Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Vivendi chce Elektrim Telekomunikacji

Vivendi chce Elektrim Telekomunikacji

WitekT 25 Stycznia 2005 13:35

0 0
Vivendi Universal chce zwiększyć inwestycje w firmie Elektrim Telekomunikacja, która jest większościowym udziałowcem PTC.

To odpowiedź spółki na ogłoszone przez Elektrim plany zaangażowania w branży energetycznej. Od 1999 r. Vivendi Universal zainwestował ok. 2 mld euro w Polską Telefonię Cyfrową, aby zachować w tej spółce, wraz z Elektrimem, 51% udziałów. Pozostałe udziały kontrolowane są przez Deutsche Telekom.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet