Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Vodafone kiepsko wiedzie się w Japonii

Vodafone kiepsko wiedzie się w Japonii

WitekT 7 Lutego 2005 20:18

0 0

Baza abonencka japońskiego Vodafone pomniejszyła się w zeszłym miesiącu o prawie 60 tys. klientów do 15,15 mln - czyli poziomu z sierpnia zeszłego roku.

Wg. słów analityków winę ponosi za to sam Vodafone niedoceniając lokalnego rynku. Oferowane przez niego telefony nie miały pewnych podstawowych i ważnych funkcji, jak np. japońskiego słownika T9.
Mimo wszystko Vodafone zdobył w Japonii w styczniu 161 tysięcy abonentów telefonii 3G osiągając liczbę 527 tys obsługiwanych klientów. Taki przyrost nowych aktywacji nie zrównoważył odpływu klientów w sieci GSM - aż 220 tys w samym styczniu.

Te wyniki są jednak bardzo skromne, gdyż NTT DoCoMo w tym samym czasie pozyskał prawie 818 tys klientów.

Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Kto, według Ciebie, będzie liderem rynku smartfonów w 2019 roku?

Jubileuszowy Galaxy S10 może trafić na rynek w trzech wersjach

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet