Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości VoIP w słusznej sprawie

VoIP w słusznej sprawie

WitekT 3 Września 2005 17:29

0 0

Na apel Ministra Spraw Zagranicznych Adama Rotfelda, w związku z komunikatem wydanym 2. września przez ten resort, dotyczącym dramatycznej sytuacji osób w Nowym Orleanie, spowodowanej huraganem Katrina, dwie firmy zajmujące się na co dzień, realizacją połączeń telefonicznych poprzez VoIP, uruchomiły możliwość bezpłatnego dzwonienia do konsulatu RP w Chicago.

Wszystkie osoby zainteresowane losami bliskich, którzy znajdują się lub mogli znajdować się na terenie objętym huraganem, proszone są, aby przekazywali dane o poszukiwanych Konsulowi Generalnemu RP.

Zgłoszeń można dokonywać telefonicznie, pod specjalne numery:
w godzinach urzędowania Konsulatu (wg czasu polskiego godz. 15:00-23:00) na numery: 001 312 3372321 lub 001 312 3378166 wew.202,
po godzinach urzędowania Konsulatu na numery: 001 312 3438104 oraz 001 312 3378166 wew.211.

Połączenia telefoniczne, nieodpłatnie udostępnia firma Voiceware przy udziale Aviaa Idea Komunikacji.

Rozmowy wykonywane będą, w usłudze Callfromweb - aby skorzystać z bezpłatnego połączenia osoby nie zarejestrowane w serwisie mogą się zalogować na stronie www.callfromweb.pl używając konta utworzonego specjalnie w tym celu (login: katrina@callfromweb.pl, hasło: katrina) lub pobrać bezpłatny program ze strony www.callfromweb.pl i po zainstalowaniu skonfigurować go podając numer konta: 100001 i hasło: katrina.
Użytkownicy zarejestrowani za połączenia z w/w numerami konsulatu nie będą obciążani.

Alternatywną metodą dzwonienia jest połączenie poprzez numer dostępowy usługi Callfromweb:
numer dostępowy: 0-42 6632975 (Połączenie z numerem dostępowym płatne, wg. stawki lokalnego operatora),
następnie wcisnąć krzyżyk z klawiatury alfanumerycznej,
wpisać numer konta (dla nie zarejestrowanych: 100001),
wybrać numer PIN (Usługa PIN) (dla nie zarejestrowanych 100001),
wybrać numer docelowy.

Informacje o numerach telefonów udostępnione są równocześnie, na stronie internetowej polskiego konsula pod adresem: www.polishconsulatechicago.org.

Nieodpłatne połączenia realizowane będą wyłączenie do numerów konsulatu. Próba dzwonienia na inne numery telefonów, nie będzie realizowana.

Źródło tekstu: Callfromweb     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-173-9.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak często chodzisz do kina?

Studenci i uczniowie z Blikiem płacą mniej w Multikinie

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet