-17 08:39:40

    ~geek_fb - no chyba Twoi kumple tylko ;-) Ja jestem fanem GG i pozostałem w... Plusie. Nie używam plusowej wersji MGG przy tym, natomoiast innym polecam to samo - niezależnie w jakiej sieci mają telefony. No oczywiście poza GaduAir... Ale to oczywiste ;-)

  • 0

    29.  2010-08-17 09:20:32

    Orange jak Orange z tym GG. A co jest z Play GG? Używa ktoś? Działa to?

  • 0

    30. ~ewqaewqa  2010-08-17 09:48:04  host: t23-13.opera-mini.net

    PLAY starter GAir mozesz sobie za darmo zamowic. A 3 Telepizze na ciescie z zamrazarki to ja podziekuje. Wole male pizzerie ktore z Polkomtelem nie maja nic wspolnego;)

  • 0

    31. ~as  2010-08-18 12:49:04  host: chello087206189246.chello.pl

    ile płaci się za transmisje danych ?

  • 0

    32.  2010-08-18 16:53:54

    zależy od operatora, około 3gr za 100 kb

  • 0