Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Vivendi nie planuje sprzedać PTC

Vivendi nie planuje sprzedać PTC

WitekT 7 Marca 2005 20:03

0 0

Elektrim Telekomunikacja, kontrolowany przez francuski Vivendi Universal, nie zamierza w tej chwili sprzedawać swoich udziałów w Polskiej Telefonii Cyfrowej, operatorze sieci Era i Heyah.

Taką deklarację złożył Philippe Houdouin, prezes Elektrim Telekomunikacji.
Dodał także, że dopóki istnieje w telekomie sytuacja, gdzie są dwa zarządy, dwie rady nadzorcze i uznawany za bezprawny wpis do Krajowego Rejestru Sądowego zmieniający skład zarządu i RN w ogóle nie zamierza zasiadać do stołu negocjacyjnego z drugą stroną sporu – Elektrimem i Deutsche Telekom.

To jedno z największych polskich przedsiębiorstw, płacące podatki sięgające miliardów złotych. Dostaliśmy już sygnały, że cała afera zaczyna negatywnie wpływać na bieżącą działalność tego operatora – powiedział Philippe Houdouin.

Źródło tekstu: Gazeta Prawna, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet