Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W Japonii metka nie wystarczy

W Japonii metka nie wystarczy

LuiN 9 Maja 2008 13:12

0 0

Na japoński rynek trafił właśnie telefon LG Prada. Lubujący się w europejskiej modzie Japończycy poprosili jednak o nieco lepsza specyfikację telefonu niż ta dostępna u nas.

lg prada ntt docomo lg prada ntt docomo

Zmiany w zasadzie są kosmetyczne. Telefon posiada dodatkowo tryb i-mode i moduł HSDPA o prędkości do 7,2 Mb/s. Dołożenie do GPRS-u i EDGE-a transmisji 3G i 3,5G (HSDPA) zaowocowało także kamerką do wideorozmowy.




Telefon posiada w dalszym ciągu ten sam aparat fotograficzny z optyką Schneider-Kreuznach, funkcją autofokus i matrycą 2 Mpix. Urządzenie trafiło do sieci NTT DoCoMo pod nazwą handlową PRADA Phone by LG.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu LG Prada w katalogu.

Źródło tekstu: slashphone, wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~Templariusz  2008-05-09 13:19:11  host: 212.160.172.70

    Niech sobie sami zrobią telefon :P

  • 0

    2. ~Glos ludu  2008-05-09 14:01:19  host: 67.159.54.24

    Poprosili? A gdzie się wysyła takie prośby?

  • 0

    3. ~  2008-05-09 14:04:45  host: wlan3-249.srem.net

    zupełnie inny układ menu ma w porownaniu z tym co ja mam

  • 0

    4.  2008-05-09 14:05:11

    Jak wiadomo w Japoni już nie używają telefonów 2G więc siłą rzeczy LG było "zmuszone" do wprowadzenia takich zmian.

  • 0

    5.  2008-05-09 14:06:08

    ~Glos ludu - tam widać lud prosi i lud ma. u nas lud może prosić,żądać a i tak mają lud w głębokim poważaniu... nawet Wysoki Urząd ds. Ochrony i Obrony Ludu ma w d... lud ;-)

  • 0

    6.  2008-05-09 14:14:51

    a ja przeczytalem tytul, i w pierwszej chwili se mysle, co on tutal pisze o kielbasie cyz innej wedlinie ;)

  • 0

    7. ~  2008-05-09 14:22:35  host: 88.220.140.98

    kiedy u nas bedzie druga japonia????

  • 0

    8.  2008-05-09 15:17:30

    #7 a druga Irlandia nie wystarczy? :)

  • 0

    9.  2008-05-09 15:37:52

    Druga Japonie obiecywal Walesa... druga Irlandie - Tusk. No to czekamy na drugie Zimbabwe ;)

  • 0

    10.  2008-05-09 15:43:04

    Japonia to nie polska oni maja tam taka szybkość internetu ze europejczyk to może tylko o tym pomarzyć. Szczerze mówiąc ten kraj jest mały Japońce jak Chiny zrobiły się wygodne oni lubią takie pierdoły.

  • 0

    11. ~qbit  2008-05-09 16:46:46  host: w3cache.dialog.net.pl

    Tak jest najpierw mają w Japonii później w USA a na końcu w Europie

  • 0

    12. ~  2008-05-09 16:49:32  host: f142-044.opera-mini.net

    Polacy wolą pierdoły - czyt. G... Telefony 2G i zacofanie technologiczne

  • 0

    13. ~TWDonald  2008-05-09 17:52:11  host: ip-78-133-230-4.multimo.gtsenergis.pl

    Ja ma ich miejscu poprosiłbym o lepszą baterię ;) Nie tylko w tym modelu :)

  • 0

    14.  2008-05-09 20:18:03

    Japonia to kraj w ktorym najnowsza technologia jest od razu wykorzystywana w zyciu codziennym. A to ze przestawili sie na 3G sprawia, ze LG nie mialo wyjscia i zeby zdzialac cos na tym rynku musialo unowoczesnic Prade

  • 0

    15.  2008-05-09 22:34:39

    #13: ależ bateria nie jest słaba, tylko telefon za "mocny" :-D

  • 0

    16. ~  2008-05-10 12:19:50  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    wiklef - a na kiedy donaldu tusku wyznaczył datę cudu ??? bo jakoś nie widzę tej drugiej irlandii, raczej drugą rosje mamy od pół roku :D

  • 0

    17.  2008-05-10 15:30:55

    host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl ja bym powiedział ze nie mamy Irlandii tylko Polskę uwolniona od "okupacji" Pisu czyli "katolów" którym jedynym celem jest całowanie rydzyka w d..., pokazanie całej europy ze mamy wszystkich w dupie i nie umiemy współpracować, a ich wrogiem nr. 1 Rosja bez której tak naprawdę Europa by mogła tylko jeździć rowerami no ewentualnie piechota zostaje.

  • 0

    18. ~  2008-05-12 23:24:37  host: aecr139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #11 - jeśli chodzi o telefonię komórkową to najpierw Japonia, później Europa a dopiero po Europie USA. Tam 3G to marzenie.

  • 0

    19.  2015-05-01 11:47:47

    Oferty pracy dla nauczycieli japońskiego w Szczecinie
    Witam)
    W firmie Preply zawsze znajdzie się miejsce dla doświadczonych nauczycieli języka japońskiego w Szczecinie. Preply oferuje odpowiednie wynagrodzenie i swobodny grafik. Oferty pracy dla korepetytorów zostawiają sami uczniowie. Skontaktuj się z nimi, aby otrzymać więcej szczegółów. Aby odpowiedzieć na ofertę pracy dla nauczycieli języka japońskiego, musisz zarejestrować się u nas.
    http://tlp.is/66p
    Doradzam)

Dodaj swoją opinię