Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Vision: wizja smartfonu według Huawei

Vision: wizja smartfonu według Huawei

Q! 3 Sierpnia 2011 10:24

0 0

huaweivision m Huawei zaprezentował nowy telefon ze swojego portfolio, model Vision. Ciekawy wygląd, Android 2.3 oraz procesor 1 GHz to pomysł firmy na to, jak powinien wyglądać dzisiejszy smartfon.

Huawei Vision wyposażony został w ekran pojemnościowy o przekątnej 3,7 cali oraz trójwymiarowy interfejs użytkownika. Wbudowany aparat z diodą LED i autofokusem pozwoli na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 5 Mpix oraz rejestrację materiałów wideo w jakości 720p.




W jego wnętrzu znajdziemy również m.in. moduły Bluetooth (2.1 z A2DP) oraz WiFi (b/g/n). Wraz z telefonem użytkownik otrzyma również kilka preinstalowanych gier, wśród których będą m.in. Angry Birds, Asphalt 6: Adrenaline, Order & Chaos Online oraz Guerilla Bob HD.

Telefon pracować będzie pod kontrolą systemu Google Android 2.3 Gingerbread, a napędzać go będzie procesor Qualcomm Snapdragon MSM8255 o częstotliwości 1 GHz. Całość zostanie opakowana w obudowę o grubości 9,9 mm i masie 121 gramów. Premiera telefonu na wybranych rynkach będzie miała miejsce we wrześniu.

Źródło tekstu: Huawei     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~  2011-08-03 10:27:18  host: acwj61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co to jest A2DP?

  • 0

    2. ~  2011-08-03 10:27:59  host: acwj61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Trochę podobny do Nokii C7...

  • 0

    3. ~kamil  2011-08-03 10:34:20  host: wlan3-249.srem.net

    oprócz zaokragleń pomysl podobny do htc

  • 0

    4. ~  2011-08-03 10:44:04  host: 88.220.49.6

    "Co to jest A2DP?". No daj spokój... http://pl.wikipedia.org/wiki/Bluetooth_A2DP

  • 0

    5. ~sroka  2011-08-03 10:45:14  host: public-gprs276554.centertel.pl

    @1: profil bluetoot umożliwiający odtwarzanie muzyki w wysokiej jakości

  • 0

    6. ~riczi  2011-08-03 10:45:59  host: host-81-190-236-157.wroclaw.mm.pl

    Ja tu widzę HTC Legend i google nexus s ... @1 profil do obsługi słuchawek stereofonicznych , bezprzewodowych .

  • 0

    7.  2011-08-03 11:10:21

    Podoba mi się:) Może T go wprowadzi do oferty, skoro zaczynają brandować telefony? Chociaż w to wątpię. A nawet gdyby wprowadzili to pewnie cena będzie kosmiczna w multimedialnej R40 :(

  • 0

    8.  2011-08-03 11:10:34

    Ja tu widzę Nokię C7,stary sinozęby.Jeśli cena nie będzie przekraczać 600 zł,to może być.Ciekawe co się dzieje z poprzednimi modelami,tak szumnie zapowiadanymi.W Play miał być U8800,kiedy?W zeszłym roku....

  • 0

    9. ~  2011-08-03 11:11:32  host: drm140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Badziewne jajko. Wolę P970 za design.

  • 0

    10.  2011-08-03 11:22:41

    A do tego snapdragona ile mamy RAMu do dyspozycji i jaki GPU?

  • 1

    11.  2011-08-03 11:24:07

    Jeśli będzie miał dobrą cenę to z pewnością znajdzie wielu nabywców (w przypadku produktów tej firmy nie należy spodziewać się jakiś kosmicznych cen)

  • 0

    12. ~asd  2011-08-03 11:34:54  host: ip17-250-174-82.adsl2.static.versatel.nl

    To jest wyraźnie Nexus S(przód) + Desire S(tył i specyfikacja) :D

  • 0

    13. ~  2011-08-03 11:37:09  host: z37-04.opera-mini.net

    @10 napewno grafika to ardeno 205 a co do ramu to nie wiem calkiem mozliwe ze 512 bo to nie high end

  • 2

    14. ~balcerek  2011-08-03 12:46:26  host: user-31-175-47-234.play-internet.pl

    przekład telefonów jak ZTE BLADE i tym podobnych pokazał że Chińczyki potrafią robić tanie i dobre telefony a nie tylko podróbki typu Sciphone 9+ (o produkcji markowych telefonów w chińskich fabrykach nie wspomnę), czas więc na coś bardziej zaawansowanego. Oby u nas z ceną nie powariowali to będzie ok

  • 0

    15. ~  2011-08-03 14:51:00  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    Jesli chodzi o design to jak dla mnie najladniejszy jest iPhone4 i Nokia N9 i to one powinny byc przykladami idealnych smartfonow, zlwaszcza ten drugi, a Meego to juz w ogole jest system przyszlosci. Cudo po prostu:)

Dodaj swoją opinię