Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Volvo i Nuvi 760

Volvo i Nuvi 760

sirmark 22 Listopada 2007 15:46

0 0

nuvi 760 volvoGarmin zaczyna współpracę z Volvo. Prawdopodobnie już w grudniu będzie można kupić nowy samochód tej marki w zestawie z Nuvi 760.

Najnowsze urządzenie Garmina będzie miało specjalnie zaprojektowany uchwyt. O plątających się kablach możemy zapomnieć, gdyż producent obiecuje wyeliminować wszelkie niedogodności z nimi związane. Uchwyt ma być zaprojektowany tak, aby pasował do kolorystyki i designu Volvo. Istotne jest także to, że będzie możliwość jego demontażu. Obecnie planowane jest połączenie Nuvi z modelami Volvo: C30 i XC70.
Decydując się na zakup najnowszego Nuvi 760 będziemy mieć możliwość połączenia się bezprzewodowo z telefonem. Najciekawiej przedstawia się jednak opcja zapisywania śladu. Teraz możemy być pewni, że znajdziemy nasze Volvo na parkingu.

gps24

Źródło tekstu: blogn.pl     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~znawca  2007-11-22 15:55:35  host: atropos.tpi.pl

    Uważam że takie oferty powinni wprowadzić już pół roku wcześniej. Obecnie takie rozwiązania to już standard

  • 0

    2.  2007-11-26 13:47:51

    To już jest konkretny zestaw GPS do samochodu, oczywiście w Polsce musi być wyposażony w GP Mapę.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet