Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W Erze połaczenia wideo jak głosowe

W Erze połaczenia wideo jak głosowe

WitekT 12 Marca 2007 13:56

0 0

Od 7. marca do 15. czerwca trwa w Erze promocja, dzięki której wideopołączenia są taryfikowane w cenie zwykłych rozmów głosowych.

Promocja dotyczy taryf Era Relaks, Pakiet Biznes, Pakiet Biznes Firma, Era Nowy Komfort, Era Komfort, Era Classic, Era Classic Bis, Era Komfort Biznes oraz dla taryf z cenników TAKAjakTY, Nowa Era Moja, Nowa Era Biznes oraz dla taryf promocyjnych opartych na tych taryfach.




W ramach promocji za wideopołączenie pobierana jest taka sama kwota, jak za połączenie głosowe - łącznie z uwzględnieniem potencjalnych zniżek oprócz usługi Wybrany kraj. Usługa nie pomniejsza pakietu bezpłatnych minut, a jej koszt jest dopisywany do rachunku.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~PLANET  2007-03-12 14:08:02  host: apn-99-45.gprspla.plusgsm.pl

    W Plusie firmowym to jest norma cennikowa, a nie promocja :)

  • 0

    3. ~jojo  2007-03-12 14:16:40  host: ekj114.internetdsl.tpnet.pl

    Kiedy wideorozmowy w TAK TAK-u!?

  • 0

    4. ~alex  2007-03-12 14:19:43  host: ejq34.internetdsl.tpnet.pl

    ~planet - to nie jest norma cennikowa w Plusie - to niekocząca się i stale przedłużana promocja "Spróbój i zobacz", obecnie trwa do końca roku.

  • 0

    5. ~dt  2007-03-12 14:32:39  host: wap.plusgsm.pl

    W Plusie jest tak od lat, a nawet lepiej bo videorozmowy pomniejszaja wszelkie pakiety a nie sa dopisywane dodatkowo.

  • 0

    6. ~realx  2007-03-12 14:33:06  host: abes7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Orange taka cena jest bez promocji i w POPie tak samo

  • 0

    7.  2007-03-12 14:35:48

    Wszystko rozegra się jak PLAY poda cenniki usług...

  • 0

    8. ~jojo  2007-03-12 14:44:11  host: ekj114.internetdsl.tpnet.pl

    A co masz dostęp do jakichś ciekawych iformacji...?

  • 0

    9.  2007-03-12 15:05:19

    w życiu bym tego nie uruchomil, no poza jednym wyjatkiem, gdybym pracowal i mieszkal daleko od zony i dzieci

  • 0

    10.  2007-03-12 16:02:10

    6. Właśnie że w POPie to jest cena promocyjna, znajdziesz informację o tym w dziale promocje i obowiązuje do "końca marca".

  • 0

    11.  2007-03-12 16:15:55

    a kiedy VC w TAKTAK'u? Już czas chyba...

  • 0

    12. ~dt  2007-03-12 18:23:58  host: wap.plusgsm.pl

    To w Tak Taku nie ma VC?! To w simplusie jest od dawna.

  • 0

    13. ~WaKa_dg  2007-03-12 18:45:50  host: cgr115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam pytanie to ile normalnie kosztuje Videopoczenie w ERZE_

  • 0

    14.  2007-03-12 19:25:25

    dt: nie ma właśnie. I to mnie boli. Znaczy, chodzą pogłoski że niektórzy jednak mają, jakieś VIP'y ;-)

  • 0

    15. ~zibi  2007-03-12 20:25:43  host: 203-moc-3.acn.waw.pl

    Era wlecze się w ogonie. A szkoda. Jak tak dalej pójdzie to nie odnowię z nimi umowy. Takie "promocje" mogli ogłaszać wtedy, gdy kupili koncesje na UMTS, czyli wieki temu.

  • 0

    16. ~jarekt  2007-03-12 20:33:06  host: ebx98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mi sie konczy jedno abo w erze i czekam na playa. Sporo korzystam z GPRSu, mam telefony z UMTSem i zaliczam sie do tego jednego procentu klietnow ktorym naprawde zalezy na tych wszystkich uslugach dodatkowych. MMS ma byc w cenie SMSa, videorozmowa w cenie zwyklej a dane maja schodzic z pakietu kwotowego (cena minimum to cena i taktowanie z simdaty). Od razu biore 2 aktywacje.

  • 0

    17. ~noname  2007-03-12 20:33:53  host: egf54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Też powtórzę się za 3 & 11 kiedy vc w TakTak-u ?!?!?! Może ktoś z PTC tu zaglądnie akurat i po prostu Era to zrobi w końcu dla prepaid-ów.

  • 0

    18. ~Lianhua  2007-03-12 21:22:28  host: staticline25105.toya.net.pl

    Przeciez to jest już od dawna. Po co o tym mówią? :/

  • 0

    19.  2007-03-13 12:21:09

    bo teraz taniej to jest!

  • 0

    20. ~Stefan  2007-03-13 21:16:09  host: agh226.internetdsl.tpnet.pl

    Ta niby promocja spowodowana jest zapewne "olbrzymim sukcesem video rozmow w sieci GSM PTC". Ci co maja szczatkowy zasieg 3G gdzies w kraju i kogos znajomego ktory jakims cudem ma odpowiedni telefon to moga zrobic probe jak to dziala. Telefon najlepiej miec taki ktory ma obie kamery dobrej jakosci i przekazuje wiecej niz kilka klatek na minute. Ponoc taka rewelacja ze az super promocja jest do tego potrzebna ;)

  • 0

    21. ~jaaa  2007-03-16 17:52:36  host: eev210.internetdsl.tpnet.pl

    również powtarzam - kiedy Videocall w TakTaku?!

Dodaj swoją opinię