Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W Idei: Mierz Wyżej, Płać Niżej!

W Idei: Mierz Wyżej, Płać Niżej!

sirmark 27 Kwietnia 2004 22:04

0 0

W sieci Idea dostępna jest promocja MIERZ WYŻEJ, polegająca na obniżeniu kwoty opłaty za abonament do poziomu, jaki ma plan taryfowy o bezpośrednio niższej liczbie darmowych minut w abonamencie.
Promocyjne abonamenty w promocji Mierz Wyżej są następujące:
* przy wyborze planu taryfowego Nowa Idea Optima 30 - promocyjna kwota abonamentu wynosi 29,99 zł (36,59 zł z VAT)
przy wyborze planu taryfowego Nowa Idea Optima 60 - promocyjna kwota abonamentu wynosi 39,99 zł (48,79 zł z VAT)
* przy wyborze planu taryfowego Nowa Idea Optima 90 - promocyjna kwota abonamentu wynosi 71,99 zł (87,83 zł z VAT)
* przy wyborze planu taryfowego Nowa Idea Optima 120 - promocyjna kwota abonamentu wynosi 89,99 zł (109,79 zł z VAT)
* przy wyborze planu taryfowego Nowa Idea Optima 240 - promocyjna kwota abonamentu wynosi 114,99 zł (140,29 zł z VAT)

Promocja ta umożliwia korzystanie z wszystkich benefitów wyższego planu taryfowego płacąc za niego tak jak za niższy plan taryfowy. Dzięki promocji Mierz Wyżej Abonent może korzystać z niższej stawki na połączenia głosowe i SMS-owe w ramach pakietu bezpłatnych minut oraz po jego wyczerpaniu, z większej ilość darmowych minut dostępnych w ramach abonamentu, z wybranych usług.
Wybierając plan taryfowy Nowa Idea Optima 240 (czyli 240 darmowych minut wymiennych na 960 SMS-ów) można cieszyć się wyjątkowo korzystnymi stawkami na połączenia do wszystkich sieci w ramach darmowego pakietu minut w abonamencie: 0,48 zł (0,58 zł z VAT) za minutę połączenia lub 0,12 zł (0,15 zł z VAT) za SMS-a.

Promocyjna cena abonamentu obowiązuje przez 12 miesięcy. Umowa jest podpisywana na 24 miesiące. Promocja obowiązuje przy wybranych aparatach telefonicznych (Cennik w załączeniu). Promocja nie obejmuje planów taryfowych Nowa Idea Optima 15, Pakiet DoMowy, StartOptima, IdeaMIX. Promocja nie jest dostępna przy podpisaniu umowy na 12 miesięcy. Nie łączy się z żadnymi innymi promocjami np. oferta inwalidzka, Zmiennicy itp. Każda zmiana taryfy na inną przez 12 miesięcy (dowolny plan taryfowy z oferty Nowa Idea Optima lub Idea dla Firm przy migracji zarówno na niższy jak i na wyższy plan taryfowy) powoduje utratę promocyjnej ceny abonamentu. W ciągu pierwszych 18 miesięcy od momentu aktywacji nie ma możliwości migracji na plan taryfowy niższy (z oferty Nowa Idea Optima lub Idea dla Firm). Migracja na NIO 15 w ciągu pierwszych 24 miesięcy od momentu aktywacji nie jest możliwa. Po aktywacji po windykacji lub po rezygnacji abonent wracając do sieci traci wszystkie swoje benefity wynikające z tejże promocji w postaci promocyjnej wysokości abonamentu.

Źródło tekstu: idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-146-211.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy rozważasz zmianę systemu przy najbliższej wymianie głównego telefonu?

Android cieszy się większą lojalnością swoich użytkowników niż iOS

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet