Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości VoIP i Wi-Fi w jednym układzie

VoIP i Wi-Fi w jednym układzie

WitekT 25 Września 2004 12:34

0 0
Texas Instruments wprowadził do swojej oferty układ scalony, który obsługuje jednocześnie technologię VoIP i Wi-Fi.

Układ znajdzie zastosowanie w bezprzewodowych telefonach internetowych, na które decyduje się coraz więcej przedsiębiorstw. Produkt jest jednym z elementów telekomunikacyjnej platformy OMAC opracowanej przez Texas Instruments.

Produktem jest już zainteresowana firma Ascom, która zamierza sprzedawać w Europie telefony internetowe oparte na tym układzie.


Źródło tekstu: TI, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet