Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Vodafone ma 165 mln abonentów

Vodafone ma 165 mln abonentów

WitekT 25 Lipca 2005 15:38

0 0

Vodafone opublikował raport kwartalny dotyczący swojej bazy abonenckiej.

Wszystkie sieci należące do Vodafone zdobyły w ostatnim kwartale 10,2 mln nowych abonentów - o milion więcej niż przewidywali analitycy. 6,1 mln spośród nich to abonenci przyłączeni w wyniku zakupu czeskiego Oskara i rumuńskiego MobiFona. Razem sieci Vodafone, które są obecne w 28 krajach, mają 165 mln użytkowników.
Vodafone ma 3,3 mln użytkowników w swoich sieciach 3G i dalej podtrzymuje prognozę 10 mln do końca marca 2006 roku. Jedna trzecia tej bazy abonenckiej przypada na japoński oddział. Tam jednak wyniki nie są pozytywne - w ostatnim kwartale operator stracił netto 72 tys. klientów. Mimo głosów analityków, aby pozbyć się nierentownej sieci, Vodafone nie zamierza tego robić twierdząc, że wyciągnął z porażki wnioski, które pomogą mu prowadzić interesy w Europie Wschodniej.

Źródło tekstu: Vodafone, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet