Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości VoIP od ISTS w Krakowie

VoIP od ISTS w Krakowie

WitekT 25 Sierpnia 2005 11:11

0 0

Krakowski dostawca Internetu - ISTS - zaoferuje usługi telefonii internetowej mieszkańcom Krakowa.

Firma będzie świadczyła swoje usługi w oparciu o platformę Inotel, dzięki podpisaniu umowy resellerskiej z tym niezależnym operatorem telekomunikacyjnym specjalizującym się w telefonii internetowej.

Zasięg działania umożliwi ISTS udostępnienie usług VoIP na terenie całego Krakowa. Mieszkańcy Krakowa będą mogli dzwonić za pośrednictwem dowolnego aparatu telefonicznego, podłączanego do tradycyjnego gniazdka telefonicznego.
Najniższy abonament w sieci ISTS wynosi 20 zł. Opłaty naliczane są co minutę i wynoszą one już od 0,10 zł/min na numery stacjonarne i 0,15 zł/min na numery zamiejscowe.

Liczymy, że już we wrześniu około 15-20% z naszych dotychczasowych klientów będzie korzystało także z usług telekomunikacyjnych. Z czasem ta liczba powinna się zdecydowanie zwiększyć. Wierzymy także, że nasza nowa oferta przyciągnie do nas także wielu nowych klientów, które do tej pory nie korzystały z Internetu, ale będą zainteresowane płaceniem wielokrotnie niższych rachunków telefonicznych – powiedział Tomasz Sztefko, Prezes Zarządu ISTS.

Osoby korzystające z usług telekomunikacyjnych ISTS mają także możliwość skorzystania z szeregu usług dodanych. Uzyskują do nich dostęp za pośrednictwem panelu klienta dostępnego przez Internet, gdzie mogą samodzielnie konfigurować parametry swojego telefonu - np. określić numer, na który mają być przekierowywane połączenia, zablokować połączenia przychodzące i wychodzące z dowolnymi numerami, uzyskać natychmiastowy dostęp do aktualnego billingu. Abonenci ISTS mogą także wykupić dowolną liczbę numerów telefonów z różnych stref numeracyjnych, a także skorzystać z usługi fax2mail, dzięki której można odbierać faksy za pomocą poczty elektronicznej.

Źródło tekstu: Inotel     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2005-08-26 09:24:32  host: external.ciech.waw.pl

    A nie prościej im (ludkom z Krakowa) będzie bezpośrednio w Inotelu (znaczy w IPFON-ie) ??? Jak patrzę na stawki to chyba ISTS trochę przesadził...

  • 0

    2. ~nip  2008-11-26 13:24:32  host: ip183-154.ghnet.pl

    .. no, z czego widzę stawki abonamentów za internet pochodzą najwyraźniej z marsa. Za łącze o przepustowości np. (teoretycznie) 2Mbps można mieć u konkurencji łącze (praktycznie) 20Mbps... pod warunkiem, że na danej lokalizacji mamy alternatywę. Coś "poszło nie tak" :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet