Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Vodafone o Polkomtelu na giełdzie

Vodafone o Polkomtelu na giełdzie

WitekT 12 Stycznia 2005 12:27

0 0
Polscy akcjonariusze Polkomtela otrzymali odpowiedź od brytyjskiego akcjonariusza tej spółki, Vodafone, która według prezesa PKN Orlen napawa optymizmem co do szans wprowadzenia Polkomtela na GPW. TDC jeste nie zajęło oficjanlego stanowiska w tej sprawie.

Polscy akcjonariusze Polkomtela: PKN Orlen, KGHM Polska Miedź oraz PSE podpisali niedawno porozumienie, w którym zadeklarowali chęć wprowadzenia Polkomtela na warszawską giełdę nie później niż do końca września 2005 roku.

Wcześniej zarówno brytyjski Vodafone, jak i duński TDC deklarowały gotowość odkupienia akcji Polkomtela.


Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet