Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Vivendi chce odkupić udziały Vodafone w SFR

Vivendi chce odkupić udziały Vodafone w SFR

WitekT 19 Kwietnia 2007 13:23

0 0

Vivendi potwierdził chęć odkupienia od Vodafone 43,9% udziałów we francuskim operatorze komórkowym SFR.

Jeżeli Vodafone (…) będzie chciało sprzedać swoje udziały, jesteśmy gotowi je odkupić. Nie sądzimy, aby mniejszościowe udziały, jakie teraz ma Vodafone w SFR, zadowalały go długoterminowo - powiedział szef Vivendi Jean-Bernard Levy.
Z kolei w zeszłym roku Vodafone informowało, że jest zainteresowane powiększeniem swoich udziałów w SFR, jeżeli zdarzy się taka okazja.

SFR to drugi największy operator komórkowy we Francji, który obsługuje prawie 18 mln klientów i ma niespełna 40% udziałów w rynku. 55,8% akcji telekomu ma Vivendi, 43,9% należy do Vodafone, a pozostałe 0,3% do akcjonariuszy mniejszościowych.

Źródło tekstu: TeleGeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Karta, MIX czy abonament? Z jakiej oferty korzystasz w swoim głównym telefonie?

T-Mobile: 20 GB na 20 urodziny oferty na kartę

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet