Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W Europie ruszyła przedsprzedaż Asusa Zenfone 5Z

W Europie ruszyła przedsprzedaż Asusa Zenfone 5Z

msnet 13 Czerwca 2018 19:34

3 1

asus zenfone 5

Asus Zenfone 5Z wchodzi na europejski rynek jako najtańszy smartfon ze Snapdragonem 845, a przez ograniczony czas jest jeszcze tańszy.

W internetowym sklepie Asusa, dostępnym na stronie eshop.asus.com (w wersji francuskiej i włoskiej), ruszyła przedsprzedaż nowego flagowca firmy. Asus Zenfone 5Z jest wyposażony między innymi w 6,2-calowy wyświetlacz FullHD+, chipset Snapdragon 845, podwójny aparat fotograficzny 12 Mpix + 8 Mpix i akumulator o pojemności 3300 mAh. Więcej informacji o telefonie znajdziecie w naszym katalogu.




Dane telefonu ASUS Zenfone 5z
Zobacz dane techniczne ASUS Zenfone 5z na TELEPOLIS.PL

W przedsprzedaży dostępne są dwa warianty różniące się pojemnością pamięci. Wersja 6GB/64GB kosztuje 499,99 euro (2125 zł), natomiast za wersję 8GB/256GB trzeba zapłacić 599,99 euro (2550 zł). Kupując telefon do 15 lipca 2018 roku, można odzyskać 50 euro (214 zł).

Zobacz: MWC2018: Asus przedstawia Zenfone 5 i Zenfone 5Z
Zobacz: Asus ZenFone Max Pro M1 czyli Asus rzuca wyzwanie Xiaomi

Źródło tekstu: Asus, wł     

Dodaj do:

Tagi: asus zenfone 5z | asus

w sumie: 21
  • -1

    2. ~znawca  2018-06-13 20:46:36  host: w3cache1.cyfrowypolsat.pl

    @1 akurat taki szrot nie byłby chyba nikomu potrzebny. w zasadzie obecnie na rynku liczą się tylko trzy telefony - Iphone 8, Iphone X i Huawei P20 Pro. Cała reszta odstaje poziomem wydajności, designem i przydatnością.

  • 0

    3.  2018-06-14 02:11:03

    Znawca, coś mało się znasz skoro pominąłeś takie flagowce jak:
    Samsung Galaxy S9, S9 plus, Note 8.
    LG, V30, G7
    Czy HTC U 11, U12.
    A wspomniałeś tylko o iPhone i chińczyku.

  • 0

    4. ~R  2018-06-14 05:23:24  host: public-gprs362176.centertel.pl

    3: dobrze się zna, tylko dla niego Koreańczycy i Tajwan się nie liczą.

  • 0

    5.  2018-06-14 06:38:20

    żeby nie było wątpliwości kto rządzi na rynku:
    http://tlp.is/hon

    reszta o szot.
    pozdrawiam

  • 0

    6. ~Cesio  2018-06-14 09:00:34  host: a28-02-06.opera-mini.net

    Wystarczy poczytać wcześniejsze artykuły telepolis.pl i nikt poważny up nie weżmie pod uwagę!!!

  • 0

    7.  2018-06-14 09:11:54

    Pelikan, weź się trochę doucz, może skończ podstawówkę? A dopiero Potem zabieraj zdanie.
    Apple sprzedaje więcej egzemplarzy na świecie tylko dlatego, że rynek smartfonow (wszystkich, globalnie) rośnie. Niemniej sam udział Apple wciąż się kurczy - a to ten właśnie czynnik pokazuje kondycję firmy. Nie jest trudno sprzedać produkt, jeśli jest na niego coraz większy popyt (tu większość ma wzrosty mierzone w liczbie sprzedanych sztuk)... Rzecz w tym, jak pokazują statystyki, że to inne firmy (głównie chińskie) obecnie notują kolosalne wzrosty (nie tylko w liczbie sprzedanych sztuk, ale przede wszystkim w udziale na rynku) i nic nie zapowiada, by ta tendencja miała jakoś ulec zmianie

  • 0

    8.  2018-06-14 09:15:27

    "Apple sprzedaje więcej egzemplarzy na świecie tylko dlatego, że rynek smartfonow (wszystkich, globalnie) rośnie"

    o ku.... po tym zdanie przestałem czytać reszte, cóż za przemyślenia normalnie nobel z ekonomi murowany hahahahahahaha

  • 0

    9.  2018-06-14 09:25:07

    Pelikan, ja wiem, że to dla ciebie za trudne i nie było żadnych obrazków.
    Idź się dziecko pobaw w piaskownicy bo cię koledzy wołają, żebyś im wiaderko oddał.

  • 0

    10.  2018-06-14 09:35:41

    Cały czas liderem, jeśli chodzi o sprzedaż smartfonów jest Samsung z udziałem w rynku na poziomie 23,4 procent, dzięki wypuszczeniu dwóch flagowych modeli smartfonów S9 i S9+.

    Sprzedaż Apple wzrosła zaledwie (o 2,8 proc.) i na koniec pierwszego kwartału 2018 roku ma 15,6 proc. udziału w rynku.

    Trzeci w zestawieniu jest Huawei, do którego należy 11,8 proc. globalnego rynku smartfonów. W porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku sprzedaż firmy wzrosła o 13,8 proc. Poza Chinami, gdzie sprzedają się dobrze jego droższe telefony, Huawei sprzedaje modele w bardziej dostępnych cenach w krajach Europy Wschodniej, oraz m.in. Hiszpanii, Niemczech i we Włoszech. Jak zauważa IDC, na tych rynkach najlepiej sprzedają się modele Lite, P10 i Mate 10. Całkiem sprawnie idzie też Chińczykom sprzedaż modeli z serii P20.

    Oprócz tych trzech liderów, dobrze ma się Xiaomi.Producent odnotował w pierwszych trzech miesiącach bieżącego roku 87,8 proc. wzrost sprzedaży (rok do roku). Ponad połowę sprzedaży pochłonął rodzimy, chiński rynek, to sprzedaż poza granicami też rosła. Głównie w południowej Azji i Indiach, gdzie najchętniej kupowano model Redmi 5A - informuje IDC.

  • 0

    11.  2018-06-14 09:37:45

    10 - a tym raziem - kogo splagiatowałeś?

  • 0

    12.  2018-06-14 09:47:12

    tym razen poleciał grubo, tvn24bis :D

    http://tlp.is/hpg

  • 1

    13.  2018-06-14 10:12:36

    Wlo bez obaw, nie ciebie, bujd na resorach, jakie ty wymyślasz to nikt nie będzie chciał kopiować.

  • 0

    14.  2018-06-14 10:16:04

    Widzisz pelikan? Jak to można od razu sprawić, że troip prawdę napisał, musisz wtedy zamknąć ry' ja, i wpełznąć pod kamień z którego wypełzasz.

  • 0

    15. ~Janusx  2018-06-14 11:15:06  host: a28-02-06.opera-mini.net

    @14 troip i tak nie dogonisz pelikan-a ze swoim słownictwem.!!!!!!!!!!!!

  • 0

    16.  2018-06-14 11:21:14

    Janusz,
    nawet nie próbuję, bo jeszcze mnie sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. ;)

  • -1

    17.  2018-06-14 11:30:20

    15,
    Dla takiego pelikana iPhone to NIE TELEFON! To jest wyższa kultura bycia, system prosto z nieba i iFunkcje wprost z Olimpu. Jeśli taki zakupi urządzenie od Apple, to czuje się spełniony, szczęśliwy, zadowolony z życia, przepełniony satysfakcją jaką daje mu błogostan towarzyszący pisaniu iMessage, (pod warunkiem, że ma z kim pisać.)

  • 0

    18. ~laik  2018-06-14 14:26:06  host: 83.218.116.101

    W czym telefon za 3 tyś + jest lepszy od takiego za 600 zł dla przeciętnego użytkownika?

  • 0

    19.  2018-06-14 14:33:56

    @18 jak sobie kiedyś taki kupisz to wtedy się dowiesz.

  • 0

    20. ~  2018-06-14 14:47:35  host: a25-01-09.opera-mini.net

    Wy i te wasze katalogi. Podajecie ze ma 4GB RAMu, a w artykule, ze jest w wersjach 6 i 8 GV RAM. Ogolnie te wasze katalogi malo wiarygodne.

  • 0

    21. ~laik  2018-06-14 22:19:19  host: 83.218.116.101

    @19 zanim bym kupił to chciałbym wiedzieć po co mi taki telefon? Ja nie widzę potrzeby wydawania takiej kasy na telefon. W czym on jest lepszy? Gdzie to wykorzystam? Pytam serio. Czego nie moge zrobić telefonem za 500 zł co zrobi telefon za 3000 zł?

Dodaj swoją opinię