Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Vivendi zainteresowane inwestycjami w Polsce

Vivendi zainteresowane inwestycjami w Polsce

WitekT 19 Grudnia 2005 12:46

0 0
Vivendi może poszukiwać okazji do akwizycji w Polsce - poinformował w wywiadzie dla Le Figaro prezes firmy Jean-Bernard Levy.

Vivendi jest zainteresowany stronami internetowymi i usługami - powiedział Levy. Dodał, że firma może też dokonać akwizycji telekomunikacyjnych w Tunezji.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Bardzo sceptyczny  2005-12-19 15:35:52  host: 142-be2-4.acn.waw.pl

    Ja bym bardzo chciał, aby Vivendi jednak nie inwestowało w Polsce a zostało w swojej Francji. Nic dobrego tutaj nie wnieśli.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-198-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet