Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W Idei MMSy w cenie SMSów

W Idei MMSy w cenie SMSów

sirmark 7 Października 2004 23:49

0 0

Od 1.10 do 30.11.2004r. MMS-y wysyłane wewnątrz sieci Idea są aż 4 razy tańsze! Za wysłanie wiadomości multimedialnej w sieci Idea pobierana będzie opłata 0,24 zł (0,29 zł z VAT). Koszt wysłania MMS-a do innych sieci pozostaje bez zmian – wynosi 1 zł bez VAT (1,22 zł z VAT). Natomiast odbieranie MMS-sów jest bezpłatne.

Aby skorzystać z promocji nie trzeba niczego aktywować – wystarczy wysyłać MMSy. Oferta dotyczy wszystkich abonentów Idei (indywidualnych i biznesowych) oraz użytkowników usługi Idea POP, korzystających z usługi "Idea MMS". Promocja nie dotyczy użytkowników oferty Dla Każdego.
Jeśli abonent korzysta z Pakietów MMS, promocyjna stawka za wysyłanie wiadomości multimedialnej będzie obowiązywać, gdy przekroczy pakiet.

Przypominamy, że aby w ogóle wysyłać i odbierać MMS-y w sieci Idea, należy aktywować usługę Idea MMS. Można to zrobić wysyłając SMS o treści AKT MMS pod numer 555 (koszt SMS-a zgodny z planem taryfowym).

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~miki  2004-10-08 11:10:00  host: pa140.piechowice.sdi.tpnet.pl

    super tanie mms

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-228-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet