Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Vodafone sprzedaje kolejne udziały

Vodafone sprzedaje kolejne udziały

WitekT 20 Grudnia 2006 11:48

0 0
Szwajcarski Swisscom stał się właścicielem całej filii komórkowej Swisscom Mobile, odkupując od Vodafone 25% udziałów, które mu sprzedał 6 lat temu. Teraz Szwajcarzy zapłacili 2,66 mld euro, nieco mniej od ceny sprzedaży.

To już kolejne zbycie udziałów sieci przez Vodafone, w których ma mniejszościowe udziały. Być może taki los spotka też Polkomtel - z racji tego, że brytyjski operator nie może porozumieć się z polskimi udziałowcami na temat przejęcia Polkomtela. Choć cały czas zapewnia, że jest bardzo zainteresowany polską siecią.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet