Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Vivendi nie planuje sprzedać PTC

Vivendi nie planuje sprzedać PTC

WitekT 7 Marca 2005 20:03

0 0

Elektrim Telekomunikacja, kontrolowany przez francuski Vivendi Universal, nie zamierza w tej chwili sprzedawać swoich udziałów w Polskiej Telefonii Cyfrowej, operatorze sieci Era i Heyah.

Taką deklarację złożył Philippe Houdouin, prezes Elektrim Telekomunikacji.
Dodał także, że dopóki istnieje w telekomie sytuacja, gdzie są dwa zarządy, dwie rady nadzorcze i uznawany za bezprawny wpis do Krajowego Rejestru Sądowego zmieniający skład zarządu i RN w ogóle nie zamierza zasiadać do stołu negocjacyjnego z drugą stroną sporu – Elektrimem i Deutsche Telekom.

To jedno z największych polskich przedsiębiorstw, płacące podatki sięgające miliardów złotych. Dostaliśmy już sygnały, że cała afera zaczyna negatywnie wpływać na bieżącą działalność tego operatora – powiedział Philippe Houdouin.

Źródło tekstu: Gazeta Prawna, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-234-190-237.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.