Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Vodafone zainteresowany akcjami Polkomtela

Vodafone zainteresowany akcjami Polkomtela

WitekT 3 Lutego 2006 15:56

0 0
Vodafone, po wystawieniu 19,6% akcji Polkomtela na sprzedaż przez TDC, po raz kolejny potwierdził zainteresowanie zwiększeniem udziału w akcjonariacie polskiego operatora.

To są aktywa, które bardzo dobrze znamy i już w przeszłości mówiliśmy, że jesteśmy zainteresowani w zwiększeniu naszego udziału - powiedział Ben Padovan, rzecznik Vodafone.

Prezes TDC Henning Dyremose odmówił komentarza na temat rozmów z innymi akcjonariuszami Polkomtela. Powiedział, że wie o zainteresowaniu Vodafone akcjami telekomu.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~sumek  2006-02-04 09:29:02  host: dik183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No name: Jak wpadłeś na ten pomysł że z Plusa mało kto korzysta ?:) skoro jest on jednym z Lepszych operatorów w Kraju po drugie dlaczego niewypałem ? :) skoro cieszy sie dużą popularnością i ma coraz to wiecej abonentów ?:) i po trzecie dlaczego zmiana marki nic nie pomoże ?:) przeciez może to owocować w coraz to nowocześniejsze technologie i usługi... Ale co tam każdy ma swoje zdanie tylko że twoja wizja nie jest zbytnio optymalna.

  • 0

    9. ~its me  2006-02-04 10:36:53  host: vectra.pl

    no name mało osób korzysta z plusa ok9mln i ta liczba ciągle rośnie zgadzam się z m@Ti i sumkiem.

  • 0

    10.  2006-02-04 11:43:32

    9 milionów było,bo po ostatnim numerze jaki zrobili ta liczba chyba spada.Już mija 17 dzień a system nadal kuleje-widze to po moim telefonie;jakiś dziwnych sms-ach z sieci i braku łączności z 2601

  • 0

    11. ~PiotreK  2006-02-04 11:44:21  host: gate1.dka.pl

    A nie lepiej sprzedać Plusa Hutchisowi?

  • 0

    12. ~;0  2006-02-04 12:09:32  host: vectra.pl

    togom przeczytaj uważnie dlaczego tak sie dzieje z tą platformą. Mam nadzieje że to wiesz iz była to najważniejsza rzecz dla plusa od 7lat. Poprostu musza ulepszyć platformę,a to są skutki uboczne , które niedługo znikną uzbruj się w cierpliwość. A an dzień dzisiejszy ilość abonamentów plusa ciągle rośnie a nie spada. Plus to nie tylko abonamenci simplusa, ale i innych ofert.

  • 0

    13.  2006-02-04 12:35:12

    Czy naprawdę każda dyskusja na temat Polkomtela na tym portalu musi zejść na temat perturbacji związanych z nową platformą Simplusa? Raz, że nie na temat, a dwa - pogłoski o śmierci Plusa są mocno przesadzone :) A ja akurat mam abonament...

  • 0

    14. ~  2006-02-04 13:38:13  host: dqp147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Obawiam sie, ze Vodka jesli przejmie kontrole nad Polkomtelem zrobi z nim to samo co z czeski Oskarem ;-( Oskar wlasnie ostatecznie przestal byc oskarem i jest czeska Vodka. No i mamy drozsze rozmowy w roamingu ;-( Dlatego tez sie boje przejecia PTC przez DT. Popatrzcie na oferte T-Mobile w DE...

  • 0

    15. ~Tila  2006-02-04 14:15:23  host: 80.51.16.16

    Mam nadziejęże Plus pozostanie sobą, jestem jego abonentem od 1,5 roku i jestem zadowolony. A Vodafone to najdroższy operator na rynku, jak Plus zamieni sie w Vodafone'a to będzie tragedia, a pozatym Vodafone strasznie branduje soft, tak jak Era i Orange. Jedyny czysty sofcik w telefonie można posiadać kupując go od Plusa.

  • 0

    16. ~Wee  2006-02-04 15:33:36  host: 195.175.37.8

    Po co sprzedawać angolom ? Co roku plus generuje 1 miliard zysku, jako jedyny od dawna wspomaga ratowników górkich, nad morzem i jeziorami. I jeszcze te komentarze sprzedać, sprzedać to będzie lepiej, g**** będzie a nie lepiej. Nikt tu nie wejdzie z charytatywną działalnością, tylko wyciągną zyski za granicą, taj jak to robi obecnie Orange notabene PAŃSTWOWA firma z Francji.

  • 0

    17. ~  2006-02-04 19:39:53  host: dqp147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z ta panstwowoscia Orange to sie acan zagalopowales. Orange jest w 100 proc. w rekach FT, a Panstwo francuskie w FT ma circa 30 proc. kapitalu... Na swiecie uwaza sie, ze gdy udzial panstwa w kapitale spada ponizej 50 proc. oraz gdy toz panstwo nie ma specjalnych przywilejow w spolce (np. zlota akcja itp) to firma jest prywatna

  • 0

    18. ~No name  2006-02-04 21:16:56  host: ip-85-198-231-114.broker.com.pl

    Do m@Ti +)i sumek. Co to za doskonały operator co funduje swoim użytkownikom brak możliwośco korzystania z telefonu. Korzystam z telefonów różnych operatorów na świecie. Wierzcie mi za coś takiego operatorzy płacą odszkodowania. Ale co wy możecie wiedzieć. Cieszczie się swoim Plusem. A co do sprostowania to niczego bardziej pokrętnego nie czytałem. I nie rozumiem Was. Płaczecie , że nie możecie dzwonić i chwalicie jak to macie w plusie dobrze. Dziwni jesteście. No ale powodzenia.

  • 0

    19.  2006-02-04 21:54:51

    ~no name: nie myli się tylko ten co nic nie robi. Osobiście nie znam nikogo wśród znajomych Simplus'owców, ktory by miał jakieś problemy z połączeniem czy taryfikacją połączeń. W ogóle nikt z nich chyba nie używa tzw. nowej platformy, skoro wolą mieć wyświetlaną wartość konta na wyświetlaczu. Od 7-miu lat jestem abonentem Plusa i za żadne skarby nie zmienię operatora!

  • 0

    20. ~m@Ti +)  2006-02-05 13:05:56  host: vectra.pl

    no name ależ będą odszkodowania matole wejdź na strone plusa!!!!!!!!!

  • 0

    21. ~No name  2006-02-05 16:21:31  host: ip-85-198-231-114.broker.com.pl

    m@Ti +)Jak widze twój poziom dyskusji jest na takimsamym poziomie jak sieć z której korzystasz matole.

  • 0

    22. ~No name  2006-02-05 16:26:01  host: ip-85-198-231-114.broker.com.pl

    m@Ti +) Widzę że poziom twojej dyskusji jest tak samo kiepski jak sieć z której korzystasz matole.

  • 0

    23. ~emandem  2006-02-09 21:49:19  host: 80.51.79.237

    z plusa po 6 latach odszedlem i jest szczesliwym posiadaczem pomaranczy:) 109 zl za 200 min i wszystko.

  • 0

    24.  2006-02-13 14:37:25

    Nie dzielcie skory na niedzwiedziu...Voda mocno sie interesuje przejeciem najwiekszego opa...w USA! udzialowcy chca sprzedac 6% akcji VERIZON co da Vodzie 51%, kwoty lataja w bilionach $no ale VERA ma 53mln abonentow i pokryte 95% terytorium USA wraz z pustyniami..takze nie mysle by zawracali sobie glowy Plusem(narazie)

  • 0

    25. ~stały abonent +) od97r  2006-02-14 18:23:30  host: cyc74.internetdsl.tpnet.pl

    Czy wszystko co dobre trzeba sprzedać, dając wyprowadzać zyski? Mam nadzieje ze PLUS zostanie POLSKI i nie zmieni nazwy ani stylu. Dla minie TP i Orange to totalna porażka miech zmienią TP na TF.

  • 0

    26.  2006-02-14 19:18:00

    ~stały abonent: kapitał nie ma narodowości. Wszędzie tam gdzie jest wolny rynek, konkurencja i sprawnie działające prawo antymonopolowe, tam ceny idą w dół, a poziom usług do góry. Mnie jest wszystko jedno, czy płacę Polakom, Anglikom czy Francuzom; ważne dla mnie jest to, że ich firma działa w moim kraju, zatrudnia Polaków i płaci polskie podatki. A kwestia nazwy czy właśności jest drugorzędna!

  • 0

    27. ~Czaja  2006-02-21 11:59:13  host: dgr125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moim zdaniem to Plus powinnien przejsc jak najpredzej na Vodafona!! Po 1 to telefony beda duzo tansze(popatrzcie niemcy, i beda mieli telefony produkowane specjalnie dla nich z ich oprogramowaniem) a po 2 to beda nizsze ceny!! ORANGE to totalna porazka!! A co do Plusa z odszkodowaniami to beda rekompesaty zwiazane z tym ze nie bylo mozna dzwonic!!

Dodaj swoją opinię