Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W czerwcu "Wielkie Korzyściobranie" w Plusie

W czerwcu "Wielkie Korzyściobranie" w Plusie

WitekT 31 Maja 2010 08:31

0 0

Polkomtel startuje z drugą edycją Wielkiego Korzyściobrania - konkursu dla swoich klientów. Każdy z klientów otrzyma gratis pakiet minut.



Biorąc udział w Wielkim Korzyściobraniu, klient wygrywa nagrody gwarantowane: pakiety minut (od 15 do 250 minut do Plusa) oraz nagrody rzeczowe takie, jak telewizory, notebooki, telefony (Samsung S8500 Wave, Samsung S5230 Avila) czy akcesoria.




Do klientów będą kierowane działania mające na celu zachęcenie do przedłużenia umowy, dokupienia nowej aktywacji, przejścia z tym samym numerem z Simplusa na abonament lub na MixPlusa oraz z MixPlusa na abonament, zasilenia konta, wyrażenia zgody na komunikację czy dokupienia dodatkowych usług. Za wykonanie każdej z wyznaczonych aktywności klienci otrzymają Plusy. Im więcej plusów klient zgromadzi, tym większa szansa na wygranie najbardziej wartościowych nagród.


W ramach Korzyściobrania przygotowany został SMS-owy konkurs dla klientów o następujących zasadach:
• aby wziąć udział w konkursie, z telefonu Plusa należy wysłać darmowego SMS-a o treści PLUS na darmowy numer 8010,
• każdy klient, który weźmie udział w akcji (wyśle zgłoszeniowego SMS-a) i wykona choćby jedną z wyznaczonych aktywności, po zakończeniu akcji i podliczeniu uzbieranych plusów otrzyma gwarantowany pakiet minut na rozmowy,
• dodatkowo co tydzień do wygrania telewizory, notebooki, telefony i akcesoria marki Samsung o łącznej wartości ponad 700 tys. zł,
• konkurs trwa od 1. do 30. czerwca i składa się z 4 etapów w których można wygrać nagrody rzeczowe: I etap trwa od 1. do 9. czerwca, II etap trwa od 10. do 16. czerwca, III etap trwa od 17. do 23. czerwca, IV etap trwa od 24. do 30. czerwca.


Na dedykowanej stronie plus.pl/korzyściobranie, klienci będą mogli znaleźć wszystkie informacje dotyczące przeprowadzanej kampanii Wielkie Korzyściobranie.


Zobacz: regulamin Wielkiego Korzyściobrania (plik .pdf; 71 kB).
Zobacz: wielkość punktów przyznawanych za poszczególne czynności (plik .pdf; 34 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~  2010-05-31 09:08:40  host: 77-255-242-98.adsl.inetia.pl

    ta promocja dotyczy tylko klientów indywidualnych czy biznesowi tez się łapią ??

  • 0

    5.  2010-05-31 09:26:55

    @1 : bo nie ma jeszcze czerwca ;)

  • 0

    6.  2010-05-31 09:29:21

    Eh aby tylko klienta złapać na dodatkowe koszty.

  • 0

    7.  2010-05-31 09:38:33

    4. - w zeszłym roku na każdym z abonamentowych numerów w ofercie dla firm dostałem jakieś minuty... zdaje się po godzinie nawet ;-) Ale nie wykorzystałem wszystkiego - do wykorzystania po pakiecie abonamentowym to dają.

  • 0

    8. ~  2010-05-31 09:45:57  host: t18-03.opera-mini.net

    masakryczne warunki konkursu..programy lojalnosciowe byly dobre kiedyś:dobry Profit w orange,Stokrotka w erze,5plus-teraz to slabo wiec wymyślili konkursy.wole play niz ochlapy w3 za lojalnosc.mirekb

  • 0

    9. ~tymek  2010-05-31 09:53:22  host: dpl113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pakiety tylko do sieci, niezbyt imponujące - a warunek dodatkowej usługi sprawia, że Plus na tym tylko zarobi. Dlatego takie "prezenty" mi nie sa potrzebne

  • 0

    10.  2010-05-31 11:21:58

    mirekb - jeśli ktoś te warunki wysoko stawia w ocenie jakości usług... nie dziwię sie ;-) Ja nie przykładam wagi do programów lojalnościowych - traktuję je raczjej jako dodatek, czasem z przymusu (te ciągłe pytania - czy już mam kartę stałego klienta), ale w wielu przypadkach z wyboru. Nie liczę na jakieś szczególne nagrody i często, ale jak po 2 latach mogę sobie wziąć "nagrodę" w postaci porządnej słuchawki bluetooth, która w sklepie kosztuje ok. 300 zł? No czemu mam nie brać? W ten sposób już 3 będę brał. 2 dotychczas wzięte z programu rozdałem znajomym - więc nie tylko ja mam z tego pożytek ;-) Tak samo np. za kupowanie benzyny... No ale to oczywiste, że powinni dawać tyle punktów, ze po miesiącu albo po kwartale na taką słuchawkę powinno wystarczyć a po roku na nowy telefon...

  • 0

    11.  2010-05-31 11:23:10

    ~tymek - ja dostałem za nic w zeszłym roku - nic nie kupowałem, nie przedłużałem żadnej umowy :-)

  • 0

    12. ~wers  2010-05-31 11:25:49  host: t08-16.opera-mini.net

    @Witku 3 akapit 2 linijka "przydłuzenia" ?

  • 0

    13.  2010-05-31 11:33:06

    wers: już poprawione, dzięki! ;-)

  • 0

    14. ~impassive  2010-05-31 17:52:30  host: ip-89-174-125-219.multimo.pl

    10. "Fajne" korzyści. Bierzesz rzeczy, które są Ci niepotrzebne (i rozdajesz znajomym). Ja jak czegoś potrzebuję to idę do sklepu i kupuję. Gratisów nie potrzebuję. Jak kupuję np. gazetę, to nie chcę do niej "gratis" filmu, książki czy encyklopedii. Jak będę chciał, to pójdę do odpowiedniego sklepu i sobie kupię.

  • 0

    15. ~ktry  2010-05-31 18:41:06  host: azf43.internetdsl.tpnet.pl

    Każdy kto potrafi trochę liczyc to se przeliczy że to wszystko to jest jedno wielkie G przy tym co daje pley,bez żadnych super,hiper,promocji typu 10000000 minut za 10 zł na 7 dni tylko w sieci.Ja jeden numer już przeniosłem na abonament bez telefonu z plusa ,a drugi w lipcu.

  • 0

    16. ~a_lex  2010-05-31 19:10:35  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    A ja w ubiegłorocznej edycji wygrałem Nokię 3150 (czy może 5130 zawsze mi się myli), bilety na siatkówkę i zestaw kibica. Tyle, że wtedy nie trzeba było zasilać ani nic podpisywać. Po prostu wysyłalo się esa.

  • 0

    17.  2010-05-31 20:02:54

    Smieszne to jest. Pakietów minut to ja nie potrzebuję, nawet gratisowych bo dzwonię tanio kiedy potrzebuję i się nie zastanawiam. Słaby jest ten Plus no ale jakiś wlo czy ktoś am pewnie się skusi ;)

  • 0

    18. ~wlo  2010-05-31 22:24:53  host: user-109-243-22-153.play-internet.pl

    w sumie ja też przechodzę do Playa, w Plusie jest drożej :.

  • 0

    19. ~  2010-06-01 02:00:51  host: dcd33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak mnie promo w plusie zachęcają, że do lipca skończę z dwoma numerkami w tej sieci, a na koniec roku pójdą dwa kolejne jak się lojalki skończą. Liczy się moja kieszeń, a nie operatora.

  • 0

    20. ~dan  2010-06-01 14:54:46  host: static-87-105-249-239.ssp.dialog.net.pl

    CHYBA WIELKIE SHITOBRANIE - co za lipa zeby to chociaz loteria bylo a te nafrodu dostanie ten kto najwiecej przewali kasy w plusei zenada -= plus to totalna poracha ostatnio nawet nie dali w 36i6 za free tych rozmow tylko jeszcze chca 0,29 chociaz za 1 min co za pazernosc

  • 0

    21. ~a_lex  2010-06-01 15:36:46  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    #20 - mylisz się, taka osoba wcale nie musi wygrać.

  • 0

    22. ~anka_86  2010-09-29 12:11:53  host: prgdc011.dhl.com

    ej,ja wygralam w tej loterii laptopa i do tej pory go jeszcze nie zobaczylam, a wysylaja nagrody do 30 wrzesnia ! zaczyna mnie to irytowac

  • 0

    23. ~Z19  2010-10-27 18:55:41  host: 77-253-87-145.adsl.inetia.pl

    Do bani z taka promocją, ciemnotę wciskają i Samsungi na, które dostałem alergii ;-). Kolejna promocja dobra dla nich, bo nie dla mnie. Ostatnio podpisałem gorszą umowę z plusem i jestem na nich cięty. Miałem abonament przeliczany na wszystkie usługi, a w promocyjnej taryfie już niestety z neta nie skorzystam.

Dodaj swoją opinię