Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W Idei karta z ofertą GPRS 100 MB za 49zl

W Idei karta z ofertą GPRS 100 MB za 49zl

sirmark 8 Października 2004 17:44

0 0
Z myślą o aktywnych użytkownikach, dla których podstawą działania jest szybki i efektywny sposób mobilnej komunikacji – poprzez wykorzystania notebooka i transmisji GPRS – sieć Idea przygotowała specjalną promocję, dostępną od 5.10.br. do 16.01.2005 r.Promocja "Karta z ofertą GPRS 49zł/100 MB" obejmuje zakup zestawu, na który składają się:
· dowolny notebook z procesorem firmy Intel, oferowany przez sieci sprzedaży Vobis Microcomputer lub MTS Notebook
· karta GPRS - karta PCMCIA SonyEricsson GC75 w cenie 399 zł bez VAT (486,78 zł z VAT)
· aktywna karta SIM w sieci Idea
· usługa, która w ramach 49 zł opłaty abonamentowej pozwala na przesyłanie i odbieranie 100MB danych

Po wykorzystaniu pakietu 100MB, automatycznie uruchamiany jest kolejny pakiet 100MB za 100zł.
W każdej chwili można sprawdzić stopień wykorzystania każdego z pakietów poprzez wysłanie SMS o treści ILEGPRS pod numer 333 (cena zgodna ze standardową opłatą za wysłanie SMS).

W ramach promocji Karta GPRS 100MB/49 zł, abonent ma prawo do aktywacji numeru działającego w promocyjnym planie taryfowym VAR, z aktywną promocyjną usługą "Pakiet Firmowy GPRS 100" oraz nabycia zestawu w skład, którego wchodzi:
· notebook z procesorem firmy Intel i gniazdem PCIMCIA z zasilaniem 3V, dostępny w punkcie sprzedaży realizującym niniejszą Promocję w cenie zgodnej z aktualną ofertą, oraz
· Karta GPRS – karta PCMCIA firmy SonyEricsson, model GC75 - w promocyjnej cenie 399 zł bez VAT (486,78 zł z VAT). Niepromocyjna cena karty GPRS wynosi 1.199 zł bez VAT (1.462,78 zł z VAT).

Abonent, który nabył taki zestaw w ramach promocji Karta GPRS 100MB/49 zł, ma możliwość korzystania z promocyjnej usługi "Pakiet Firmowy GPRS 100", na następujących warunkach:

"Pakiet Firmowy GPRS 100" 4) 5)
- Okres rozliczeniowy: jeden miesiąc
- Liczba MB w pakiecie podstawowym: 100 MB 9)
- Cena pakietu podstawowego (abonament) 1) 2) 3) 6) 7) 8) - 49 zł (59,78 zł z VAT)
- Liczba MB w pakiecie dodatkowym - 100 MB 9)
- Cena pakietu dodatkowego (abonament) 1) 2) 3) 6 ) 7) 8) - 100 zł (122 zł z VAT)
- Aktywacja usługi 10) - bezpłatna

1. Opłata obejmuje możliwość realizowania pakietowej transmisji danych oraz pakiet bezpłatnych megabajtów danych.
2. Opłata dotyczy dostępu do usługi WAP Idea w ramach sesji GPRS przy ustawieniach APN: wap.idea.pl, dostępu do Internetu w ramach sesji GPRS przy ustawieniach APN: www.idea.pl oraz dostępu do APNów firmowych. APN oznacza nazwę punktu dostępu do sieci GPRS.
3. Usługi zwolnione z podatku VAT w przypadku świadczenia ich na rzecz osób określonych w pozycji 13 i 14 Załącznika nr 4 do Ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. nr 54 poz. 535).
4. Minimalna jednostka taryfikacyjna wynosi 10 kB.
5. Taryfikacja za wysyłanie i odbieranie danych w ramach sesji GPRS rozliczana jest oddzielnie.
6. Wykorzystanie pakietu podstawowego, w czasie krótszym niż jeden okres rozliczeniowy powoduje automatyczne uruchomienie pakietu dodatkowego o tej samej wielkości i wysokości kwoty abonamentu odpowiedniego dla pakietu dodatkowego.
7. Abonament naliczany będzie z góry i wyszczególniony na fakturze za usługi telekomunikacyjne.
8. W przypadku, gdy usługa nie jest aktywna w pełnym okresie rozliczeniowym, za ten okres Abonent obciążony zostanie częścią miesięcznego abonamentu proporcjonalną do czasu, w którym usługa była aktywna.
9. Niewykorzystane megabajty nie przechodzą na następny okres rozliczeniowy.
10. Aktywacja usługi nastąpi w ciągu 24 godzin od dnia zawarcia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci IDEA.

Abonent, który nabył zestaw w ramach promocji "Karta GPRS 100MB/49 zł" ma prawo do aktywowania numeru abonenckiego w specjalnym planie taryfowym VAR. Za każdy numer abonencki aktywowany w planie taryfowym VAR abonent zostanie obciążony opłatami w wysokości opisanej poniżej:

Plan taryfowy VAR
- Aktywacja karty SIM - 50 zł (61 zł VAT)
- Abonament miesięczny 1) – Bezpłatny
- Opłata za każdą rozpoczętą minutę połączenia głosowego 2) - 2,00 zł (2,44 zł VAT)
- Opłata za wysłanie SMS - 0,24 zł (0,29 zł VAT)

1. Promocyjny plan taryfowy VAR nie zawiera limitu bezpłatnych minut/SMS-ów
2. W przypadku połączeń międzynarodowych opłata zostaje powiększona o stawkę z cennika połączeń międzynarodowych w sieci Idea.

W ramach niniejszej promocji abonent nie ma możliwości korzystania z połączeń z numerami infolinii i serwisów audioteksowych oraz numerami międzynarodowymi. Wymienione numery mogą być odblokowane na wyraźne życzenie abonenta.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-253-8.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet