Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości VoIP dla biznesu w TP

VoIP dla biznesu w TP

WitekT 9 Listopada 2006 12:23

0 0

Telekomunikacja Polska we współpracy z wybranymi klientami biznesowymi prowadzi testy nowej usługi - biznesowa telefonia IP tp. Jest ona kierowana do firm korzystających z IP VPN tp, które w swych siedzibach (niezależnie od ich ilości) mają zainstalowane centrale abonenckie PABX lub IP PABX. Pełne wdrożenie nowej usługi nastąpi w I kwartale przyszłego roku.

Telefony stały się tak niezbędnym narzędziem pracy, że wiele firm nawet nie próbuje obliczyć całkowitych kosztów posiadania systemu telefonicznego z uwzględnieniem wszystkich składników. Tymczasem w wielu wypadkach, zwłaszcza większych firm, samo tylko połączenie sieci telefonicznej z teleinformatyczną i scentralizowanie zarządzania przynoszą wymierne oszczędności finansowe - powiedział Konrad Kobylecki, członek zarządu TP.
Biznesowa telefonia IP tp to usługa wykorzystująca unikalną platformę technologiczną (Hosted IP Trunking). Zastosowane rozwiązania pozwalają operatorowi na zagwarantowanie jakości połączenia na każdym jego odcinku. W ramach usługi dostępne jest także pełne zarządzanie i wsparcie administracyjne przez operatora. Klienci mogą zatem w ramach swojej sieci IP VPN tp połączyć centralki PABX w oddziałach w jeden system komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Dzięki temu mogą korzystać z bezpłatnych połączeń wewnątrz sieci firmowej i konkurencyjnych stawek połączeń telefonicznych poza firmą.

W ramach usługi TP zapewnia komplet telefonów IP, instalację systemu dopasowanego do potrzeb klienta oraz utrzymanie, administrację i serwisowanie wszystkich urządzeń telefonii IP.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~ptok  2006-11-09 12:38:36  host: chello062179028189.chello.pl

  Jeżeli jest to oferta TP, to z pewnością można na niej tylko stracić. Skąd takie uprzedzenie? Mam tylko złe doświadczenia jeżeli chodzi o tą firmę, a z zasady nie ufam RECYDYWISTOM.

 • 0

  2. ~  2006-11-09 13:04:16  host: static-ip-62-75-168-92.inaddr.intergenia.de

  Pożyjemy, zobaczymy. Na razie nie ma jeszcze cennika. Ale należy się spodziewać, że tp zamierza utrudnić życie konkurencji.

 • 0

  3. ~bert  2006-11-21 23:40:49  host: gdg26.internetdsl.tpnet.pl

  I dobrze, konkurencja musi być. Jak podejdą do tego tak jak do montażu DSL u mnie - to umarł w butach. Nic z tego nie wyjdzie.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-20-236-61.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet