Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Vivendi zainteresowane inwestycjami w Polsce

Vivendi zainteresowane inwestycjami w Polsce

WitekT 19 Grudnia 2005 12:46

0 0
Vivendi może poszukiwać okazji do akwizycji w Polsce - poinformował w wywiadzie dla Le Figaro prezes firmy Jean-Bernard Levy.

Vivendi jest zainteresowany stronami internetowymi i usługami - powiedział Levy. Dodał, że firma może też dokonać akwizycji telekomunikacyjnych w Tunezji.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Bardzo sceptyczny  2005-12-19 15:35:52  host: 142-be2-4.acn.waw.pl

    Ja bym bardzo chciał, aby Vivendi jednak nie inwestowało w Polsce a zostało w swojej Francji. Nic dobrego tutaj nie wnieśli.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-22-240-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.