Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W a2mobile większe pakiety Internetu i niższe opłaty w roamingu UE

W a2mobile większe pakiety Internetu i niższe opłaty w roamingu UE

msnet 2 Lutego 2018 13:09

8 3

a2mobile

W związku z ostatnimi zmianami w regulacjach dotyczących roamingu w Unii Europejskiej, sieć a2mobile wprowadziła korektę do swojej oferty.

Zmianie uległy limity danych internetowych do wykorzystania podczas podróży po krajach Unii Europejskiej oraz Norwegii, Islandii i Lichtensteinie, a także opłata dodatkowa za 1 MB, ponoszona w przypadku stwierdzenia niewłaściwego lub niestandardowego korzystania z Roamingu Regulowanego. Nowe limity danych w poszczególnych pakietach są następujące:




oferta promocyjna "Pakiety 3w1 + dodatkowe":
  • Pakiet suty - 1,65 GB (było 1,26 GB),
  • Pakiet obfity - 1,25 GB (było 977 MB),
  • Pakiet zacny - 300 MB (bez zmian),
  • Dodatkowe GB - 989 MB (było 771 MB),

oferta promocyjna "Niewyczerpalne Pakiety":
  • Niewyczerpalne Wszystko - 1,31 GB (było 1023 MB),
  • Niewyczerpalne Rozmowy i Wiadomości - 1,05 GB (było 817 MB),
  • Niewyczerpalne Wiadomości i Internet - 1,05 GB (było 817 MB),
  • Niewyczerpalne Rozmowy i Internet - 1,05 GB (było 817 MB),
  • Niewyczerpalne Rozmowy - 653 MB (było 509 MB),
  • Niewyczerpalne Wiadomości - 653 MB (było 509 MB),
  • Niewyczerpalny Internet - 653 (było 509 MB),
  • Społecznościowy - 330 MB (było 257 MB).

Opłata dodatkowa za 1 MB przesłanych danych maleje do 0,03 zł.

Zobacz: regulamin oferty promocyjnej "Roaming Międzynarodowy"

Źródło tekstu: Aero2, wł     

Dodaj do:

Tagi: a2mobile | aero2 | roaming | roaming ue

w sumie: 29
  • 0

    10.  2018-02-02 14:13:27

    @5, polecam zerknięcie do załącznika: "Oferta promocyjna ważna od dnia 1 grudnia 2017 r. do 28 lutego 2018 r.
    ze zmianami z dnia 1 stycznia 2018 r.". Zmiany, o których mowa w wiadomości powyżej miały zacząć obowiązywać od 1 stycznia tego roku. W środę dostaliśmy wiadomość od jednego z naszych czytelników, w którym napisał między innymi: "a2mobile dopiero od dzisiaj obniżył ceny internetu i powiększył stawkę pakietu w roamingu UE".

  • 0

    11. ~  2018-02-02 14:18:18  host: user-94-254-129-242.play-internet.pl

    A od 1 marca...

  • 0

    12.  2018-02-02 14:18:26

    5 - http://tlp.is/ga1 - ta oferta obowiązywała od 1 grudnia do końca lutego ;-)
    Zmieniona od 1 stycznia jest od niedawna - bym powiedział "wstecznie" obowiązuje od 1 stycznia nowy regulamin roamingowy.
    Tak więc zanim coś głupiego powiesz, pomyśl, sprawdź dokładniej...
    No - nawet plik ma datę utworzenia 22 stycznia ;-)

  • 0

    13. ~Olek  2018-02-02 15:15:04  host: 89-66-0-58.dynamic.chello.pl

    @ 12 Chłopcze/dziewczynko (wlo) tak może grzeczniej co nie mam już nastu lat taj jak Ty.... Do tego ja napisałem ,a nie powiedziałem,to są 2 różne rzeczy.
    @ 10

    1) 5-10 stycznia 2018 r. 5 innych stron informowało o tej zmianie
    2) "W środę dostaliśmy wiadomość od jednego z naszych czytelników" w usłudze na kartę również obowiązuje cykl rozliczeniowy, to 31 dni wcześniej miał jeszcze stare warunki ,no chyba że ma specjalne warunki i dostał od razu większą paczkę netu,czy mniejszą stawkę za 1 mb
    3)Mam regulamin z 1 grudnia,jak i z 1 stycznia są identyczne.Nawet sms operator przysłał o zmianie warunków w roamingu w grudniu i styczniu.

    ps nie unoście się tak,bo Wam żyłka pęknie i kto tu będzie nas informował o nowościach. :)

  • 0

    14. ~Hydraulika  2018-02-02 15:15:18  host: acsk178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 7 A jak, to światowi ludzie spędzający większość roku na Karaibach a do Grażyny trzeba czasem zadzwonić co u niej słychać.

  • 0

    15.  2018-02-02 15:54:57

    13 - posty na forach traktujemy dziadku jako wypowiedzi ;-)
    A wskażesz które konkretnie?

  • 0

    16. ~f'lek  2018-02-02 16:02:27  host: a24-06-12.opera-mini.net

    @13. Nie dyskutuj z nim. Admini go chronią.

  • 0

    17. ~Punk  2018-02-02 21:21:10  host: apn-5-60-197-85.dynamic.gprs.plus.pl

    No to widzę warto było przejść do a2 Mobile, a myślałem czy zostać w Play bo miałem tam kartę.

  • 0

    18. ~r  2018-02-02 23:43:01  host: public-gprs407434.centertel.pl

    A wielce mieli Aero2 podzielić i a2m miało przejść do grupy polsat .

  • 1

    19. ~  2018-02-03 06:35:27  host: a05-08-03.opera-mini.net

    He, he, teraz łowią frajerów, a od 1 marca wzorem Play, obetną limity GB w roamingu. Naiwnych nie sieją.

  • 0

    20. ~  2018-02-03 10:59:39  host: 89-64-53-191.dynamic.chello.pl

    a jest jakaś tabelka którzy operatorzy w jakich krajach poza UE uznają rooming w strefie 1 ?
    Tutaj mamy wymieniona Islandię, Liechtenstein i Norwegię.
    No i operatorzy powinni pokazywać w jakiej strefie roomingu się znajdujemy, wystarczy tylko cyferka 1, 2, 3 ,4, 5 i wtedy wszytko jasne, bo nawet w Europie możemy wjechać do państwa miasta i załapać się na 2 strefę.. choćby Monako, San Marino, Andora

  • 0

    21.  2018-02-03 11:51:07

    20 - a to jakiś schemat prawnie wprowadzony? Czy tylko u Twojego operatora?

  • 0

    22. ~  2018-02-03 14:59:53  host: 89-64-53-191.dynamic.chello.pl

    @ 21 - chodziło mi o to gdyby operatorzy informowali nas dodatkowo ( poza sms, które bardzo często przychodziły z opóźnieniem kilku godzinnym, jak podróż do Pragi i dopiero przed Pragą przyszedł sms o opłatach roomingowych w Czechach , inna podróż do Ołomuńca , powrót za kilka godzin do Polski i zero wiadomości sms o roomingu..) podobnie w Niemczech czasami przychodziły szybko te smsy czasami byłem już na autostradzie w Dreźnie i dopiero przychodziły ..)
    wystarczyłoby aby na ekranie poza nazwą sieci pokazany był numer strefy ( 1,2,3,4,5) w której się znajdujemy i wtedy wszytko jasne

  • 0

    23.  2018-02-03 18:10:28

    22 - ale co mi opowiadasz o jakichś esemesach? Ja pytam o te sterfy! Skąd je wytrzasnąłeś? To jest prawnie usystematyzowane, czy tylko Twój operator takie strefy sobie ustalił, a Tobie się wydaje, że jest tak wszędzie?

  • 0

    24. ~  2018-02-05 14:01:43  host: 89-64-54-94.dynamic.chello.pl

    w NJU jest 5 stref roomingu - tak jest na ich stronie
    http://tlp.is/gaq

    I operatorzy mogli by informować o tym w jakiej strefie się znajdujemy ( wystarczy tylko cyferka 1,2,3,4,5)

  • 0

    25.  2018-02-05 14:08:48

    24 - a wiesz, ze są operatorzy, którzy takich cyferek w ogóle nie mają?

  • 0

    26. ~  2018-02-05 14:35:09  host: aede3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co to jest "rooming"? Przemieszczanie się po pokoju?

  • 0

    27. ~farko  2018-07-02 08:47:51  host: 78-11-177-144.static.ip.netia.com.pl

    Spoko sieć, szczególnie ten darmowy transfer na social media

  • 0

    28.  2018-07-02 16:14:13

    Dalej tak spoko w tym a2 jest, czy coś się pozmieniało?

  • 0

    29. ~kiko  2018-07-07 13:30:00  host: 185a140b120c146.net-sd.com

    W a2 jest gites. Siedz od roku i nie narzekam

Dodaj swoją opinię