Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Vodafone ma 165 mln abonentów

Vodafone ma 165 mln abonentów

WitekT 25 Lipca 2005 15:38

0 0
Vodafone opublikował raport kwartalny dotyczący swojej bazy abonenckiej.Wszystkie sieci należące do Vodafone zdobyły w ostatnim kwartale 10,2 mln nowych abonentów - o milion więcej niż przewidywali analitycy. 6,1 mln spośród nich to abonenci przyłączeni w wyniku zakupu czeskiego Oskara i rumuńskiego MobiFona. Razem sieci Vodafone, które są obecne w 28 krajach, mają 165 mln użytkowników.

Vodafone ma 3,3 mln użytkowników w swoich sieciach 3G i dalej podtrzymuje prognozę 10 mln do końca marca 2006 roku. Jedna trzecia tej bazy abonenckiej przypada na japoński oddział. Tam jednak wyniki nie są pozytywne - w ostatnim kwartale operator stracił netto 72 tys. klientów. Mimo głosów analityków, aby pozbyć się nierentownej sieci, Vodafone nie zamierza tego robić twierdząc, że wyciągnął z porażki wnioski, które pomogą mu prowadzić interesy w Europie Wschodniej.

Źródło tekstu: Vodafone, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-229-220.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet