Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Vivendi chce zmienić stan udziałów w ET

Vivendi chce zmienić stan udziałów w ET

WitekT 21 Stycznia 2005 13:09

0 0
Vivendi Universal rozważa różne opcje ochrony swojej inwestycji w Elektrim Telekomunikacji - od sprzedaży 49% udziałów, do ich znacznego zwiększenia.

Plany koncernu związane są z niedawnym orzeczeniem Sądu Arbitrażowego w Wiedniu o nieskuteczności przeniesienia udziałów Polskiej Telefonii Cyfrowej z Elektrimu do Elektrimu Telekomunikacji. Wyrok wiedeńskiego sądu nakazuje cofnięcie zmian w księdze udziałowców do początku lutego, jednak Vivendi uzyskał w polskim sądzie bezterminowy zakaz ich dokonywania.


Źródło tekstu: Dow Jones, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-83-221.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet