Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Vodafone chce dominować w Europie Środkowej

Vodafone chce dominować w Europie Środkowej

WitekT 16 Marca 2005 14:46

0 0
Vodafone dąży do przejęcia liczących się operatorów telefonii komórkowej w Czechach i Rumunii, pisze wtorkowy The Financial Times.

Vodafone chce przejąć Oskar Mobil, trzeciego czeskiego operatora komórkowego. W planach brytyjskiego koncernu jest także zakup 79% akcji Mobifonu, jednego z dwóch głównych graczy na rumuński rynku komórkowym. Właścicielem akcji obu spółek jest kanadyjski Telesystems International Wireless. Według The Financial Times, wartość ewentualnej transakcji wynosi ok. 4,5 mld dolarów.


Źródło tekstu: Financial Times, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~Lepper  2005-03-16 18:24:00  host: xh10.internetdsl.tpnet.pl

    No a co z przejęciem Polkomtela? Ja już wolę, by zamiast "PLUS GSM" na wyświetlaczu telefonu pojawiło się "vodafone PL" niż jakieś TDC...

  • 0

    2. ~timoszewicz  2005-09-15 13:56:37  host: 194.146.128.34

    a ja hce miec vode i fonie :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet