Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Vivendi dalej wyciąga rękę do Elektrimu

Vivendi dalej wyciąga rękę do Elektrimu

WitekT 16 Lutego 2005 11:28

0 0

Koncern Vivendi poinformował, że sąd rejestrowy odmówił wpisania Elektrimu jako udziałowca Polskiej Telefonii Cyfrowej na miejsce Elektrimu Telekomunikacji.
Stało się tak z przyczyn proceduralnych. Wystąpił o to z wnioskiem Elektrim na podstawie wyroków sądowych, które uznały za nieskuteczne przeniesienie udziałów PTC z Elektrimu do ET w 1999 r. Nie widać przełomu w batalii, jaką toczą o udziały w PTC Deutsche Telekom, Vivendi Universal (przez Elektrim Telekomunikację) oraz Elektrim. ET ma zastrzeżenia do procedury postępowania warszawskiego Sądu Okręgowego, który zatwierdził wiedeński arbitraż. Na razie spółka wniosła tylko o uzupełnienie protokołu rozprawy (niezależnie od tego ET już wcześniej wniósł apelację do wyroku).

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet