Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W Heyah minuta do wszystkich za 0,25 zł

W Heyah minuta do wszystkich za 0,25 zł

WitekT 15 Marca 2009 21:41

0 0

Trzy prepaidy będą miały od jutra stawki poniżej 0,30 zł do wszystkich sieci. Do Play Fresh oraz Simplusa ze stawkami 0,29 zł dołącza Heyah - z jeszcze niższą stawką.



W ramach taryfy Multipakiet i opcji Taniej do wszystkich, stawka 0,45 zł spada do 0,25 zł do wszystkich sieci (bez Play). Kody USSD pozostają bez zmian.




Przypomnijmy, że opcję można uruchomić za darmo na 30 dni po doładowaniu kwotą 50 zł lub bez doładowania za 5,90 zł. Szerzej o pięciu pakietach dostępnych w Multipakiecie pisaliśmy w tej wiadomości.

Czy wojna cenowa w prepaidzie przeniesie się na postpaida?

Zdecydowanie tak
27.18%
Raczej tak
34.39%
Nie mam zdania
6.24%
Raczej nie
26.69%
Zdecydowanie nie
5.51%

Wszystkich głosujących: 2469



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 559
  • 0

    540. ~lenon  2009-03-18 10:28:01  host: host65-183.tvk.torun.pl

    a ERA tak tak jak zawsze śpi i pewnie kombinują jakieś głupie i niepotrzebne promocje. ehhhh tyle lat w tej sieci a kots kupuje z miejsca play fresh i ma 2 razy lepiej.

  • 0

    541. ~  2009-03-18 10:36:18  host: 87-205-83-26.adsl.inetia.pl

    a w play minuta jest za 18 do WSZYSTKICH, nie PRAWIE do wszystkich, nie sie schowa heja

  • 0

    542.  2009-03-18 16:16:45

    W TT jest kilka ciekawych promocji, choćby darmowe rozmowy między dwoma numerami. czy inni operatorzy śpią? Na pewno jakaś odpowiedź będzie. Ceny pozasieciowe w Playfresh niskie, ale przejście dla mnie to większy koszt rozmów. Teraz mam za darmo z jednym numerem, z trzema za 3 i 9 gr, poza tym godzina rozmowy w TT za 99gr. I te rozwiązania mi się mimo wszystko bardziej opłacają, niż 29gr do wszystkich.

  • 0

    543. ~użyt  2009-03-18 16:42:47  host: 61-bem-20.acn.waw.pl

    do 542. Rozwiązania i fajne, ale ile kosztuje miesięcznie za jeden numer taka opcja ? chyba 4 zł za numer ? 3 numery po 4 zł to już 12 zł. 99 gr/min. tylko w sieci i na stacjonarne. Ale jak włączy się komuś poczta głosowa, to 99 gr płacisz od razu. Niby fajna opcja, ale nie do końca...Pozdrawiam.

  • 0

    544. ~RastaMan  2009-03-18 17:35:15  host: inet20909nc-1.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    zalosna i smieszna odpowiedz na Play Fresh..

  • 0

    545. ~raczej play  2009-03-18 18:17:25  host: 94.254.179.62

    heyah, nie zaoferwoała nic ciekwego, zeby rozmawiać za 35 gr. trzeba zaldowac konto za 50zł i na dodatek oferta wazna tylko przez 30 dni lub zaplacic 5,9zł za tą samą opcję również tylko 30 dni, a potem co ? znowu laduj za 50 zł lub plac 5,9zł , toz to prawie jak w abonamencie. inna rzecz to taka ze mozna wybrac tylko jedna opcję :(. nie podaja o ile wydłuża sie ważność konta przy doładowaniu. te opcje sa dobre dla ludzi ktorzy dzownia tylko w sieci heyah, wtedy sie oplca. PLAY górą ! ! !

  • 0

    546. ~Józiek z gór  2009-03-18 23:08:07  host: ip-89-174-120-154.multimo.gtsenergis.pl

    539. Mario - dzieki. Niezbyt uważnie czytałem twój poprzedni post (532), że net działa także przy ograniczeniu do poł. przychodzących i dlatego wywniskowałem, że trzeba 200zł / rok, faktycznie wystarczy 100zł. Net statcjonarny mam, ale czasami zdarza mi się potrzebować go w "terenie" pzdr Józiek z gór.

  • 0

    547.  2009-03-19 10:59:15

    Orange do boju!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    548. ~  2009-03-19 13:06:29  host: ip-89.171.231.35.dsl.crowley.pl

    # w orange zostana juz tylko same dzieciaki i lamusy! Największy zdzierca z wszystkich opów.

  • 0

    549. ~seba  2009-03-19 14:38:28  host: 2.202.116.195.easy-com.pl

    te * mogli napisać na biało na białym tle i jeszcze szybciej je pokazywać.... a za wyrażenie "do wszystkich sieci" sąd! UKE UOKiK i co tylko!!! i to się tyczy wszystkich...

  • 0

    550. ~OBSERVA  2009-03-19 22:04:30  host: 77-253-87-31.adsl.inetia.pl

    Bardzo ładnie. Bardzo ładnie. Fajna oferta. Ale co z tego!? Nawet 1gr/min nic nie da jak PTC nie ma zasięgu. Tyle.

  • 0

    551. ~  2009-03-20 10:37:30  host: ip-89.171.231.35.dsl.crowley.pl

    W heyah w tym pakiecie stawkę 29gr/min uzyskamy dopiero po 148min. rozmowy!!!! Jednym słowem Fresh górą!!

  • 0

    552. ~Lisek  2009-03-20 19:10:56  host: bqz19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co do Heyah Mix - bedzie umowa na 12,24 i 36 m-cy , doladowania 30 lub 50. Telefony w sumie 13 telefonów ,6 Nokii i reszta SE.

  • 0

    553. ~  2009-03-21 19:40:56  host: t02-14.opera-mini.net

    ale widze ze nie tylko w telefonii komórkowej typu prepaid zaczyna sie walka cenowa na rozmowy na polskie numery komórkowe. jesli chodzi o komorki o ceny biją sie w polsce głównie play i heyah. reszta to pozory (np simplus twoj profil). walka zaczela sie takze w polskich niektorych telefoniach voip. co dziwne tutaj walkę zaczał neofon ze stawka 32gr. potem ipcall obniżył do 35gr. nawet actio 16 marca troche sie przebudzili i obniżyli kapke cenę z 69 do 49gr/min brutto. od kwietnia tlenofon obniża stawke do 30,5gr/min brutto a od 20 marca gg na glos obniżyło cenę z 49gr na 25gr/min (i gg w koncu sie obudziło i dali na polskie połączenia na stacjonarne i komorki wreszcie naliczanie sekundowe). takze jak widac w polsce walka zatrzela sie na dwoch frontach. puki co oferty prepaid góra:-)

  • 0

    554. ~  2009-03-22 20:16:36  host: t02-13.opera-mini.net

    Chce uzyc v6 jako modem na sim heyah,aplikacja do laczenia ok,nr*99***2#,nawet wpisalem w podane pole dodatkowe polecenie inicjujace(brawura z tym troche) podane w bok heyah i nic..mirekb

  • 0

    555. ~  2009-03-23 00:56:53  host: adgy36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie rozumiem krytyki nowej oferty Simplusa - znam starszą osobę, która korzysta nadal z rozmów po 78 groszy + wybrane numery za 39 gr - bowiem wprowadzona chyba z 2 lata temu niższa taryfa jest opłacalna przy pakietach czy też wpisywaniu co 3 miesiące (jeśli dobrze pamiętam) numerów swojakich - ale dla starszych osób czy nieobeznanych z komórkami jest to duży problem. A teraz namawiam tą osobę na Twój Profil bo będzie miała po 29 groszy do wszystkich czyli DUŻO taniej i to bez pakietów itd. Nie wiem tylko jak to jest z platformą - bo coś czytałem, że przejście na tą nową taryfę też coś zmienia

  • 0

    556. ~grtrgtgr  2009-03-23 09:33:21  host: abr197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Olać. Pakiet płatny od drugiego uruchomienia i ważny tylko 30 dni. Ofercie Heyah ślicznie dziękujemy.

  • 0

    557. ~  2009-03-23 17:40:55  host: ddf115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    555. Krytyka jest słuszna. Sprawdź DOKŁADNIE jak działa ta nowa taryfa w Simplusie i co ta starsza osoba za kombinacje będzie musiała robić. Play Fresh tu masz stawkę podstawową bez żadnej ściemy i pseudo pakietów. Jak tak Plus zrobi to będzie to to samo.

  • 0

    558.  2009-03-24 19:31:04

    Nie jestem zwolennikiem równych taryf. Przy moim sposobie telefonowania- gdzie najczęsciej i najdłużej rozmawiam z kilkoma osobami, taka równa stawka jest po prostu nieopłacalna. Bo przepłacam na tych rozmowach, na których mogę zaoszczędzić. Ale jeśli W3 zmniejszy stawki do innych sieci- nie obrażę się. Choć niewiele to zmieni. W TT mam darmowy numer, trzy numery za grosze i do sieci godzinę rozmowy, za którą we freshu mógłbym jakieś 3 minuty rozmawiać.

  • 0

    559.  2009-04-17 10:47:46

    Ale multipakiet nie jest równą taryfą, pablo. A "taniej do wszystkich" jest tylko jednym z pakietów. mozesz sobie dokupić inny jeszcze pakiet, jeśli tylko byś chciał.

Dodaj swoją opinię